Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Líšeň II

Artis Brno B Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

16
Ennustetut ottelut
75.0%
Ennustettavuusaste
LLWDDD
Viimeaikainen vire
1.53
Maalit / ottelu
Líšeň II ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Frydek-Mistek vs Lisen II, 3. liga - MSFL, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.52 koti, 3.30 tasapeli, 2.40 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.45, luottamus 4.9/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Frydek-Mistek3
Artis Brno B0
▴2.52
▾3.30
▾2.40
1
▴2.52
O2.5
▴1.71
Ei
▴2.17
1X
▴1.45
4.9
✓ 1X
▴1.454.9
Lisen II vs Unie Hlubina, 3. liga - MSFL, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 1.45 koti, 4.15 tasapeli, 5.35 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.45, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Artis Brno B1
Hlubina2
▴1.45
▾4.15
▾5.35
1
▴1.45
O2.5
▴1.43
Kyllä
▾1.59
1
▴1.45
8.5
1
▴1.458.5
Vsetin vs Lisen II, 3. liga - MSFL, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 4.85 koti, 3.90 tasapeli, 1.54 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.54, luottamus 5.7/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Vsetin0
Artis Brno B1
▾4.85
▾3.90
▴1.54
2
▴1.54
O2.5
▴1.58
Ei
▴2.07
2
▴1.54
5.7
✓ 2
▴1.545.7
Lisen II vs Zbrojovka Brno II, 3. liga - MSFL, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 1.73 koti, 3.70 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.55, luottamus 4.6/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Artis Brno B1
Brno B1
▾1.73
▾3.70
▴3.80
X
▾3.70
U3.5
▾1.55
Ei
▾2.30
U3.5
▾1.55
4.6
✓ U3.5
▾1.554.6
Hranice vs Lisen II, 3. liga - MSFL, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 4.20 koti, 4.05 tasapeli, 1.65 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.53, luottamus 4.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Hranice1
Artis Brno B1
▾4.20
▾4.05
▴1.65
2
▴1.65
U3.5
▾1.53
Ei
▾2.12
U3.5
▾1.53
4.0
✓ U3.5
▾1.534.0
Karvina II vs Lisen II, 3. liga - MSFL, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 4.65 koti, 4.30 tasapeli, 1.50 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.50, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Karvina B2
Artis Brno B2
▾4.65
▾4.30
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▾1.43
Ei
▴2.27
2
▴1.50
8.0
2
▴1.508.0
Vitkovice vs Lisen II, 3. liga - MSFL, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 4.55 koti, 3.90 tasapeli, 1.57 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.57, luottamus 7.0/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Vitkovice0
Artis Brno B0
▴4.55
▾3.90
▾1.57
2
▾1.57
U3.5
1.36
Ei
1.95
2
▾1.57
7.0
2
▾1.577.0
Lisen II vs Zlin II, 3. liga - MSFL, alkaa klo 16:30. Kertoimet: 1.49 koti, 4.25 tasapeli, 4.85 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.58, luottamus 5.0/10. Lopputulos 4–1, vihje ei osunut.
Loppu
Artis Brno B4
Zlin B1
▴1.49
▾4.25
▾4.85
1
▴1.49
U3.5
▴1.58
Ei
2.22
U3.5
▴1.58
5.0
U3.5
▴1.585.0

Kauden tilastot

3. liga - MSFL Tšekki · Kausi 2026
15Ottelut Voittoprosentti 53%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut6915
Voitot358
Tasapelit235
Tappiot112
Tehdyt maalit111223
Päästetyt maalit4610
Tehtyjen maalien keskiarvo1.81.31.5
Päästettyjen maalien keskiarvo0.70.70.7
Nollapelit369
Ottelut ilman maalia123
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-1
Vieras0-4
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot4
Tappiot0
Rangaistuspotkut
1/ 2
50.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–0
0-15
2–1
16-30
6–0
31-45
4–3
46-60
5–2
61-75
5–4
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
16-301
31-453
46-603
61-754
76-906
23Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.580%
12 ottelua
Yli 1.540%
6 ottelua
Yli 2.520%
3 ottelua
Yli 3.513%
2 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Tšekki - 3. liga - MSFL
# Joukkue O M P
1 Uničov 15 32-20 32
2 Frýdek-Místek 15 27-14 30
3 Líšeň II 15 23-10 29
4 Sigma Olomouc II 15 33-18 28
5 Zbrojovka Brno II 15 32-26 27
6 Hranice 15 19-18 23
7 Unie Hlubina 15 33-30 22
8 Vítkovice 15 21-18 22
9 Slovácko II 15 25-19 21
10 Uherský Brod 15 25-25 21
11 Hodonín 15 21-18 20
12 Karviná II 15 25-25 20
13 Zlín II 15 19-23 19
14 Vrchovina 15 17-32 17
15 Blansko 15 21-33 14
16 Polanka nad Odrou 15 16-27 12
17 Havířov 15 12-24 11
18 Vsetín 15 12-33 10

Líšeň II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Líšeň II? NerdyTips tuottaa joukkueen Líšeň II otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 16 ottelua, joissa Líšeň II on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 75.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä 3. liga - MSFL -kaudella Líšeň II on pelannut 15 ottelua: 8 voittoa, 5 tasapeliä ja 2 tappiota. Se on tehnyt 23 maalia (1.5 per ottelu), päästänyt 10 ja pitänyt 9 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Líšeň II päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Líšeň II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.