Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Sochi U19

Sochi U19 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

20
Ennustetut ottelut
45.0%
Ennustettavuusaste
DLLDLL
Viimeaikainen vire
0.87
Maalit / Ottelu
Sochi U19 on ollut ilman voittoa viimeiset 9 ottelua
Sochi U19 päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 9 ottelussa
Sochi U19 ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 27 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Sochi U19 ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Sochi U20 vs Nizhny Novgorod U19, Youth Championship, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.45 koti, 3.30 tasapeli, 2.77 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.41, luottamus 1.5/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Sochi U20Sochi U191
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
2.45
3.30
2.77
X
3.30
U3.5
1.48
Ei
2.47
1X
1.41
1.5
✓ 1X
1.411.5
Lokomotiv Moskva U19 vs Sochi U20, Youth Championship, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.28 koti, 4.60 tasapeli, 8.90 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.46, luottamus 5.6/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
Sochi U20Sochi U191
1.28
4.60
8.90
1
1.28
U3.5
1.46
Ei
1.78
U3.5
1.46
5.6
✓ U3.5
1.465.6
Sochi U20 vs Rubin Kazan U20, Youth Championship, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.38 koti, 3.00 tasapeli, 3.00 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.39, luottamus 4.8/10. Lopputulos 1–3, vihje ei osunut.
Loppu
Sochi U20Sochi U191
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U193
2.38
3.00
3.00
X
3.00
U3.5
1.39
Ei
2.31
U3.5
1.39
4.8
U3.5
1.394.8
Krylya Sovetov U19 vs Sochi U20, Youth Championship, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.22 koti, 3.18 tasapeli, 3.12 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.61, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Krylya Sovetov U19Krylya U191
Sochi U20Sochi U191
2.22
3.18
3.12
X2
1.58
U3.5
1.61
Ei
2.60
U3.5
1.61
5.0
✓ U3.5
1.615.0
Sochi U20 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 3.64 koti, 3.65 tasapeli, 1.88 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.37, luottamus 4.3/10. Lopputulos 1–3, vihje ei osunut.
Loppu
Sochi U20Sochi U191
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
3.64
3.65
1.88
2
1.88
U3.5
1.37
Ei
2.18
U3.5
1.37
4.3
U3.5
1.374.3
Akademiya Konoplev U20 vs Sochi U20, Youth Championship, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.32 koti, 3.72 tasapeli, 2.58 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.53, luottamus 6.3/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Akademiya Konoplev U20Akademiya2
Sochi U20Sochi U191
2.32
3.72
2.58
2
2.58
U3.5
1.58
Ei
2.57
X2
1.53
6.3
X2
1.536.3
Sochi U20 vs Fakel U19, Youth Championship, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 1.87 koti, 3.72 tasapeli, 3.58 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.87, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Sochi U20Sochi U191
Fakel U191
1.87
3.72
3.58
1
1.87
U3.5
1.42
Ei
2.29
1
1.87
5.0
1
1.875.0
Dinamo Moskva U19 vs Sochi U20, Youth Championship, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.28 koti, 4.60 tasapeli, 11.00 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.56, luottamus 5.4/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Dinamo Moskva U19Dinamo M0
Sochi U20Sochi U192
1.28
4.60
11.00
X2
3.25
U3.5
1.56
Ei
1.76
U3.5
1.56
5.4
✓ U3.5
1.565.4
Akhmat Grozny U20 vs Sochi U20, Youth Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.80 koti, 3.16 tasapeli, 2.40 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.62, luottamus 2.8/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Akhmat Grozny U20Akhmat G0
Sochi U20Sochi U190
2.80
3.16
2.40
2
2.40
U3.5
1.62
Ei
2.66
U3.5
1.62
2.8
✓ U3.5
1.622.8

Kauden tilastot

Youth Championship Venäjä · Kausi 2025
32Ottelut Voittoprosentti 19%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut161632
Voitot426
Tasapelit5510
Tappiot7916
Tehdyt maalit191433
Päästetyt maalit213455
Tehtyjen maalien keskiarvo1.20.91.0
Päästettyjen maalien keskiarvo1.32.11.7
Nollapelit347
Ottelut ilman maalia459
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras0-2
Suurin tappio
Koti0-3
Vieras8-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras8
Putket
Voitot2
Tappiot3
Rangaistuspotkut
2/ 2
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
4–7
0-15
4–4
16-30
4–8
31-45
7–13
46-60
7–9
61-75
7–14
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.572%
23 Ottelut
Yli 1.522%
7 Ottelut
Yli 2.56%
2 Ottelut
Yli 3.53%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sochi U19 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Sochi U19? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Sochi U19 otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 20 ottelua, joissa Sochi U19 on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 45.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Youth Championship-kaudella Sochi U19 on saavuttanut 6 voittoa, 10 tasapeliä ja 16 tappiota 32 ottelussa, tehden 33 maalia (1.0 per ottelu) ja päästäen 55, pitäen 7 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Sochi U19 ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Sochi U19 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.