Siirry sisältöön

Cosenza vs Team A Ennuste - 18. lokak. 2026

18. lokak.13:30
1:3
Päättynyt
12.15 X3.15 23.40

Avainhetket

  1. 1. puoliaika1–1
  2. 39'Team A · Maali 0–1Curcio A.
  3. Cosenza · Maali Dalmazzi A.1–145'
  4. 2. puoliaika0–2
  5. 46'Team A · Maali 1–2Malcore G.
  6. 52'Team A · Maali 1–3Curcio A. (rp)

Vihjeet

Luottamus
Paras vihje
Alle 3.5 1.23
Enintään 3 maalia yhteensä
7.1/10
1X2-vihje
12.15
1.5/10
Maalimäärä
Alle 3.51.23
7.1/10
Molemmat tekevät maalin
Ei1.80
1.3/10
Bet Builder -vihje
1X & Alle 4.51.49
1.0/10
Puoliaikatulos
Cosenza00Team A
Oikea tulos
Cosenza10Team A

Tilastot: ennuste vs toteuma

AI
Cosenza
Altamura
xGCosenza: 1.17Team A: 0.87
PallonhallintaCosenza: 46%Team A: 54%
Laukaukset yhteensäCosenza: 12Team A: 9
Laukaukset maalia kohtiCosenza: 4Team A: 3
Laukaukset ohi maalinCosenza: 5Team A: 5
KulmapotkutCosenza: 5Team A: 3
Keltaiset kortitCosenza: 2Team A: 1
PaitsiotCosenza: 1Team A: 2
RikkeetCosenza: 13Team A: 11
xGCosenza: 2.05Team A: 2.6
PallonhallintaCosenza: 50%Team A: 50%
Laukaukset yhteensäCosenza: 18Team A: 12
Laukaukset maalia kohtiCosenza: 5Team A: 6
Laukaukset ohi maalinCosenza: 7Team A: 2
KulmapotkutCosenza: 5Team A: 3
Keltaiset kortitCosenza: 4Team A: 1
PaitsiotCosenza: 2Team A: 3
RikkeetCosenza: 16Team A: 15
xGCosenza: 2.051.17Team A: 2.60.87
PallonhallintaCosenza: 50%46%Team A: 50%54%
Laukaukset yhteensäCosenza: 1812Team A: 129
Laukaukset maalia kohtiCosenza: 54Team A: 63
Laukaukset ohi maalinCosenza: 75Team A: 25
KulmapotkutCosenza: 55Team A: 33
Keltaiset kortitCosenza: 42Team A: 11
PaitsiotCosenza: 21Team A: 32
RikkeetCosenza: 1613Team A: 1511

Tilastot

Keskiarvo / ottelu
Cosenza
Altamura
xGCosenza: 1Team A: 0.62
Maalit yhteensäCosenza: 2.7Team A: 2.1
Tehdyt maalitCosenza: 0.7Team A: 0.6
Päästetyt maalitCosenza: 2Team A: 1.5
PallonhallintaCosenza: 48%Team A: 53%
Laukaukset yhteensäCosenza: 10.3Team A: 8.4
Laukaukset maalia kohtiCosenza: 3.6Team A: 2.9
Laukaukset ohi maalinCosenza: 4.3Team A: 4.4
RikkeetCosenza: 14.8Team A: 12.7
KulmapotkutCosenza: 4.7Team A: 3
PaitsiotCosenza: 1.3Team A: 1.6
Keltaiset kortitCosenza: 1.89Team A: 1.22
Syötöt yhteensäCosenza: 344Team A: 455

Vire

Viimeiset 10 ottelua
Cosenza
Altamura
VoitotCosenza: 1Team A: 2
Yli 1.5 maaliaCosenza: 7Team A: 7
Yli 2.5 maaliaCosenza: 5Team A: 4
Yli 3.5 maaliaCosenza: 3Team A: 1
Molemmat tekivät maalinCosenza: 5Team A: 3
YllätysvoitotCosenza: 0Team A: 0
YllätystappiotCosenza: 0Team A: 0

H2H

Kaikki keskinäiset ottelut 2
Cosenza
Team A
1Voitot
1Tasapelit
0Voitot
Viimeisimmät keskinäiset ottelut 2
1.5Maaleja per ottelu
50%Molemmat tekivät maalin
0%Yli 2.5 maalia
08. maalisk.2026CosenzaTeam Altamura10
01. marrask.2025Team AltamuraCosenza11

Viimeisimmät ottelut

Sarjataulukko

Italia - Serie C - Girone C
# Joukkue O M P
1 Potenza 10 26-13 25
2 Bari 10 13-6 20
3 Sorrento 10 14-10 19
4 Audace Cerignola 10 18-9 17
5 Catania 10 18-12 16
6 Casertana 10 15-13 16
7 Cavese 10 20-17 15
8 SS Monopoli 10 11-9 15
9 Scafatese 9 15-13 14
10 Salernitana 10 14-12 14
11 Inter U23 9 18-17 13
12 AZ Picerno 10 17-18 12
13 Foggia 9 9-10 11
14 Barletta 10 13-15 11
15 Casarano 10 12-18 11
16 Team Altamura 10 7-14 11
17 Savoia 10 11-16 10
18 Giugliano 9 12-22 7
19 Cosenza 10 8-22 5
20 Crotone 10 10-15 1
Promotion - Serie B Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (Quarter-finals) Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/8-finals) Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/16-finals) Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/32-finals) Serie C - Play Out Relegation