Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Akron II

Akron II Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

19
Prognozirane utakmice
52.6%
Razina predvidljivosti
WWLWWD
Nedavna forma
2.40
Golovi / Utakmica
Nema nadolazećih utakmica

Akron II trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

Krylya Sovetov II vs Akron II, Second League - Group 4, početak u 11:00. Kvote: 2.42 domaćin, 3.50 neriješeno, 2.42 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.44, povjerenje 6.1/10. Konačni rezultat 2–3, prognoza pogođena.
Kraj
Krylya Sovetov IIKrylya II2
Akron II3
2.42
3.50
2.42
2
2.42
U3.5
▾1.53
GG
▴1.48
X2
1.44
6.1
✓ X2
1.446.1
Akron II vs Dinamo Barnaul, Second League - Group 4, početak u 11:00. Kvote: 1.92 domaćin, 3.40 neriješeno, 3.40 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.24, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 2–0, prognoza pogođena.
Kraj
Akron II 2
Dinamo BarnaulDinamo B0
1.92
3.40
3.40
1
1.92
O2.5
1.53
GG
1.49
1X
1.24
8.0
✓ 1X
1.248.0
Akron II vs KDV, Second League - Group 4, početak u 11:00. Kvote: 4.10 domaćin, 3.60 neriješeno, 1.69 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.92, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 0–1, prognoza nije pogođena.
Kraj
Akron II0
KDVKDV Tomsk1
4.10
3.60
1.69
1
4.10
O2.5
1.57
NG
2.25
1X
1.92
8.0
1X
1.928.0
Khimik Dzerzhinsk vs Akron II, Second League - Group 4, početak u 16:00. Kvote: 1.28 domaćin, 5.10 neriješeno, 7.30 gost. Najbolji tip: pobjeda domaćina, kvota 1.28, povjerenje 4.6/10. Konačni rezultat 1–2, prognoza nije pogođena.
Kraj
Khimik DzerzhinskKhimik1
Akron II2
1.28
▴5.10
▾7.30
1
1.28
O2.5
▾1.39
NG
▴2.05
1
1.28
4.6
1
1.284.6
Akron II vs Krylya Sovetov II, Second League - Group 4, početak u 11:00. Kvote: 1.95 domaćin, 3.65 neriješeno, 3.15 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.27, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 2–0, prognoza pogođena.
Kraj
Akron II2
Krylya Sovetov IIKrylya II0
1.95
3.65
3.15
1
1.95
O2.5
1.35
GG
1.37
1X
1.27
8.0
✓ 1X
1.278.0
Dinamo Barnaul vs Akron II, Second League - Group 4, početak u 11:00. Kvote: 2.87 domaćin, 4.00 neriješeno, 1.97 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.32, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza nije pogođena.
Kraj
Dinamo BarnaulDinamo B1
Akron II1
▾2.87
4.00
▴1.97
2
▴1.97
O2.5
1.32
GG
1.37
O2.5
1.32
8.0
O2.5
1.328.0
Pobeda Nizhniy Novgorod vs Akron II, Second League - Group 4, početak u 11:00. Kvote: 2.50 domaćin, 4.00 neriješeno, 2.17 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.29, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 3–2, prognoza pogođena.
Kraj
Pobeda Nizhniy NovgorodPobeda N3
Akron II2
2.50
4.00
2.17
2
2.17
O2.5
1.29
GG
1.32
O2.5
1.29
8.0
✓ O2.5
1.298.0
Dinamo Barnaul vs Akron II, Second League - Group 4, početak u 11:00. Kvote: 1.92 domaćin, 4.50 neriješeno, 2.75 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.38, povjerenje 3.1/10. Konačni rezultat 3–1, prognoza pogođena.
Kraj
Dinamo BarnaulDinamo B3
Akron II1
1.92
4.50
2.75
X
4.50
O2.5
1.38
GG
1.44
O2.5
1.38
3.1
✓ O2.5
1.383.1

Statistika sezone

Second League - Group 4 Rusija · Sezona 2026
29Utakmice Postotak pobjeda 48%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice141529
Pobjede10414
Remiji123
Porazi3912
Postignuti golovi372158
Primljeni golovi142842
Prosjek postignutih golova2.61.42.0
Prosjek primljenih golova1.01.91.4
Utakmice bez primljenog gola707
Utakmice bez postignutog gola134
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin7-2
Gost1-3
Najteži poraz
Domaćin1-5
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin7
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin5
Gost3
Nizovi
Pobjede4
Porazi5
Jedanaesterci
8/ 9
88.89% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
13–3
0-15
12–4
16-30
5–9
31-45
6–6
46-60
10–13
61-75
10–4
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
76-901
1Žuti
3Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.586%
25 utakmica
Više od 1.552%
15 utakmica
Više od 2.531%
9 utakmica
Više od 3.514%
4 utakmica
Više od 4.510%
3 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
S. Zelenov S. Zelenov 18 FWD -
D. Teryaev D. Teryaev 20 FWD -
N. Makeev N. Makeev 19 FWD -
M. Kholodov M. Kholodov 20 FWD -
V. Vinnikov V. Vinnikov 21 MID -
T. Blokhin T. Blokhin 18 FWD -
M. Nedomoratskov M. Nedomoratskov 19 MID -
D. Pavlov D. Pavlov 20 MID -
D. Popenkov D. Popenkov 19 MID -
A. Popov A. Popov 20 DEF -
N. Krivoruchko N. Krivoruchko 20 DEF -
V. Konovalov V. Konovalov 21 DEF -
M. Kiselev M. Kiselev 19 DEF -
S. Kachura S. Kachura 19 DEF -
S. Gribov S. Gribov 20 FWD -
A. Chaligava A. Chaligava 21 MID -
A. Solovjev A. Solovjev 21 DEF -
A. Dmitriev A. Dmitriev 18 FWD -
N. Shershov N. Shershov 21 FWD -
M. Boldyrev M. Boldyrev 21 MID -
I. Terekhovskiy I. Terekhovskiy 19 GK -

Tablica

Rusija - Second League - Group 4
# Ekipa U G B
1 Khimik Dzerzhinsk 22 57-16 56
2 KDV 22 40-20 53
3 Pobeda Nizhniy Novgorod 22 51-33 43
4 Akron II 22 46-34 32
5 Krylya Sovetov II 22 25-26 27
6 Dinamo Barnaul 22 31-50 26
7 Orenburg II 22 31-35 26
8 Izhevsk 22 30-32 23
9 Ural II 22 34-44 22
10 Rubin Kazan 2 22 25-35 20
11 Nosta 22 20-48 18
12 Chelyabinsk II 22 19-36 17
Championship Group Losers stage

Akron II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Akron II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Akron II generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 19 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Akron II, uz točnost najboljeg tipa od 52.6%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Second League - Group 4, Akron II bilježi 14 pobjeda, 3 remija i 12 poraza u 29 utakmica, uz 58 postignutih golova (2.0 po utakmici) i 42 primljenih, te 7 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Akron II prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Akron II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.