Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Nart Cherkessk

Nart Cherkessk Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

27
Ennustetut ottelut
44.4%
Ennustettavuusaste
WLLWWD
Viimeaikainen vire
1.47
Maalit / ottelu
Nart Cherkessk ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 39 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Nart Cherkessk vs Astrakhan, Second League - Group 1, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 1.63 koti, 3.60 tasapeli, 4.35 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.80, luottamus 2.6/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Nart Cherkessk2
Astrakhan1
▴1.63
3.60
▾4.35
X2
1.97
O2.5
1.80
Kyllä
1.80
O2.5
▾1.80
2.6
✓ O2.5
▾1.802.6
Pobeda vs Nart Cherkessk, Second League - Group 1, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.77 koti, 3.85 tasapeli, 3.40 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.54, luottamus 3.9/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Pobeda2
Nart Cherkessk1
1.77
3.85
3.40
X
3.85
O2.5
1.54
Kyllä
1.57
O2.5
1.54
3.9
✓ O2.5
1.543.9
Nart Cherkessk vs Rostov II, Second League - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.15 koti, 3.20 tasapeli, 3.00 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.36, luottamus 7.4/10. Lopputulos 1–3, vihje ei osunut.
Loppu
Nart Cherkessk1
Rostov 23
2.15
3.20
3.00
1
2.15
U3.5
1.36
Ei
2.15
U3.5
1.36
7.4
U3.5
1.367.4
Lugansk vs Nart Cherkessk, Second League - Group 1, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 2.40 koti, 3.20 tasapeli, 2.65 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.37, luottamus 5.9/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Lugansk1
Nart Cherkessk2
2.40
3.20
2.65
1
2.40
O2.5
1.80
Kyllä
1.66
1X
1.37
5.9
1X
1.375.9
Nart Cherkessk vs Dynamo Makhachkala II, Second League - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.65 koti, 3.50 tasapeli, 4.60 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 2.00, luottamus 7.5/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Nart Cherkessk2
Makhachkala II0
1.65
3.50
4.60
2
4.60
U2.5
1.62
Ei
1.65
X2
2.00
7.5
X2
2.007.5
Izberbash vs Nart Cherkessk, Second League - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 3.40 koti, 3.15 tasapeli, 2.02 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.23, luottamus 7.6/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Izberbash1
Nart Cherkessk1
3.40
3.15
2.02
2
2.02
U3.5
1.33
Kyllä
1.66
X2
1.23
7.6
✓ X2
1.237.6
Nart Cherkessk vs Angust Nazran, Second League - Group 1, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.55 koti, 3.60 tasapeli, 5.25 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.27, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Nart Cherkessk3
Angust Nazran0
▾1.55
▴3.60
▾5.25
1
▾1.55
U3.5
▾1.27
Ei
▾1.75
U3.5
▾1.27
8.0
✓ U3.5
▾1.278.0
Nart Cherkessk vs Druzhba, Second League - Group 1, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.92 koti, 3.25 tasapeli, 3.60 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.92, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Nart Cherkessk0
Druzhba1
1.92
3.25
3.60
1
1.92
U3.5
1.35
Ei
2.10
1
1.92
8.0
1
1.928.0

Kauden tilastot

Second League - Group 1 Venäjä · Kausi 2026
29Ottelut Voittoprosentti 45%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut141529
Voitot7613
Tasapelit235
Tappiot5611
Tehdyt maalit182139
Päästetyt maalit91928
Tehtyjen maalien keskiarvo1.31.41.3
Päästettyjen maalien keskiarvo0.61.31.0
Nollapelit7411
Ottelut ilman maalia527
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-0
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras3-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Putket
Voitot2
Tappiot3
Rangaistuspotkut
3/ 3
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
6–3
0-15
3–7
16-30
7–4
31-45
7–5
46-60
4–5
61-75
11–5
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.576%
22 ottelua
Yli 1.541%
12 ottelua
Yli 2.510%
3 ottelua
Yli 3.53%
1 ottelua
Yli 4.53%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
R. Suanov R. Suanov 28 FWD -
A. Kolotygin A. Kolotygin 22 FWD -
Rasul Bostanov Rasul Bostanov 26 FWD -
I. Ulbashev I. Ulbashev 22 MID -
E. Tkhakokhov E. Tkhakokhov 23 MID -
R. Mashezov R. Mashezov 30 MID -
A. Makoev A. Makoev 26 MID -
M. Kenzhev M. Kenzhev 23 MID -
Tamerlan Girzishev T. Girzishev 23 MID -
N. Bolgov N. Bolgov 25 MID -
A. Batsuev A. Batsuev 28 MID -
M. Temishev M. Temishev 21 DEF -
K. Shakhtiev K. Shakhtiev 28 DEF -
A. Lelyukaev A. Lelyukaev 26 DEF -
A. Kuskov A. Kuskov 21 DEF -
E. Kamilov E. Kamilov 20 DEF -
V. Kablakhov V. Kablakhov 27 DEF -
I. Dokhov I. Dokhov 27 MID -
G. Tuaev G. Tuaev 22 GK -
A. Davlitgereev A. Davlitgereev 20 MID -
Aleksandr Djachenko A. Djachenko 23 GK -

Sarjataulukko

Venäjä - Second League - Group 1
# Joukkue O M P
1 Sevastopol 21 38-17 50
2 Shahter Taganrog 21 42-20 46
3 Rostov II 21 45-16 46
4 Rubin Yalta 20 29-19 34
5 Pobeda 20 38-27 33
6 Kyzyltash 21 36-30 31
7 Nart Cherkessk 20 27-19 30
8 Spartak Nalchik 20 27-20 28
9 Druzhba 20 23-25 27
10 Lugansk 21 24-30 24
11 Astrakhan 20 22-32 20
12 Izberbash 21 19-57 18
13 Angust Nazran 20 9-21 16
14 FK Chayka 2 21 17-43 14
15 Dynamo Makhachkala II 21 19-39 14
16 PSK Dinskaya 0 0-0 0
Promotion Relegation

Nart Cherkessk – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Nart Cherkessk? NerdyTips tuottaa joukkueen Nart Cherkessk otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 27 ottelua, joissa Nart Cherkessk on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 44.4%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Second League - Group 1 -kaudella Nart Cherkessk on pelannut 29 ottelua: 13 voittoa, 5 tasapeliä ja 11 tappiota. Se on tehnyt 39 maalia (1.3 per ottelu), päästänyt 28 ja pitänyt 11 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Nart Cherkessk päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Nart Cherkessk on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.