Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Železničar Pančevo

Zel. Pancevo Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€17.65m Ø 23.3 Super Liga
115
Ennustetut ottelut
67.0%
Ennustettavuusaste
WWWWWL
Viimeaikainen vire
1.33
Maalit / ottelu
Železničar Pančevo voitti viimeiset 5 ottelua
Železničar Pančevo teki maalin viimeisissä 7 ottelussa
Železničar Pančevo: alle 3,5 maalia viimeisissä 8 ottelussa
Seuraava ottelu Super Liga · la 7. marrask. · 17.00
Zel. Pancevo
VS
Radnicki 1923
Best Tip
Kerroin
Luottamus 8.8/10
Avaa ennuste

Viimeisimmät ottelut

Radnicki 1923 vs Zeleznicar Pancevo, Super Liga, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.17 koti, 3.25 tasapeli, 3.10 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.38, luottamus 3.8/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Radnicki 19231
Zel. Pancevo2
▾2.17
▴3.25
3.10
1
▾2.17
U3.5
▴1.38
Kyllä
▾1.65
U3.5
▴1.38
3.8
✓ U3.5
▴1.383.8
IMT Novi Beograd vs Zeleznicar Pancevo, Super Liga, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.62 koti, 3.05 tasapeli, 2.60 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 8.4/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
IMT Novi Beograd0
Zel. Pancevo1
▴2.62
▾3.05
2.60
2
2.60
U3.5
▾1.23
Ei
▾1.83
X2
▾1.47
8.4
✓ X2
▾1.478.4
Zeleznicar Pancevo vs FK Partizan, Super Liga, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 2.25 koti, 3.35 tasapeli, 2.87 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.62, luottamus 6.5/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Zel. Pancevo1
Partizan 0
▾2.25
▾3.35
▴2.87
1
▾2.25
O2.5
1.62
Kyllä
▾1.52
O2.5
1.62
6.5
O2.5
1.626.5
Zemun vs Zeleznicar Pancevo, Super Liga, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 5.80 koti, 4.20 tasapeli, 1.50 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.26, luottamus 3.6/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
Zemun0
Zel. Pancevo3
▴5.80
▴4.20
▾1.50
1X
▴2.57
O1.5
▴1.26
Ei
▾1.82
O1.5
▴1.26
3.6
✓ O1.5
▴1.263.6
Zeleznicar Pancevo vs Cukaricki, Super Liga, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.77 koti, 3.70 tasapeli, 4.05 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.69, luottamus 3.3/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Zel. Pancevo2
Cukaricki1
▾1.77
▴3.70
▾4.05
X2
▴2.07
O2.5
▾1.69
Kyllä
▾1.67
O2.5
▴1.69
3.3
✓ O2.5
▴1.693.3
Zeleznicar Pancevo vs FK Crvena Zvezda, Super Liga, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 6.30 koti, 4.65 tasapeli, 1.42 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.50, luottamus 7.5/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Zel. Pancevo1
Crvena zvezda2
▾6.30
▾4.65
▴1.42
2
▴1.42
U3.5
▾1.50
Ei
▾1.91
U3.5
▾1.50
7.5
✓ U3.5
▾1.507.5
Zeleznicar Pancevo vs Macva, Super Liga, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 1.31 koti, 5.20 tasapeli, 9.00 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.45, luottamus 5.8/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Zel. Pancevo2
Macva0
▾1.31
▴5.20
▴9.00
1
▾1.31
U3.5
▴1.45
Kyllä
▴2.17
U3.5
▴1.45
5.8
✓ U3.5
▴1.455.8

Kauden tilastot

Super Liga Serbia · Kausi 2026
12Ottelut Voittoprosentti 58%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut7512
Voitot527
Tasapelit112
Tappiot123
Tehdyt maalit13619
Päästetyt maalit5510
Tehtyjen maalien keskiarvo1.91.21.6
Päästettyjen maalien keskiarvo0.71.00.8
Nollapelit325
Ottelut ilman maalia123
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-1
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras2-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Putket
Voitot1
Tappiot1
Rangaistuspotkut
0/ 1
0% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
4–3
0-15
1–2
16-30
2–0
31-45
2–2
46-60
6–1
61-75
4–2
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-1-4-110 G
4-3-32 G
36Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.575%
9 ottelua
Yli 1.550%
6 ottelua
Yli 2.517%
2 ottelua
Yli 3.58%
1 ottelua
Yli 4.58%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
S. Jasper S. Jasper 24 MID 7.30
N. Vidojević N. Vidojević 21 DEF 7.14
K. Kwaku K. Kwaku 23 FWD 7.14
S. Pedro S. Pedro 19 MID 7.09
M. Milikić M. Milikić 24 DEF 7.07
J. Jevremović J. Jevremović 21 MID 7.01
N. Đuričić N. Đuričić 26 DEF 6.99
D. Tosic D. Tosic 18 MID 6.97
A. Kuljanin A. Kuljanin 21 FWD 6.95
D. Ankeye D. Ankeye 23 FWD 6.91
L. Adžić L. Adžić 27 MID 6.90
N. Jovanović N. Jovanović 22 MID 6.84
U. Tegeltija U. Tegeltija 19 DEF 6.82
A. Sawadogo A. Sawadogo 19 DEF 6.80
S. Plavšić S. Plavšić 30 MID 6.77
Z. Popović Z. Popović 37 GK 6.76
K. Šekularac K. Šekularac 22 MID 6.72
C. Tchouante C. Tchouante 19 DEF 6.50
M. Pantović M. Pantović 23 MID 6.46
S. Wasiu S. Wasiu 21 FWD 6.30
M. Amadou Sabo M. Amadou Sabo 21 MID 6.26
C. Lhernault C. Lhernault 22 MID 5.64
S. Obradović S. Obradović 22 DEF 4.75
Yassin Sbai Yassin Sbai 22 FWD 3.30
A. Yusif A. Yusif 24 DEF 3.27
M. Ćurić M. Ćurić 22 MID 3.25
J. Miladinović J. Miladinović 16 GK 2.29
Leo Agostinho Leo Agostinho 21 FWD 2.22

Sarjataulukko

Serbia - Super Liga
# Joukkue O M P
1 FK Crvena Zvezda 14 37-6 40
2 Vojvodina 14 30-12 32
3 Železničar Pančevo 13 21-11 26
4 Radnicki 1923 14 21-16 23
5 IMT Novi Beograd 14 15-9 22
6 Radnik Surdulica 14 18-17 20
7 Cukaricki 14 19-20 19
8 Mladost Lucani 14 12-19 18
9 FK Partizan 14 24-24 17
10 Novi Pazar 14 13-16 16
11 OFK Beograd 14 14-25 11
12 Macva 14 11-25 10
13 Radnicki NIS 13 9-23 8
14 Zemun 14 7-28 6
Promotion - Mozzart Bet Super Liga (Championship Group) Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)

Železničar Pančevo – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Železničar Pančevo? NerdyTips tuottaa joukkueen Železničar Pančevo otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 115 ottelua, joissa Železničar Pančevo on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 67.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Super Liga -kaudella Železničar Pančevo on pelannut 12 ottelua: 7 voittoa, 2 tasapeliä ja 3 tappiota. Se on tehnyt 19 maalia (1.6 per ottelu), päästänyt 10 ja pitänyt 5 nollapeliä.

Viimeisissä 10 ottelussaan Železničar Pančevo on kirjannut keskimäärin 56 %:n pallonhallinnan, 1.91 xG ja 5 kulmapotkua ottelua kohden, ja sen voittoprosentti on 70 %.

Joukkueen Železničar Pančevo arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €17.65m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Železničar Pančevo päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Železničar Pančevo on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.