Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Zagłębie Lubin U19

Zag. Lubin U19 Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

15
Partits pronosticats
46.7%
Previsibilitat
WWLDDD
Forma recent
2
Gols / partit
Zagłębie Lubin U19 no va rebre targetes vermelles en els últims 19 partits
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

Zaglebie Lubin U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 1.46 local, 4.70 empat, 4.40 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.46, confiança 8.0/10. Resultat final 7–0, pronòstic encertat.
FT
Zag. Lubin U197
Arka Gdynia U190
1.46
4.70
4.40
1
1.46
O2.5
1.28
Sí
1.43
1
1.46
8.0
✓ 1
1.468.0
Rakow Czestochowa U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, inici a les 10:00. Quotes: 2.27 local, 4.00 empat, 2.37 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.33, confiança 5.4/10. Resultat final 1–5, pronòstic encertat.
FT
Rakow U19 1
Zag. Lubin U195
2.27
4.00
2.37
2
2.37
O2.5
1.33
Sí
1.36
O2.5
1.33
5.4
✓ O2.5
1.335.4
Zaglebie Lubin U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 2.00 local, 4.00 empat, 2.77 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.55, confiança 3.8/10. Resultat final 0–1, pronòstic fallat.
FT
Zag. Lubin U190
Slask W. U191
2.00
4.00
2.77
1
2.00
O2.5
1.55
Sí
1.55
O2.5
1.55
3.8
O2.5
1.553.8
Escola Varsovia U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, inici a les 15:00. Quotes: 2.77 local, 4.00 empat, 2.42 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.50, confiança 4.6/10. Resultat final 0–0, pronòstic fallat.
FT
Escola U190
Zag. Lubin U190
▾2.77
▾4.00
▴2.42
2
▴2.42
O2.5
1.50
Sí
1.51
O2.5
1.50
4.6
O2.5
1.504.6
Legia Warszawa U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 1.67 local, 4.40 empat, 3.55 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.50, confiança 8.0/10. Resultat final 3–3, pronòstic encertat.
FT
Legia U193
Zag. Lubin U193
1.67
4.40
3.55
1
1.67
O2.5
1.50
Sí
1.58
O2.5
1.50
8.0
✓ O2.5
1.508.0
Zaglebie Lubin U19 vs Wisla Krakow U19, Central Youth League, inici a les 14:00. Quotes: 2.10 local, 3.85 empat, 2.67 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.58, confiança 7.0/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
Zag. Lubin U192
Wisla Krakow U192
2.10
3.85
2.67
2
2.67
O2.5
1.47
Sí
1.47
X2
1.58
7.0
✓ X2
1.587.0
Polonia Warszawa U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 2.92 local, 4.15 empat, 1.90 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.30, confiança 6.8/10. Resultat final 5–1, pronòstic fallat.
FT
Polonia W. U195
Zag. Lubin U191
2.92
4.15
1.90
2
1.90
O2.5
1.52
Sí
1.55
X2
1.30
6.8
X2
1.306.8
Zaglebie Lubin U19 vs Arkonia U19, Central Youth League, inici a les 13:00. Quotes: 1.67 local, 4.40 empat, 3.50 visitant. Best Tip: fins a 3 gols en total, quota 1.47, confiança 5.7/10. Resultat final 3–0, pronòstic encertat.
FT
Zag. Lubin U193
Arkonia U190
1.67
4.40
3.50
1X
1.21
U3.5
1.47
Sí
1.63
U3.5
1.47
5.7
✓ U3.5
1.475.7
Stal Rzeszow U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, inici a les 09:00. Quotes: 2.52 local, 3.90 empat, 2.20 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.53, confiança 5.3/10. Resultat final 2–4, pronòstic fallat.
FT
Stal Rzeszow U192
Zag. Lubin U194
2.52
3.90
2.20
1
2.52
U3.5
1.43
No
2.22
1X
1.53
5.3
1X
1.535.3
Zaglebie Lubin U19 vs Odra Opole U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 1.19 local, 6.80 empat, 7.60 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.25, confiança 4.5/10. Resultat final 0–2, pronòstic fallat.
FT
Zag. Lubin U190
Odra Opole U192
1.19
6.80
7.60
1
1.19
O2.5
1.25
Sí
1.67
O2.5
1.25
4.5
O2.5
1.254.5

Estadístiques de temporada

Central Youth League Polònia · Temporada 2026
13Partits Taxa de victòries 46%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits6713
Victòries336
Empats123
Derrotes224
Gols a favor131629
Gols en contra41721
Mitjana de gols a favor2.22.32.2
Mitjana de gols en contra0.72.41.6
Porteries a zero314
Partits sense marcar213
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local7-0
Visitant1-5
Derrota més àmplia
Local0-1
Visitant5-1
Més gols marcats
Local7
Visitant5
Més gols encaixats
Local2
Visitant5
Ratxes
Victòries3
Derrotes2
Penals
0/ 1
0% Convertits
Minuts de gol (a favor vs en contra)
3–2
0-15
3–1
16-30
3–2
31-45
5–4
46-60
0–5
61-75
6–6
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.577%
10 Partits
Més de 1.554%
7 Partits
Més de 2.538%
5 Partits
Més de 3.523%
3 Partits
Més de 4.515%
2 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Polònia - Central Youth League
# Equip J G P
1 Legia Warszawa U19 13 35-20 28
2 Miedź Legnica U19 13 24-13 25
3 Śląsk Wrocław U19 13 17-16 21
4 Wisła Kraków U19 13 30-24 21
5 Zagłębie Lubin U19 13 29-21 21
6 Górnik Zabrze U19 13 23-14 21
7 Arkonia U19 13 19-19 20
8 Jagiellonia U19 13 23-23 18
9 Raków Częstochowa U19 13 25-25 17
10 Polonia Warszawa U19 13 23-19 17
11 Lech Poznań U19 13 23-25 16
12 Stal Rzeszów U19 13 12-19 15
13 Talent Warszawa U19 13 19-28 15
14 Escola Varsovia U19 13 11-19 12
15 Korona Kielce U19 13 13-24 11
16 Arka Gdynia U19 13 13-30 9
Relegation

Pronòstics d'apostes de Zagłębie Lubin U19

Busques pronòstics de Zagłębie Lubin U19? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Zagłębie Lubin U19 generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 15 partits de Zagłębie Lubin U19, amb una precisió del Best Tip de 46.7%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de Central Youth League, Zagłębie Lubin U19 ha aconseguit 6 victòries, 3 empats i 4 derrotes en 13 partits, marcant 29 gols (2.2 per partit) i encaixant-ne 21, amb 4 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Zagłębie Lubin U19 continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Zagłębie Lubin U19 és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.