Cosenza vs Team A Ennuste - 18. lokak. 2026
12.15
X3.15
23.40
Avainhetket
- 1. puoliaika1–1
- 39'Team A · Maali 0–1Curcio A.
- Cosenza · Maali Dalmazzi A.1–145'
- 2. puoliaika0–2
- 46'Team A · Maali 1–2Malcore G.
- 52'Team A · Maali 1–3Curcio A. (rp)
Vihjeet
Luottamus
Paras vihje
Alle 3.5
1.23
Enintään 3 maalia yhteensä
7.1/10
1X2-vihje
12.15
1.5/10
Maalimäärä
Alle 3.51.23
7.1/10
Molemmat tekevät maalin
Ei1.80
1.3/10
Bet Builder -vihje
1X & Alle 4.51.49
1.0/10
Puoliaikatulos
Oikea tulos
Tilastot: ennuste vs toteuma
AIAltamura
xGCosenza: 1.17Team A: 0.87
PallonhallintaCosenza: 46%Team A: 54%
Laukaukset yhteensäCosenza: 12Team A: 9
Laukaukset maalia kohtiCosenza: 4Team A: 3
Laukaukset ohi maalinCosenza: 5Team A: 5
KulmapotkutCosenza: 5Team A: 3
Keltaiset kortitCosenza: 2Team A: 1
PaitsiotCosenza: 1Team A: 2
RikkeetCosenza: 13Team A: 11
xGCosenza: 2.05Team A: 2.6
PallonhallintaCosenza: 50%Team A: 50%
Laukaukset yhteensäCosenza: 18Team A: 12
Laukaukset maalia kohtiCosenza: 5Team A: 6
Laukaukset ohi maalinCosenza: 7Team A: 2
KulmapotkutCosenza: 5Team A: 3
Keltaiset kortitCosenza: 4Team A: 1
PaitsiotCosenza: 2Team A: 3
RikkeetCosenza: 16Team A: 15
xGCosenza: 2.051.17Team A: 2.60.87
PallonhallintaCosenza: 50%46%Team A: 50%54%
Laukaukset yhteensäCosenza: 1812Team A: 129
Laukaukset maalia kohtiCosenza: 54Team A: 63
Laukaukset ohi maalinCosenza: 75Team A: 25
KulmapotkutCosenza: 55Team A: 33
Keltaiset kortitCosenza: 42Team A: 11
PaitsiotCosenza: 21Team A: 32
RikkeetCosenza: 1613Team A: 1511
Tilastot
Keskiarvo / ottelu
Altamura
xGCosenza: 1Team A: 0.62
Maalit yhteensäCosenza: 2.7Team A: 2.1
Tehdyt maalitCosenza: 0.7Team A: 0.6
Päästetyt maalitCosenza: 2Team A: 1.5
PallonhallintaCosenza: 48%Team A: 53%
Laukaukset yhteensäCosenza: 10.3Team A: 8.4
Laukaukset maalia kohtiCosenza: 3.6Team A: 2.9
Laukaukset ohi maalinCosenza: 4.3Team A: 4.4
RikkeetCosenza: 14.8Team A: 12.7
KulmapotkutCosenza: 4.7Team A: 3
PaitsiotCosenza: 1.3Team A: 1.6
Keltaiset kortitCosenza: 1.89Team A: 1.22
Syötöt yhteensäCosenza: 344Team A: 455
Vire
Viimeiset 10 ottelua
Altamura
VoitotCosenza: 1Team A: 2
Yli 1.5 maaliaCosenza: 7Team A: 7
Yli 2.5 maaliaCosenza: 5Team A: 4
Yli 3.5 maaliaCosenza: 3Team A: 1
Molemmat tekivät maalinCosenza: 5Team A: 3
YllätysvoitotCosenza: 0Team A: 0
YllätystappiotCosenza: 0Team A: 0
H2H
Kaikki keskinäiset ottelut 2
1Voitot
1Tasapelit
0Voitot
Viimeisimmät keskinäiset ottelut 2
1.5Maaleja per ottelu
50%Molemmat tekivät maalin
0%Yli 2.5 maalia
08. maalisk.2026
Cosenza
Team Altamura10
01. marrask.2025
Team Altamura
Cosenza11
Viimeisimmät ottelut
Tällä valinnalla ei löytynyt otteluita.
Tällä valinnalla ei löytynyt otteluita.
Sarjataulukko
| # | Joukkue | O | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 26-13 | 25 |
| 2 |
|
10 | 13-6 | 20 |
| 3 |
|
10 | 14-10 | 19 |
| 4 |
|
10 | 18-9 | 17 |
| 5 |
|
10 | 18-12 | 16 |
| 6 |
|
10 | 15-13 | 16 |
| 7 |
|
10 | 20-17 | 15 |
| 8 |
|
10 | 11-9 | 15 |
| 9 |
|
9 | 15-13 | 14 |
| 10 |
|
10 | 14-12 | 14 |
| 11 |
|
9 | 18-17 | 13 |
| 12 |
|
10 | 17-18 | 12 |
| 13 |
|
9 | 9-10 | 11 |
| 14 |
|
10 | 13-15 | 11 |
| 15 |
|
10 | 12-18 | 11 |
| 16 |
|
10 | 7-14 | 11 |
| 17 |
|
10 | 11-16 | 10 |
| 18 |
|
9 | 12-22 | 7 |
| 19 |
|
10 | 8-22 | 5 |
| 20 |
|
10 | 10-15 | 1 |
Promotion - Serie B
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (Quarter-finals)
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/8-finals)
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/16-finals)
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/32-finals)
Serie C - Play Out
Relegation