Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Rostov II

Rostov 2 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

25
Ennustetut ottelut
60.0%
Ennustettavuusaste
WWWDLD
Viimeaikainen vire
2.40
Maalit / ottelu
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Rubin Yalta vs Rostov II, Second League - Group 1, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.65 koti, 3.25 tasapeli, 2.30 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.32, luottamus 4.4/10. Lopputulos 1–4, vihje ei osunut.
Loppu
Rubin Yalta1
Rostov 24
▴2.65
▾3.25
▾2.30
X2
1.35
U3.5
1.32
Ei
2.07
U3.5
▾1.32
4.4
U3.5
▾1.324.4
Rostov II vs Kyzyltash, Second League - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.85 koti, 3.50 tasapeli, 3.45 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.40, luottamus 4.2/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Rostov 22
Kyzyltash1
1.85
3.50
3.45
1
1.85
U3.5
1.40
Ei
2.15
U3.5
1.40
4.2
✓ U3.5
1.404.2
Nart Cherkessk vs Rostov II, Second League - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.15 koti, 3.20 tasapeli, 3.00 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.36, luottamus 7.4/10. Lopputulos 1–3, vihje ei osunut.
Loppu
Nart Cherkessk1
Rostov 23
2.15
3.20
3.00
1
2.15
U3.5
1.36
Ei
2.15
U3.5
1.36
7.4
U3.5
1.367.4
Rostov II vs Druzhba, Second League - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.15 koti, 3.00 tasapeli, 3.20 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.25, luottamus 5.9/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Rostov 2 0
Druzhba0
2.15
3.00
3.20
1
2.15
U3.5
1.35
Ei
2.15
1X
1.25
5.9
✓ 1X
1.255.9
Rostov II vs Sevastopol, Second League - Group 1, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 5.00 koti, 3.35 tasapeli, 1.63 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.23, luottamus 3.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Rostov 20
Sevastopol1
5.00
3.35
1.63
X
3.35
O1.5
1.23
Ei
1.90
O1.5
1.23
3.0
O1.5
1.233.0
Rostov II vs Shahter Taganrog, Second League - Group 1, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.77 koti, 3.05 tasapeli, 2.40 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.58, luottamus 6.1/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Rostov 20
Shahter T0
2.77
3.05
2.40
1
2.77
O2.5
1.58
Kyllä
1.47
O2.5
1.58
6.1
O2.5
1.586.1
Rostov II vs Lugansk, Second League - Group 1, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.29 koti, 5.80 tasapeli, 5.90 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.29, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–5, vihje ei osunut.
Loppu
Rostov 20
Lugansk5
1.29
5.80
5.90
1
1.29
U3.5
1.47
Ei
1.74
1
1.29
8.0
1
1.298.0
FK Chayka 2 vs Rostov II, Second League - Group 1, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 9.20 koti, 5.30 tasapeli, 1.22 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.88, luottamus 5.7/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
FK Chayka 20
Rostov 22
9.20
5.30
1.22
1X
▾3.30
U3.5
1.88
Ei
2.07
U3.5
1.88
5.7
✓ U3.5
1.885.7
Rostov 2 vs Kholding, Second League - Group 1, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 3.85 koti, 2.80 tasapeli, 2.07 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.65, luottamus 1.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Rostov 20
Kholding0
▾3.85
▴2.80
▾2.07
2
▾2.07
U2.5
▴1.65
Ei
▴1.90
U2.5
▴1.65
1.0
✓ U2.5
▴1.651.0

Kauden tilastot

Second League - Group 1 Venäjä · Kausi 2026
29Ottelut Voittoprosentti 62%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut151429
Voitot81018
Tasapelit426
Tappiot325
Tehdyt maalit273158
Päästetyt maalit121527
Tehtyjen maalien keskiarvo1.82.22.0
Päästettyjen maalien keskiarvo0.81.10.9
Nollapelit8311
Ottelut ilman maalia606
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-0
Vieras1-4
Suurin tappio
Koti0-5
Vieras3-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras3
Putket
Voitot4
Tappiot2
Rangaistuspotkut
7/ 8
87.50% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–3
0-15
9–5
16-30
11–5
31-45
10–8
46-60
12–3
61-75
12–4
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.579%
23 ottelua
Yli 1.566%
19 ottelua
Yli 2.531%
9 ottelua
Yli 3.517%
5 ottelua
Yli 4.57%
2 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
G. Suanov G. Suanov 19 FWD -
V. Rassadin V. Rassadin 18 FWD -
I. Petrov I. Petrov 19 FWD -
Kirill Moiseev Kirill Moiseev 21 FWD -
M. Martjanov M. Martjanov 22 FWD -
D. Khromov D. Khromov 23 FWD -
M. Kovalkov M. Kovalkov 21 MID -
N. Kupriyanov N. Kupriyanov 23 MID -
A. Bondar A. Bondar 19 MID -
N. Kashtan N. Kashtan 22 MID -
M. Alimov M. Alimov 19 MID -
I. Veselkov I. Veselkov 19 DEF -
A. Maksetsov A. Maksetsov 21 DEF -
Ilya Zubenko Ilya Zubenko 19 MID -
A. Amosov A. Amosov 19 MID -
E. Tonevitskiy E. Tonevitskiy 21 DEF -
N. Andriyanov N. Andriyanov 20 FWD -
Imran Aznaurov Imran Aznaurov 21 FWD -
Anton Shamonin Anton Shamonin 20 FWD -
Aleksey Koltakov Aleksey Koltakov 20 MID -
G. Ignatov G. Ignatov 20 DEF -
M. Radchenko M. Radchenko 18 DEF -
N. Babakin N. Babakin 19 DEF -
D. Ryazanov D. Ryazanov 22 GK -

Sarjataulukko

Venäjä - Second League - Group 1
# Joukkue O M P
1 Sevastopol 21 38-17 50
2 Shahter Taganrog 21 42-20 46
3 Rostov II 21 45-16 46
4 Rubin Yalta 20 29-19 34
5 Pobeda 20 38-27 33
6 Kyzyltash 21 36-30 31
7 Nart Cherkessk 20 27-19 30
8 Spartak Nalchik 20 27-20 28
9 Druzhba 20 23-25 27
10 Lugansk 21 24-30 24
11 Astrakhan 20 22-32 20
12 Izberbash 21 19-57 18
13 Angust Nazran 20 9-21 16
14 FK Chayka 2 21 17-43 14
15 Dynamo Makhachkala II 21 19-39 14
16 PSK Dinskaya 0 0-0 0
Promotion Relegation

Rostov II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Rostov II? NerdyTips tuottaa joukkueen Rostov II otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 25 ottelua, joissa Rostov II on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 60.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Second League - Group 1 -kaudella Rostov II on pelannut 29 ottelua: 18 voittoa, 6 tasapeliä ja 5 tappiota. Se on tehnyt 58 maalia (2.0 per ottelu), päästänyt 27 ja pitänyt 11 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Rostov II päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Rostov II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.