Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
York United

Inter Toronto Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€3.30m Ø 26.0 Canadian Premier League
83
Ennustetut ottelut
69.9%
Ennustettavuusaste
WLLLWL
Viimeaikainen vire
1.73
Maalit / ottelu
York United: yli 2,5 maalia 83 %:ssa viimeisistä 12 ottelusta
York United on ollut vieraissa ilman voittoa viimeiset 12 ottelua
York United päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 22 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

York United vs Atletico Ottawa, Canadian Premier League, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 2.95 koti, 4.10 tasapeli, 2.17 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.30, luottamus 2.5/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Inter Toronto2
Atl. Ottawa1
▾2.95
▴4.10
▴2.17
1X
▾1.72
O2.5
▾1.30
Kyllä
▾1.27
O2.5
▾1.30
2.5
✓ O2.5
▾1.302.5
Supra du Quebec vs York United, Canadian Premier League, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.67 koti, 4.20 tasapeli, 4.35 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.39, luottamus 9.6/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Supra du Quebec3
Inter Toronto 0
▾1.67
▴4.20
▴4.35
1
▾1.67
O2.5
▾1.39
Kyllä
▴1.42
O2.5
▾1.39
9.6
✓ O2.5
▾1.399.6
Forge vs York United, Canadian Premier League, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.36 koti, 5.30 tasapeli, 7.00 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.44, luottamus 5.8/10. Lopputulos 5–0, vihje osui.
Loppu
Forge5
Inter Toronto0
▾1.36
▴5.30
▴7.00
X2
▴3.20
O2.5
▾1.44
Kyllä
▴1.67
O2.5
▴1.44
5.8
✓ O2.5
▴1.445.8
York United vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.95 koti, 3.85 tasapeli, 2.17 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.44, luottamus 7.5/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Inter Toronto1
Supra du Quebec2
▴2.95
▴3.85
▾2.17
2
▾2.17
O2.5
▾1.44
Kyllä
▾1.41
O2.5
▾1.44
7.5
✓ O2.5
▾1.447.5
York United vs Cavalry FC, Canadian Premier League, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 4.35 koti, 4.20 tasapeli, 1.67 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.47, luottamus 5.8/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Inter Toronto3
Cavalry1
▾4.35
4.20
▴1.67
1
▾4.35
O2.5
▾1.47
Ei
▴2.47
O2.5
▾1.47
5.8
✓ O2.5
▾1.475.8
York United vs Pacific FC, Canadian Premier League, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.83 koti, 4.00 tasapeli, 3.85 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.47, luottamus 7.0/10. Lopputulos 3–4, vihje osui.
Loppu
Inter Toronto 3
Pacific FC4
▾1.83
▴4.00
▴3.85
1
▾1.83
O2.5
1.47
Kyllä
▴1.45
O2.5
1.47
7.0
✓ O2.5
1.477.0
Vancouver FC vs York United, Canadian Premier League, alkaa klo 03:00. Kertoimet: 2.57 koti, 3.75 tasapeli, 2.45 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.47, luottamus 6.2/10. Lopputulos 3–3, vihje osui.
Loppu
Vancouver FC3
Inter Toronto3
▴2.57
▾3.75
▾2.45
1
▴2.57
O2.5
1.55
Kyllä
▾1.47
BTTS
▾1.47
6.2
✓ BTTS
▾1.476.2
HFX Wanderers FC vs York United, Canadian Premier League, alkaa klo 20:10. Kertoimet: 1.91 koti, 3.75 tasapeli, 3.85 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.57, luottamus 7.0/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
HFX Wanderers4
Inter Toronto1
▴1.91
▴3.75
3.85
1X
▴1.31
O2.5
▴1.57
Kyllä
1.50
O2.5
▴1.57
7.0
✓ O2.5
▴1.577.0
York United vs Vancouver FC, Canadian Premier League, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 2.75 koti, 3.60 tasapeli, 2.40 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.50, luottamus 3.6/10. Lopputulos 3–1, vihje ei osunut.
Loppu
Inter Toronto3
Vancouver FC1
▾2.75
▾3.60
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
▴1.70
Kyllä
▴1.57
X2
▴1.50
3.6
X2
▴1.503.6
York United vs Valour, Canadian Premier League, alkaa klo 20:00. Kertoimet: 1.50 koti, 4.00 tasapeli, 5.25 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.65, luottamus 6.2/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Inter Toronto1
Valour0
1.50
4.00
5.25
1X
1.11
O2.5
1.65
Kyllä
1.75
O2.5
1.65
6.2
O2.5
1.656.2
Kertoimet: 1.92 koti, 3.40 tasapeli, 3.30 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.87, luottamus 2.1/10. Lopputulos 3–1.
Loppu
Inter Toronto3
FC Edmonton1
1.92
3.40
3.30
1
1.87
O1.5
1.25
Ei
2.07
1
1.87
2.1
1
1.872.1

Kauden tilastot

Canadian Premier League Kanada · Kausi 2026
27Ottelut Voittoprosentti 22%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131427
Voitot516
Tasapelit369
Tappiot5712
Tehdyt maalit281240
Päästetyt maalit303464
Tehtyjen maalien keskiarvo2.20.91.5
Päästettyjen maalien keskiarvo2.32.42.4
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia044
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-1
Vieras0-1
Suurin tappio
Koti1-5
Vieras5-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras5
Putket
Voitot2
Tappiot4
Rangaistuspotkut
1/ 2
50.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
10–10
0-15
4–6
16-30
6–13
31-45
10–10
46-60
5–14
61-75
2–14
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
3-4-310 G
4-2-3-13 G
4-3-32 G
5-4-11 G
78Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.585%
23 ottelua
Yli 1.530%
8 ottelua
Yli 2.526%
7 ottelua
Yli 3.57%
2 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
T. Skublak T. Skublak 28 FWD 7.18
D. Urtiaga D. Urtiaga 27 - 7.17
J. Altobelli J. Altobelli 23 - 6.90
S. Yeates S. Yeates 25 - 6.87
Gabriel Bitar Gabriel Bitar 27 - 6.80
O. Bassett O. Bassett 27 - 6.65
J. Almagro J. Almagro 24 - 6.64
Shola Jimoh Shola Jimoh 17 - 6.52
O. León O. León 26 - 6.43
C. Guzmán C. Guzmán 31 - 6.39
L. Singh L. Singh 25 - 6.33
M. Ferrari M. Ferrari 25 - 6.31
B. Badibanga B. Badibanga 29 - 6.30
J. Córdova J. Córdova 30 - 6.29
K. Kibato K. Kibato 25 - 6.29
L. Accettola L. Accettola 21 - 6.20
David Peraza David Peraza - FWD 6.15
S. Gonzales S. Gonzales 26 FWD 5.85
R. López R. López 32 DEF 5.75
F. Sturing F. Sturing 28 - 5.74
K. Clarke K. Clarke 18 - 4.55
Campos Ralston Kai Antonio C. Ralston Kai Antonio 19 GK 4.50
C. Onyeocha C. Onyeocha 16 - 4.27
J. N. Costa J. N. Costa 20 - 3.49
J. Cabral J. Cabral 20 MID 2.77
I. Pavela I. Pavela 20 - 2.52
N. Andrada N. Andrada - - 1.57
E. Ramos E. Ramos - FWD -

Sarjataulukko

Kanada - Canadian Premier League
# Joukkue O M P
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

York United – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle York United? NerdyTips tuottaa joukkueen York United otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 83 ottelua, joissa York United on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 69.9%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Canadian Premier League -kaudella York United on pelannut 27 ottelua: 6 voittoa, 9 tasapeliä ja 12 tappiota. Se on tehnyt 40 maalia (1.5 per ottelu), päästänyt 64 ja pitänyt 2 nollapeliä.

Viimeisissä 10 ottelussaan York United on kirjannut keskimäärin 50 %:n pallonhallinnan, 1.28 xG ja 4.7 kulmapotkua ottelua kohden, ja sen voittoprosentti on 20 %.

Joukkueen York United arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €3.30m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen York United päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

York United on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.