Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Matsumoto Yamaga

Yamaga Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€325.00Th. Ø 25.0 J3 League
74
Ennustetut ottelut
64.9%
Ennustettavuusaste
LLWLWL
Viimeaikainen vire
1.13
Maalit / ottelu
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Matsumoto Yamaga vs Kanazawa, J3 League, alkaa klo 05:30. Kertoimet: 2.22 koti, 3.30 tasapeli, 3.05 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.37, luottamus 3.4/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Yamaga0
Kanazawa1
▾2.22
▾3.30
▴3.05
X
▾3.30
U3.5
▾1.37
Kyllä
▴1.68
U3.5
▾1.37
3.4
✓ U3.5
▾1.373.4
Kamatamare Sanuki vs Matsumoto Yamaga, J3 League, alkaa klo 05:00. Kertoimet: 3.95 koti, 3.55 tasapeli, 1.84 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.84, luottamus 5.8/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Kamatamare1
Yamaga0
▴3.95
▴3.55
▾1.84
2
▾1.84
O2.5
▾1.75
Kyllä
▴1.70
2
▾1.84
5.8
2
▾1.845.8
Fukushima United vs Matsumoto Yamaga, J3 League, alkaa klo 05:00. Kertoimet: 4.30 koti, 3.90 tasapeli, 1.77 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.57, luottamus 5.2/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Fukushima Utd1
Yamaga3
▴4.30
▴3.90
▾1.77
1X
▴2.15
O2.5
▾1.57
Kyllä
▴1.60
O2.5
▾1.57
5.2
✓ O2.5
▾1.575.2
Matsumoto Yamaga vs Renofa Yamaguchi, J3 League, alkaa klo 05:00. Kertoimet: 2.67 koti, 3.25 tasapeli, 2.52 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.38, luottamus 6.9/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Yamaga0
Renofa2
▴2.67
▾3.25
▴2.52
X
▾3.25
U3.5
▾1.38
Ei
2.25
U3.5
▾1.38
6.9
✓ U3.5
▾1.386.9
Matsumoto Yamaga vs Thespakusatsu Gunma, J3 League, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.80 koti, 3.75 tasapeli, 4.10 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.42, luottamus 6.5/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Yamaga2
Kusatsu0
▾1.80
▾3.75
▴4.10
1
▾1.80
U3.5
1.42
Ei
▾2.16
U3.5
1.42
6.5
✓ U3.5
1.426.5
Parceiro Nagano vs Matsumoto Yamaga, J3 League, alkaa klo 07:00. Kertoimet: 3.45 koti, 3.35 tasapeli, 2.17 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.28, luottamus 6.6/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Nagano2
Yamaga1
▴3.45
▴3.35
▾2.17
1X
▴1.70
U3.5
▾1.28
Ei
▾1.98
U3.5
▾1.28
6.6
✓ U3.5
▾1.286.6

Kauden tilastot

J3 League Japani · Kausi 2026
15Ottelut Voittoprosentti 27%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut8715
Voitot224
Tasapelit235
Tappiot426
Tehdyt maalit8715
Päästetyt maalit11617
Tehtyjen maalien keskiarvo1.01.01.0
Päästettyjen maalien keskiarvo1.40.91.1
Nollapelit325
Ottelut ilman maalia336
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-0
Vieras1-3
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras2-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Putket
Voitot1
Tappiot1
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–2
0-15
4–2
16-30
0–3
31-45
1–4
46-60
1–6
61-75
5–1
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
31-452
46-601
61-755
76-906
14Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.560%
9 ottelua
Yli 1.533%
5 ottelua
Yli 2.57%
1 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
Y. Kikui Y. Kikui 26 MID 7.97
T. Nonomura T. Nonomura 27 DEF 7.45
T. Ando T. Ando 29 FWD 7.13
G. Matsumura G. Matsumura 23 DEF 7.08
K. Yamamoto K. Yamamoto 36 MID 6.99
K. Mawatari K. Mawatari 34 DEF 6.97
K. Murakoshi K. Murakoshi 24 MID 6.95
H. Sugita H. Sugita 21 DEF 6.94
R. Maeda R. Maeda 23 MID 6.94
R. Yamamoto R. Yamamoto 25 DEF 6.89
Y. Taki Y. Taki 26 MID 6.86
I. Ouchi I. Ouchi 25 GK 6.83
A. Ishiyama A. Ishiyama 19 MID 6.78
R. Yasunaga R. Yasunaga 25 MID 6.77
K. Kawakami K. Kawakami 23 MID 6.74
D. Ogawa D. Ogawa 34 DEF 6.64
S. Tanaka S. Tanaka 21 FWD 6.63
J. Ninomiya J. Ninomiya 22 DEF 6.61
S. Takahashi S. Takahashi 34 DEF 6.60
T. Miyabe T. Miyabe 27 DEF 6.49
Tiago de Santana da Silva T. de Santana da Silva 27 DEF 6.39
H. Ohashi H. Ohashi 29 MID 6.27
K. Saso K. Saso 26 MID 6.22
Daiki Higuchi Daiki Higuchi 24 DEF 6.20
H. Asakawa H. Asakawa 30 FWD 6.18
R. Kokubu R. Kokubu 25 MID 6.14
J. Homma J. Homma 20 DEF 6.12
Lucas Vargas Lucas Vargas 20 FWD -

Sarjataulukko

Japani - J3 League
# Joukkue O M P
1 Nara Club 16 33-21 32
2 FC Gifu 16 29-15 31
3 Kagoshima United 15 29-18 31
4 Osaka 16 27-16 29
5 Ehime FC 16 31-25 29
6 Sagamihara 15 25-15 28
7 Renofa Yamaguchi 15 20-12 27
8 Roasso Kumamoto 15 17-10 24
9 Kanazawa 16 28-21 23
10 Parceiro Nagano 15 22-20 23
11 FC Ryukyu 16 24-24 23
12 Kitakyushu 16 21-24 19
13 Fukushima United 16 31-33 18
14 Tochigi SC 15 14-16 18
15 Matsumoto Yamaga 16 15-18 17
16 Biwako Shiga 16 19-28 17
17 Gainare Tottori 15 15-29 15
18 Thespakusatsu Gunma 16 13-31 13
19 Kamatamare Sanuki 15 16-27 11
20 Kochi United 16 10-36 9
Promotion - J2 League Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs) J3 League (Relegation) Relegation

Matsumoto Yamaga – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Matsumoto Yamaga? NerdyTips tuottaa joukkueen Matsumoto Yamaga otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 74 ottelua, joissa Matsumoto Yamaga on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 64.9%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä J3 League -kaudella Matsumoto Yamaga on pelannut 15 ottelua: 4 voittoa, 5 tasapeliä ja 6 tappiota. Se on tehnyt 15 maalia (1.0 per ottelu), päästänyt 17 ja pitänyt 5 nollapeliä.

Joukkueen Matsumoto Yamaga arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €325.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Matsumoto Yamaga päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Matsumoto Yamaga on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.