Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Santa Cruz FC

Santa Cruz FC Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€135.00Th. Ø 25.5 Liga de Ascenso
16
Ennustetut ottelut
81.3%
Ennustettavuusaste
LLLLLL
Viimeaikainen vire
1.07
Maalit / Ottelu
Santa Cruz FC laukoi alle 5 kertaa viimeisissä 3 ottelussa
Santa Cruz FC hävisi viimeiset 4 ottelua
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Santa Cruz FC ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Aserri FC vs Santa Cruz FC, Liga de Ascenso, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.33 koti, 4.85 tasapeli, 7.80 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.33, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Aserri FC2
Santa Cruz FCSanta Cruz 1
▾1.33
▴4.85
▴7.80
1
▾1.33
O2.5
▾1.55
Ei
▾1.83
1
▾1.33
5.0
✓ 1
▾1.335.0
Santa Cruz FC vs ADR Jicaral, Liga de Ascenso, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 4.70 koti, 3.70 tasapeli, 1.64 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.36, luottamus 4.3/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
Santa Cruz FCSanta Cruz 0
ADR Jicaral3
▴4.70
▾3.70
▾1.64
1X
▴2.07
U3.5
1.36
Ei
1.95
U3.5
1.36
4.3
✓ U3.5
1.364.3
Municipal Grecia vs Santa Cruz FC, Liga de Ascenso, alkaa klo 02:30. Kertoimet: 1.70 koti, 3.70 tasapeli, 4.30 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.70, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Municipal GreciaGrecia1
Santa Cruz FCSanta Cruz0
▴1.70
3.70
▾4.30
1
▴1.70
O2.5
1.73
Ei
▴2.00
1
▴1.70
5.0
✓ 1
▴1.705.0
AD Cofutpa vs Santa Cruz FC, Liga de Ascenso, alkaa klo 22:00. Kertoimet: 2.40 koti, 3.35 tasapeli, 2.77 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.38, luottamus 4.6/10. Lopputulos 3–1, vihje ei osunut.
Loppu
AD CofutpaCofutpa3
Santa Cruz FCSanta Cruz1
▾2.40
▴3.35
▴2.77
2
▴2.77
U3.5
▴1.38
Kyllä
▾1.61
U3.5
▴1.38
4.6
U3.5
▴1.384.6
Santa Cruz FC vs Quepos Cambute, Liga de Ascenso, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 3.10 koti, 3.40 tasapeli, 2.12 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.31, luottamus 4.3/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Santa Cruz FCSanta Cruz 20
Quepos CambuteQuepos FC2
▴3.10
▾3.40
▴2.12
2
▴2.12
U3.5
▴1.39
Kyllä
▾1.62
X2
▾1.31
4.3
✓ X2
▾1.314.3
Santa Cruz FC vs Aserri FC, Liga de Ascenso, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 2.32 koti, 3.55 tasapeli, 2.75 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.52, luottamus 2.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Santa Cruz FCSanta Cruz1
Aserri FC2
▾2.32
▾3.55
▴2.75
X2
1.52
O2.5
▾1.55
Kyllä
▾1.48
X2
1.52
2.0
✓ X2
1.522.0
ADR Jicaral vs Santa C, Liga de Ascenso, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.38 koti, 4.50 tasapeli, 7.10 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.36, luottamus 4.7/10. Lopputulos 4–1, vihje ei osunut.
Loppu
ADR Jicaral4
Santa CSanta Cruz1
▴1.38
▾4.50
▾7.10
1
▴1.38
U3.5
▾1.36
Kyllä
▴2.00
U3.5
▾1.36
4.7
U3.5
▾1.364.7
Quepos Cambute vs Santa Cruz FC, Liga de Ascenso, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.65 koti, 3.85 tasapeli, 4.45 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.65, luottamus 5.4/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Quepos CambuteQuepos FC4
Santa Cruz FCSanta Cruz 0
▴1.65
▾3.85
▾4.45
1
▴1.65
U3.5
▾1.37
Ei
▾2.00
1
▴1.65
5.4
✓ 1
▴1.655.4
Dep. Upala vs Santa Cruz, Liga de Ascenso, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.90 koti, 3.40 tasapeli, 2.30 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.36, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Dep. Upala1
Santa Cruz2
▾2.90
▾3.40
▴2.30
2
▴2.30
O2.5
▴1.70
Kyllä
▴1.60
X2
▴1.36
8.0
✓ X2
▴1.368.0

Santa Cruz Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
2.1
Pallonhallinta
47%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
3.7
Voittoprosentti
20%

Kauden tilastot

Liga de Ascenso Costa Rica · Kausi 2026
10Ottelut Voittoprosentti 20%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut6410
Voitot202
Tasapelit000
Tappiot448
Tehdyt maalit9211
Päästetyt maalit101222
Tehtyjen maalien keskiarvo1.50.51.1
Päästettyjen maalien keskiarvo1.73.02.2
Nollapelit101
Ottelut ilman maalia224
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras-
Suurin tappio
Koti0-3
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras1
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Putket
Voitot1
Tappiot3
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–2
0-15
0–4
16-30
1–5
31-45
1–1
46-60
1–1
61-75
0–7
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
4Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.560%
6 Ottelut
Yli 1.520%
2 Ottelut
Yli 2.520%
2 Ottelut
Yli 3.510%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Costa Rica - Liga de Ascenso
# Joukkue O M P
1 Aserri FC 21 27-26 32
2 ADR Jicaral 10 18-5 24
3 Santa Ana 11 19-10 24
4 Pitbulls Santa Barbara FC 11 20-15 20
5 Quepos Cambute 10 15-8 19
6 Cariari Pococi 12 12-12 16
7 AD Carmelita 11 19-13 15
8 Municipal Grecia 9 11-8 15
9 Guadalupe FC 12 16-19 15
10 Futbol Consultants Moravia 12 14-14 13
11 AD Sarchí 9 9-13 11
12 CS Uruguay 12 9-25 9
13 Santa Cruz FC 11 12-24 6
14 AD Cofutpa 9 8-17 4

Santa Cruz FC – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Santa Cruz FC? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Santa Cruz FC otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 16 ottelua, joissa Santa Cruz FC on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 81.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Liga de Ascenso-kaudella Santa Cruz FC on saavuttanut 2 voittoa, 0 tasapeliä ja 8 tappiota 10 ottelussa, tehden 11 maalia (1.1 per ottelu) ja päästäen 22, pitäen 1 nollapeliä.

Joukkueen Santa Cruz FC arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €135.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Santa Cruz FC ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Santa Cruz FC on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.