Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Western Mass Pioneers

Western Mass Pioneers Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

Ø 25.3 USL League Two
5
Ennustetut ottelut
–
Ennustettavuusaste
LWDWWD
Viimeaikainen vire
2
Maalit / Ottelu
Western Mass Pioneers teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
Western Mass Pioneers ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 27 ottelussa
Western Mass Pioneers teki maalin viimeisissä 20 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Western Mass Pioneers ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Western Mass Pioneers vs Vermont Green, USL League Two, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 4.70 koti, 4.45 tasapeli, 1.62 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.41, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–4, vihje osui.
Loppu
Western Mass PioneersWestern M2
Vermont Green4
▴4.70
▴4.45
▾1.62
2
▾1.62
O2.5
▾1.41
Ei
▴2.62
O2.5
▾1.41
5.0
✓ O2.5
▾1.415.0
AC Connecticut vs Western Mass Pioneers, USL League Two, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 6.10 koti, 4.70 tasapeli, 1.52 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.52, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
AC Connecticut0
Western Mass PioneersWestern M2
▾6.10
▾4.70
▴1.52
2
▴1.52
U3.5
▴1.79
Kyllä
▾1.50
2
▴1.52
8.0
✓ 2
▴1.528.0
Western Mass Pioneers vs Black Rock, USL League Two, alkaa klo 00:30. Kertoimet: 1.75 koti, 3.70 tasapeli, 3.85 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.55, luottamus 4.9/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Western Mass PioneersWestern M1
Black Rock1
▴1.75
▾3.70
▾3.85
2
▾2.72
O2.5
1.67
Kyllä
▾1.59
X2
▾1.55
4.9
✓ X2
▾1.554.9
Boston Bolts vs Western Mass Pioneers, USL League Two, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 4.45 koti, 4.20 tasapeli, 1.66 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.66, luottamus 1.6/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Boston Bolts1
Western Mass PioneersWestern M2
▾4.45
▾4.20
▴1.66
2
▴1.66
U3.5
1.63
Kyllä
▾1.52
2
▴1.66
1.6
✓ 2
▴1.661.6
Western Mass Pioneers vs AC Connecticut, USL League Two, alkaa klo 00:30. Kertoimet: 1.21 koti, 7.50 tasapeli, 9.60 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.21, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Western Mass PioneersWestern M1
AC Connecticut0
▾1.21
▴7.50
▴9.60
1
▾1.21
O2.5
▾1.19
Kyllä
▴1.53
1
▾1.21
5.0
✓ 1
▾1.215.0
Western Mass Pioneers vs Boston Bolts, USL League Two, alkaa klo 00:30. Kertoimet: 1.50 koti, 4.60 tasapeli, 5.30 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.50, luottamus 2.6/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Western Mass PioneersWestern M2
Boston Bolts2
▾1.50
▴4.60
▴5.30
1
▾1.50
U3.5
▾1.80
Kyllä
▴1.50
1
▾1.50
2.6
1
▾1.502.6

Kauden tilastot

USL League Two Yhdysvallat · Kausi 2026
13Ottelut Voittoprosentti 62%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut6713
Voitot358
Tasapelit213
Tappiot112
Tehdyt maalit111425
Päästetyt maalit9716
Tehtyjen maalien keskiarvo1.82.01.9
Päästettyjen maalien keskiarvo1.51.01.2
Nollapelit246
Ottelut ilman maalia011
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-2
Vieras2-5
Suurin tappio
Koti2-4
Vieras4-3
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Putket
Voitot2
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.592%
12 Ottelut
Yli 1.554%
7 Ottelut
Yli 2.523%
3 Ottelut
Yli 3.515%
2 Ottelut
Yli 4.58%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv

Sarjataulukko

Yhdysvallat - USL League Two
# Joukkue O M P
1 Vermont Green 14 37-8 36
2 Western Mass Pioneers 14 46-9 33
3 Black Rock 14 23-15 25
4 AC Connecticut 14 22-17 22
5 New England FC 14 26-21 21
6 Seacoast United Phantoms 15 23-26 20
7 Boston Bolts 14 15-21 14
8 Blackwatch Rush 14 13-46 7
9 Boston City 14 15-56 2
Playoffs

Nykyisellä USL League Two-kaudella Western Mass Pioneers on saavuttanut 8 voittoa, 3 tasapeliä ja 2 tappiota 13 ottelussa, tehden 25 maalia (1.9 per ottelu) ja päästäen 16, pitäen 6 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Western Mass Pioneers ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Western Mass Pioneers on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.