Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Zagłębie Lubin U19

Zag. Lubin U19 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

15
Ennustetut ottelut
46.7%
Ennustettavuusaste
WWLDDD
Viimeaikainen vire
2
Maalit / ottelu
Zagłębie Lubin U19 ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 19 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Zaglebie Lubin U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.46 koti, 4.70 tasapeli, 4.40 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.46, luottamus 8.0/10. Lopputulos 7–0, vihje osui.
Loppu
Zag. Lubin U197
Arka Gdynia U190
1.46
4.70
4.40
1
1.46
O2.5
1.28
Kyllä
1.43
1
1.46
8.0
✓ 1
1.468.0
Rakow Czestochowa U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 2.27 koti, 4.00 tasapeli, 2.37 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.33, luottamus 5.4/10. Lopputulos 1–5, vihje osui.
Loppu
Rakow U19 1
Zag. Lubin U195
2.27
4.00
2.37
2
2.37
O2.5
1.33
Kyllä
1.36
O2.5
1.33
5.4
✓ O2.5
1.335.4
Zaglebie Lubin U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.00 koti, 4.00 tasapeli, 2.77 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.55, luottamus 3.8/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Zag. Lubin U190
Slask W. U191
2.00
4.00
2.77
1
2.00
O2.5
1.55
Kyllä
1.55
O2.5
1.55
3.8
O2.5
1.553.8
Escola Varsovia U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.77 koti, 4.00 tasapeli, 2.42 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.50, luottamus 4.6/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Escola U190
Zag. Lubin U190
▾2.77
▾4.00
▴2.42
2
▴2.42
O2.5
1.50
Kyllä
1.51
O2.5
1.50
4.6
O2.5
1.504.6
Legia Warszawa U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.67 koti, 4.40 tasapeli, 3.55 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.50, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–3, vihje osui.
Loppu
Legia U193
Zag. Lubin U193
1.67
4.40
3.55
1
1.67
O2.5
1.50
Kyllä
1.58
O2.5
1.50
8.0
✓ O2.5
1.508.0
Zaglebie Lubin U19 vs Wisla Krakow U19, Central Youth League, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.10 koti, 3.85 tasapeli, 2.67 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.58, luottamus 7.0/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Zag. Lubin U192
Wisla Krakow U192
2.10
3.85
2.67
2
2.67
O2.5
1.47
Kyllä
1.47
X2
1.58
7.0
✓ X2
1.587.0
Polonia Warszawa U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.92 koti, 4.15 tasapeli, 1.90 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 6.8/10. Lopputulos 5–1, vihje ei osunut.
Loppu
Polonia W. U195
Zag. Lubin U191
2.92
4.15
1.90
2
1.90
O2.5
1.52
Kyllä
1.55
X2
1.30
6.8
X2
1.306.8
Zaglebie Lubin U19 vs Arkonia U19, Central Youth League, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 1.67 koti, 4.40 tasapeli, 3.50 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.47, luottamus 5.7/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Zag. Lubin U193
Arkonia U190
1.67
4.40
3.50
1X
1.21
U3.5
1.47
Kyllä
1.63
U3.5
1.47
5.7
✓ U3.5
1.475.7
Stal Rzeszow U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 2.52 koti, 3.90 tasapeli, 2.20 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.53, luottamus 5.3/10. Lopputulos 2–4, vihje ei osunut.
Loppu
Stal Rzeszow U192
Zag. Lubin U194
2.52
3.90
2.20
1
2.52
U3.5
1.43
Ei
2.22
1X
1.53
5.3
1X
1.535.3
Zaglebie Lubin U19 vs Odra Opole U19, Central Youth League, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.19 koti, 6.80 tasapeli, 7.60 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.25, luottamus 4.5/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Zag. Lubin U190
Odra Opole U192
1.19
6.80
7.60
1
1.19
O2.5
1.25
Kyllä
1.67
O2.5
1.25
4.5
O2.5
1.254.5

Kauden tilastot

Central Youth League Puola · Kausi 2026
13Ottelut Voittoprosentti 46%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut6713
Voitot336
Tasapelit123
Tappiot224
Tehdyt maalit131629
Päästetyt maalit41721
Tehtyjen maalien keskiarvo2.22.32.2
Päästettyjen maalien keskiarvo0.72.41.6
Nollapelit314
Ottelut ilman maalia213
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti7-0
Vieras1-5
Suurin tappio
Koti0-1
Vieras5-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti7
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras5
Putket
Voitot3
Tappiot2
Rangaistuspotkut
0/ 1
0% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–2
0-15
3–1
16-30
3–2
31-45
5–4
46-60
0–5
61-75
6–6
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.577%
10 ottelua
Yli 1.554%
7 ottelua
Yli 2.538%
5 ottelua
Yli 3.523%
3 ottelua
Yli 4.515%
2 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Puola - Central Youth League
# Joukkue O M P
1 Legia Warszawa U19 13 35-20 28
2 Miedź Legnica U19 13 24-13 25
3 Śląsk Wrocław U19 13 17-16 21
4 Wisła Kraków U19 13 30-24 21
5 Zagłębie Lubin U19 13 29-21 21
6 Górnik Zabrze U19 13 23-14 21
7 Arkonia U19 13 19-19 20
8 Jagiellonia U19 13 23-23 18
9 Raków Częstochowa U19 13 25-25 17
10 Polonia Warszawa U19 13 23-19 17
11 Lech Poznań U19 13 23-25 16
12 Stal Rzeszów U19 13 12-19 15
13 Talent Warszawa U19 13 19-28 15
14 Escola Varsovia U19 13 11-19 12
15 Korona Kielce U19 13 13-24 11
16 Arka Gdynia U19 13 13-30 9
Relegation

Zagłębie Lubin U19 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Zagłębie Lubin U19? NerdyTips tuottaa joukkueen Zagłębie Lubin U19 otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 15 ottelua, joissa Zagłębie Lubin U19 on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 46.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Central Youth League -kaudella Zagłębie Lubin U19 on pelannut 13 ottelua: 6 voittoa, 3 tasapeliä ja 4 tappiota. Se on tehnyt 29 maalia (2.2 per ottelu), päästänyt 21 ja pitänyt 4 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Zagłębie Lubin U19 päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Zagłębie Lubin U19 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.