Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Glenavon FC

Glenavon Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€50.00Th. Ø 19.0 Championship
97
Broj prognoza
70.1%
Predvidljivost
WWDWLD
Nedavna forma
2.67
Prosjek golova
Glenavon FC pobjeđuje s 3+ gola razlike u 2 susreta zaredom
Glenavon FC zabija 4+ gola u 2 susreta zaredom
Glenavon FC zabija u 10 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Queen's University vs Glenavon FC, Championship, početak u 15:00. Kvote: 3.45 domaćin, 3.90 neriješeno, 1.83 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.26, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–4, tip pogođen.
Kraj
Queen's U2
Glenavon4
▴3.45
3.90
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
1.53
GG
1.53
X2
▾1.26
5.0
✓ X2
▾1.265.0
Glenavon FC vs H&W Welders, Championship, početak u 19:45. Kvote: 2.07 domaćin, 3.75 neriješeno, 3.20 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.32, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 4–0, tip pogođen.
Kraj
Glenavon4
H&W Welders0
▾2.07
▾3.75
▴3.20
1
▾2.07
O2.5
▴1.45
GG
▴1.44
1X
▾1.32
5.0
✓ 1X
▾1.325.0
Annagh United vs Glenavon FC, Championship, početak u 17:30. Kvote: 2.42 domaćin, 3.50 neriješeno, 2.60 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.42, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Annagh1
Glenavon1
▴2.42
▾3.50
▾2.60
1
▴2.42
O2.5
▴1.60
NG
▴2.47
1X
▴1.42
5.0
✓ 1X
▴1.425.0
Glenavon FC vs Loughgall, Championship, početak u 19:45. Kvote: 1.83 domaćin, 3.70 neriješeno, 4.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.67, povjerenje 3.8/10. Konačni rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
Glenavon4
Loughgall1
▾1.83
▾3.70
▴4.00
1
▾1.83
O2.5
▴1.67
NG
▾2.25
O2.5
▴1.67
3.8
✓ O2.5
▴1.673.8
Dundela vs Glenavon FC, Championship, početak u 15:00. Kvote: 4.70 domaćin, 4.10 neriješeno, 1.60 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.50, povjerenje 3.4/10. Konačni rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Dundela3
Glenavon2
▴4.70
▴4.10
▾1.60
X
▴4.10
O2.5
▾1.50
GG
▾1.56
O2.5
▾1.50
3.4
✓ O2.5
▾1.503.4

Statistika sezone

Championship Sjeverna Irska · Sezona 2026
13Utakmice Postotak pobjeda 62%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice6713
Pobjede538
Remiji033
Porazi112
Postignuti golovi171734
Primljeni golovi61016
Prosjek postignutih golova2.82.42.6
Prosjek primljenih golova1.01.41.2
Čiste mreže213
Bez postignutog gola000
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin4-0
Gost1-4
Najteži poraz
Domaćin1-3
Gost3-2
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Nizovi
Pobjede3
Porazi1
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5100%
13 utakmica
Više od 1.569%
9 utakmica
Više od 2.554%
7 utakmica
Više od 3.538%
5 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Sjeverna Irska - Championship
# Momčad U G B
1 Annagh United 14 36-16 31
2 Glenavon FC 13 34-16 27
3 Newington Youth 13 29-22 26
4 Institute 13 23-18 21
5 Ballinamallard United 14 20-19 21
6 Queen's University 14 24-18 20
7 Newry City AFC 14 21-23 20
8 Warrenpoint Town 12 21-17 18
9 Ards 14 16-17 17
10 Loughgall 14 18-26 17
11 H&W Welders 13 19-22 16
12 Moyola Park 13 15-25 15
13 Rathfriland 13 14-25 13
14 Dundela 12 19-24 11
15 Strabane Athletic 14 13-24 11
16 Armagh City 14 12-22 9
Promotion - NIFL Championship (Promotion Group) NIFL Championship (Relegation Group)

Glenavon FC — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Glenavon FC? NerdyTips nudi nogometne tipove za Glenavon FC koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 97 utakmica u kojima je igrala momčad Glenavon FC, uz točnost Best Tip prognoza od 70.1%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Championship, Glenavon FC bilježi 8 pobjeda, 3 remija i 2 poraza u 13 utakmica, uz 34 postignutih golova (2.6 po utakmici) i 16 primljenih, te 3 utakmica bez primljenog gola.

Glenavon FC trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €50.00Th..

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Glenavon FC ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Glenavon FC je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.