Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Paraguari AC

Paraguari AC Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€25.00Th. Ø 25.0 Division Intermedia
19
Ennustetut ottelut
63.2%
Ennustettavuusaste
WWLWWW
Viimeaikainen vire
1.87
Maalit / Ottelu
Paraguari AC teki maalin viimeisissä 8 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Paraguari AC ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Tacuary vs Paraguari AC, Division Intermedia, alkaa klo 21:00. Kertoimet: 2.82 koti, 3.15 tasapeli, 2.40 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.36, luottamus 8.5/10. Lopputulos 2–4, vihje osui.
Loppu
Tacuary 2
Paraguari AC4
2.82
▾3.15
▴2.40
2
▴2.40
O1.5
▴1.37
Kyllä
▴1.83
X2
▴1.36
8.5
✓ X2
▴1.368.5
Paraguari AC vs 3 de Noviembre, Division Intermedia, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.55 koti, 3.20 tasapeli, 3.00 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.32, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Paraguari AC1
3 de Noviembre0
▴2.55
▾3.20
▾3.00
X2
1.54
O1.5
▴1.32
Kyllä
▴1.74
O1.5
▾1.32
8.0
O1.5
▾1.328.0
Atletico Tembetary vs Paraguari AC, Division Intermedia, alkaa klo 21:00. Kertoimet: 2.72 koti, 3.25 tasapeli, 2.57 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.45, luottamus 6.2/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Atletico TembetaryAtl. Tembetary2
Paraguari AC1
▾2.72
▾3.25
▴2.57
2
▴2.57
O1.5
▴1.35
Kyllä
▴1.80
X2
▴1.45
6.2
X2
▴1.456.2
Paraguari AC vs General Caballero, Division Intermedia, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 3.10 koti, 3.10 tasapeli, 2.25 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.31, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–2, vihje ei osunut.
Loppu
Paraguari AC3
General CaballeroGeneral C2
3.10
3.10
2.25
2
2.25
O1.5
▾1.34
Kyllä
▾1.80
X2
1.31
8.0
X2
1.318.0
Benjamin Aceval vs Paraguari AC, Division Intermedia, alkaa klo 20:30. Kertoimet: 2.15 koti, 3.20 tasapeli, 3.40 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.36, luottamus 4.0/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Benjamin Aceval1
Paraguari AC3
▴2.15
▾3.20
▾3.40
X
▾3.20
O1.5
▴1.36
Kyllä
▴1.87
O1.5
▴1.36
4.0
✓ O1.5
▴1.364.0
Paraguari AC vs Guairena FC, Division Intermedia, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.02 koti, 3.15 tasapeli, 3.65 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.25, luottamus 8.6/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Paraguari AC3
Guairena FC1
▾2.02
▴3.15
▴3.65
1
▾2.02
U2.5
1.61
Ei
▾1.74
1X
▾1.25
8.6
✓ 1X
▾1.258.6
Sportivo Carapegua vs Paraguari AC, Division Intermedia, alkaa klo 20:30. Kertoimet: 2.40 koti, 2.92 tasapeli, 3.05 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.32, luottamus 3.6/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
Sportivo CarapeguaSp. Carapegua2
Paraguari AC3
▴2.40
▾2.92
▴3.05
1
▴2.40
O1.5
▴1.36
Kyllä
1.82
1X
▴1.32
3.6
1X
▴1.323.6
Paraguari AC vs Resistencia, Division Intermedia, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 2.67 koti, 3.05 tasapeli, 2.57 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.60, luottamus 5.1/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Paraguari AC1
Resistencia0
▾2.67
▾3.05
▴2.57
2
▴2.57
U2.5
▾1.60
Ei
▴1.82
U2.5
▾1.60
5.1
✓ U2.5
▾1.605.1

Paraguari AC Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
4.2
Pallonhallinta
41%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
4.9
Voittoprosentti
60%

Kauden tilastot

Division Intermedia Paraguay · Kausi 2026
27Ottelut Voittoprosentti 41%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut141327
Voitot8311
Tasapelit235
Tappiot4711
Tehdyt maalit201636
Päästetyt maalit132235
Tehtyjen maalien keskiarvo1.41.21.3
Päästettyjen maalien keskiarvo0.91.71.3
Nollapelit426
Ottelut ilman maalia347
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-0
Vieras1-3
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot5
Tappiot3
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–3
0-15
4–4
16-30
5–8
31-45
7–6
46-60
9–7
61-75
4–4
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
4Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.574%
20 Ottelut
Yli 1.537%
10 Ottelut
Yli 2.522%
6 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Paraguay - Division Intermedia
# Joukkue O M P
1 General Caballero 28 56-34 56
2 Deportivo Santani 28 47-27 54
3 12 de Junio VH 28 37-28 51
4 Independiente F.b.c. 28 43-35 43
5 Benjamín Aceval 27 42-35 42
6 Sportivo Carapeguá 28 36-41 42
7 SOL DE America 28 35-29 41
8 Paraguari AC 28 40-37 41
9 Resistencia 28 32-33 36
10 Atlético Tembetary 28 39-45 36
11 Fernando De La Mora 28 32-40 34
12 3 de Noviembre 28 36-42 29
13 Deportivo Capiata 27 31-37 29
14 Guairena FC 28 23-36 28
15 Tacuary 28 32-47 24
16 Encarnación 28 25-40 22

Paraguari AC – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Paraguari AC? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Paraguari AC otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 19 ottelua, joissa Paraguari AC on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 63.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Division Intermedia-kaudella Paraguari AC on saavuttanut 11 voittoa, 5 tasapeliä ja 11 tappiota 27 ottelussa, tehden 36 maalia (1.3 per ottelu) ja päästäen 35, pitäen 6 nollapeliä.

Joukkueen Paraguari AC arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €25.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Paraguari AC ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Paraguari AC on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.