1. Jalkapalloennusteet
  2. Liigat
  3. Friendlies Clubs
  4. NK Varazdin
NK Varazdin

NK Varazdin Ennusteet, tilastot ja vire

Markkina-arvo: €10.20m
KEY INSIGHT NK Varazdin teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
TREND NK Varazdin voitti viimeiset 5 ottelua
TREND NK Varazdin on ollut kotona tappiotta viimeiset 9 ottelua

Viimeaikainen vire

LWWWW
99 Ennustetut ottelut
73.74% Ennustettavuusaste

AI-ennusteet

Palvelun tarjoaa NerdyTips

12:00

Tulossa
FK Jablonec
FK Jablonec
vs
NK Varazdin
NK Varazdin
1.7
4
4.8

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

14:00

Päättynyt
NK Varazdin
NK Varazdin
3 : 2
FK Jablonec
FK Jablonec
2.75
3.35
2.5

1

2.75

O1.5

1.29

YES

1.73

O1.5

1.29
5.5/10

12:00

Päättynyt
Bihor Oradea
Bihor Oradea
1 : 3
NK Varazdin
NK Varazdin
6.3
4.75
1.46

2

1.46

O2.5

1.43

YES

1.58

2

1.46
8/10

12:00

Päättynyt
NK Varazdin
NK Varazdin
1 : 0
CSKA 1948
CSKA 1948
3.2
3.5
2.1

X

3.5

U3.5

1.44

YES

1.59

U3.5

1.44
5/10

12:00

Päättynyt
NK Varazdin
NK Varazdin
2 : 1
FC Voluntari
FC Voluntari
1.92
3.6
3.65

1

1.92

U3.5

1.53

YES

1.58

U3.5

1.53
3.1/10

03:30

Päättynyt
Lokomotiva Z
NK Lokomotiva Zagreb
2 : 1
NK Varazdin
NK Varazdin
2.55
3.15
2.73

1X

1.39

U3.5

1.24

YES

1.88

U3.5

1.24
4.4/10

10:00

Päättynyt
NK Varazdin
NK Varazdin
2 : 0
Istra 1961
Istra 1961
2.15
3.55
4.05

1X

1.31

U3.5

1.39

YES

1.78

U3.5

1.39
5/10

12:00

Päättynyt
Vukovar
Vukovar
0 : 2
NK Varazdin
NK Varazdin
3.8
3.65
2

2

2

O1.5

1.27

YES

1.71

X2

1.3
7/10

12:00

Päättynyt
NK Varazdin
NK Varazdin
1 : 1
Sibenik
Sibenik
1.8
3.2
4.8

1

1.8

U2.5

1.5

NO

1.61

U2.5

1.5
6.3/10

01:00

Päättynyt
Varazdin
NK Varazdin
4 : 1
NK Osijek II
Osijek II
1.37
4.13
8.6

1

1.37

U2.5

1.59

NO

1.42

1

1.37
7.9/10

NK Varazdin ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö NK Varazdin ennusteita? NerdyTips tarjoaa tekoälyllä tuotettuja jalkapallovihjeitä joukkueelle NK Varazdin algoritmimme NT Apex avulla. Tähän mennessä olemme analysoineet 99 ottelua, joissa NK Varazdin on ollut mukana, parhaan vihjeen tarkkuudella 73.74%. Ennusteet kattavat Lopputuloksen, Under/Over, Molemmat joukkueet tekevät maalin, Oikean tuloksen, xG, Kulmapotkut ja Pallonhallinnan.

Nykyisellä UEFA Europa Conference League-kaudella NK Varazdin on saavuttanut 1 voittoa, 0 tasapeliä ja 1 tappiota 2 ottelussa, tehden 2 maalia (1.0 per ottelu) ja päästäen 3, pitäen 0 nollapeliä.

NK Varazdin arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €10.20m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet NK Varazdin ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

NK Varazdin on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 160 liigassa.

UEFA Europa Conference LeagueWorld • Kausi 2025
Suorituskyvyn erittely
TilastoKotiVierasYhteensä
Ottelut112
Voitot101
Tasapelit000
Tappiot011
Tehdyt maalit202
Päästetyt maalit123
Tehtyjen maalien keskiarvo2.00.01.0
Päästettyjen maalien keskiarvo1.02.01.5
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia011
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti 2-1
Vieras -
Suurin tappio
Koti -
Vieras 2-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti 2
Vieras 0
Eniten päästettyjä maaleja
Koti 1
Vieras 2
Putket
Voitot 1
Tappiot 0
Rangaistuspotkut
1 / 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-2-3-1 2 G
5 Keltaiset
0 Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5 50%
1 Ottelut
Yli 1.5 50%
1 Ottelut
Yli 2.5 0%
0 Ottelut
Yli 3.5 0%
0 Ottelut
Yli 4.5 0%
0 Ottelut
Pelaaja Ikä Pel Arv
A. Boršić
A. Boršić
30 DEF 7.23
J. Silić
J. Silić
26 GK 7.10
O. Zelenika
O. Zelenika
32 GK 7.09
Rafael Chaves
Rafael Chaves
25 MID 7.08
Iuri Tavares
Iuri Tavares
24 MID 7.07
L. Škaričić
L. Škaričić
23 DEF 6.97
G. Sikošek
G. Sikošek
31 DEF 6.95
M. Vuk
M. Vuk
25 FWD 6.94
D. Begonja
D. Begonja
20 DEF 6.93
T. Duvnjak
T. Duvnjak
22 MID 6.89
A. Latković
A. Latković
25 MID 6.89
F. Maglica
F. Maglica
28 DEF 6.86
N. Tepšić
N. Tepšić
23 DEF 6.84
I. Canjuga
I. Canjuga
20 FWD 6.83
I. Mamut
I. Mamut
28 FWD 6.83
Sven Lesjak
Sven Lesjak
19 DEF 6.83
D. Puclin
D. Puclin
33 MID 6.79
M. Barać
M. Barać
31 DEF 6.77
R. Punčec
R. Punčec
34 DEF 6.76
M. Marina
M. Marina
36 MID 6.75
M. Mladenovski
M. Mladenovski
25 DEF 6.74
P. Bočkaj
P. Bočkaj
29 MID 6.74
L. Belcar
L. Belcar
23 MID 6.71
L. Ba
L. Ba
28 DEF 6.70
S. Ilinković
S. Ilinković
23 MID 6.66
L. Mamic
L. Mamic
23 FWD 6.64
V. Jovanov
V. Jovanov
27 DEF 6.63
A. Borsic
A. Borsic
30 DEF 6.57
R. Abdullazadə
R. Abdullazadə
24 MID 6.53
S. Jurić
S. Jurić
27 FWD 6.52
L. Mamić
L. Mamić
23 FWD 6.50
M. Antunović
M. Antunović
21 FWD 6.48
Paizinho
Paizinho
17 FWD 6.44
L. Posinkovic
L. Posinkovic
22 DEF 6.43
M. Dabro
M. Dabro
28 FWD 6.31