Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Tatran Prešov

Presov Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€1.46m Ø 24.9 2. liga
91
Ennustetut ottelut
72.5%
Ennustettavuusaste
WWWDDW
Viimeaikainen vire
1.87
Maalit / ottelu
Tatran Prešov voitti 3+ maalin erolla viimeisissä 2 ottelussa
Tatran Prešov: yli 1,5 maalia viimeisissä 7 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Tatran Presov vs Humenne, 2. liga, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.37 koti, 5.00 tasapeli, 7.20 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.37, luottamus 8.8/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Presov1
Humenne0
▴1.37
▾5.00
▾7.20
1
▴1.37
O2.5
▴1.57
Kyllä
▴1.87
1
▴1.37
8.8
✓ 1
▴1.378.8
Tatran Presov vs Galanta, 2. liga, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.50 koti, 4.40 tasapeli, 5.60 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.62, luottamus 7.9/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Presov3
Galanta0
▾1.50
▴4.40
▴5.60
X
▴4.40
O2.5
▾1.62
Kyllä
1.68
O2.5
▾1.62
7.9
✓ O2.5
▾1.627.9
MFK Bytca vs Tatran Presov, 2. liga, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 5.60 koti, 4.40 tasapeli, 1.62 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.66, luottamus 5.3/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
MFK Bytca0
Presov 3
▴5.60
▴4.40
▾1.62
X2
1.19
O2.5
1.66
Kyllä
▴1.72
O2.5
▾1.66
5.3
✓ O2.5
▾1.665.3
Tatran Presov vs Zilina II, 2. liga, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.52 koti, 4.45 tasapeli, 6.10 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.60, luottamus 3.3/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Presov1
Zilina B1
▾1.52
▴4.45
▴6.10
1X
▾1.15
O2.5
1.60
Kyllä
▴1.80
O2.5
1.60
3.3
O2.5
1.603.3
Povazska Bystrica vs Tatran Presov, 2. liga, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.12 koti, 3.45 tasapeli, 3.30 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.70, luottamus 7.5/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
P. Bystrica2
Presov2
▾2.12
▴3.45
▴3.30
1
▾2.12
O2.5
▾1.70
Kyllä
1.60
O2.5
▾1.70
7.5
✓ O2.5
▾1.707.5
Tatran Presov vs Banik Lehota p.Vtacnikom, 2. liga, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.72 koti, 3.80 tasapeli, 4.10 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.40, luottamus 3.4/10. Lopputulos 3–2, vihje ei osunut.
Loppu
Presov3
Lehota p. V.2
▴1.72
3.80
▾4.10
2
▾4.10
U3.5
▴1.40
Kyllä
▴1.70
U3.5
▴1.40
3.4
U3.5
▴1.403.4
Slovan Bratislava II vs Tatran Presov, 2. liga, alkaa klo 09:30. Kertoimet: 2.60 koti, 3.35 tasapeli, 2.50 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.40, luottamus 4.2/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Slovan II 2
Presov2
▾2.60
▾3.35
▴2.50
X
▾3.35
U3.5
▴1.40
Kyllä
▾1.60
U3.5
▴1.40
4.2
U3.5
▴1.404.2
Tatran Presov vs Samorin, 2. liga, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.12 koti, 3.30 tasapeli, 3.25 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.80, luottamus 4.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Presov 0
Samorin1
▴2.12
▾3.30
▾3.25
1X
▴1.31
O2.5
▴1.80
Kyllä
1.66
O2.5
▴1.80
4.0
O2.5
▴1.804.0

Kauden tilastot

2. liga Slovakia · Kausi 2026
16Ottelut Voittoprosentti 50%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut8816
Voitot448
Tasapelit224
Tappiot224
Tehdyt maalit111425
Päästetyt maalit71219
Tehtyjen maalien keskiarvo1.41.81.6
Päästettyjen maalien keskiarvo0.91.51.2
Nollapelit235
Ottelut ilman maalia202
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-0
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti0-1
Vieras4-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras4
Putket
Voitot2
Tappiot2
Rangaistuspotkut
1/ 4
25.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–1
0-15
5–3
16-30
2–4
31-45
4–1
46-60
6–5
61-75
7–5
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-151
16-304
31-452
46-605
61-755
76-906
25Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.588%
14 ottelua
Yli 1.550%
8 ottelua
Yli 2.519%
3 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Slovakia - 2. liga
# Joukkue O M P
1 Šamorín 16 32-19 36
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 16 30-27 29
4 Tatran Prešov 16 25-19 28
5 Pohronie 16 28-20 27
6 Galanta 16 28-27 26
7 Inter Bratislava 16 36-23 24
8 Žilina II 15 21-18 24
9 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
10 Baník Lehota p.Vtáčnikom 16 23-27 22
11 Slovan Bratislava II 16 23-20 21
12 Malženice 16 24-28 16
13 Zlaté Moravce 16 14-20 14
14 Humenné 16 14-26 13
15 Lokomotíva Zvolen 16 16-29 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Tatran Prešov – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Tatran Prešov? NerdyTips tuottaa joukkueen Tatran Prešov otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 91 ottelua, joissa Tatran Prešov on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 72.5%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä 2. liga -kaudella Tatran Prešov on pelannut 16 ottelua: 8 voittoa, 4 tasapeliä ja 4 tappiota. Se on tehnyt 25 maalia (1.6 per ottelu), päästänyt 19 ja pitänyt 5 nollapeliä.

Joukkueen Tatran Prešov arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €1.46m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Tatran Prešov päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Tatran Prešov on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.