Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Inverness CT

Inverness Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€900.00Th. Ø 24.1 Championship
124
Broj prognoza
67.7%
Predvidljivost
LWWLWW
Nedavna forma
1.27
Prosjek golova
Inverness CT zabija u 8 susreta zaredom
Inverness CT: više od 1.5 gola u 12 susreta zaredom
Inverness CT ne dobiva crveni karton u 29 susreta zaredom
Sljedeća utakmica Challenge Cup · uto, 3. stu · 19:45
Inverness
VS
Montrose
Best Tip
Kvota
Povjerenje 7.7/10
Otključaj prognozu

Zadnje utakmice

Dunfermline vs Inverness CT, Championship, početak u 15:00. Kvote: 2.10 domaćin, 3.25 neriješeno, 3.50 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.31, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 5–1, tip promašen.
Kraj
Dunfermline5
Inverness1
▾2.10
▾3.25
▴3.50
1
▾2.10
U3.5
▴1.31
GG
▾1.78
U3.5
▴1.31
8.5
U3.5
▴1.318.5
Raith Rovers vs Inverness CT, Championship, početak u 15:00. Kvote: 2.45 domaćin, 3.20 neriješeno, 2.95 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.26, povjerenje 4.5/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
NG
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Inverness CT vs Arbroath, Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.50 domaćin, 4.10 neriješeno, 6.00 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.30, povjerenje 4.8/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Inverness2
Arbroath0
▾1.50
▴4.10
▴6.00
X2
▴2.62
O1.5
▾1.30
NG
▾1.79
O1.5
▴1.30
4.8
✓ O1.5
▴1.304.8
Queen's Park vs Inverness CT, Championship, početak u 19:45. Kvote: 4.75 domaćin, 3.70 neriješeno, 1.67 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.21, povjerenje 6.1/10. Konačni rezultat 2–1, tip promašen.
Kraj
Queen's Park2
Inverness1
4.75
▴3.70
1.67
2
1.67
U3.5
▴1.32
GG
1.90
X2
1.21
6.1
X2
1.216.1
Inverness CT vs Stenhousemuir, Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.90 domaćin, 3.40 neriješeno, 3.95 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.28, povjerenje 7.5/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Inverness2
Stenhousemuir0
▴1.90
▾3.40
▾3.95
2
▾3.95
U3.5
▾1.28
NG
▴1.87
U3.5
▾1.28
7.5
✓ U3.5
▾1.287.5
Inverness CT vs Morton, Championship, početak u 19:45. Kvote: 1.36 domaćin, 4.80 neriješeno, 7.90 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.26, povjerenje 4.3/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Inverness2
Morton0
▾1.36
▴4.80
▴7.90
X2
▴3.20
O1.5
▾1.26
NG
▾1.74
O1.5
▴1.26
4.3
✓ O1.5
▴1.264.3
Livingston vs Inverness CT, Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.92 domaćin, 3.45 neriješeno, 3.90 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 5.1/10. Konačni rezultat 2–2, tip promašen.
Kraj
Livingston2
Inverness2
1.92
▴3.45
3.90
1
1.92
U3.5
▾1.34
NG
▾1.95
U3.5
▾1.34
5.1
U3.5
▾1.345.1
Ayr Utd vs Inverness CT, Championship, početak u 15:00. Kvote: 2.75 domaćin, 3.20 neriješeno, 2.57 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.30, povjerenje 7.2/10. Konačni rezultat 1–3, tip promašen.
Kraj
Ayr1
Inverness3
▾2.75
3.20
▴2.57
1
▾2.75
U3.5
▴1.30
NG
▴1.98
U3.5
▴1.30
7.2
U3.5
▴1.307.2

Statistika sezone

Challenge Cup Škotska · Sezona 2025
10Utakmice Postotak pobjeda 100%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5510
Pobjede5510
Remiji000
Porazi000
Postignuti golovi192342
Primljeni golovi268
Prosjek postignutih golova3.84.64.2
Prosjek primljenih golova0.41.20.8
Čiste mreže314
Bez postignutog gola000
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin6-0
Gost0-9
Najviše postignutih golova
Domaćin6
Gost9
Najviše primljenih golova
Domaćin1
Gost3
Nizovi
Pobjede10
Porazi0
Jedanaesterci
3/ 3
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
4–2
0-15
7–1
16-30
7–2
31-45
7–0
46-60
4–2
61-75
12–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
46-601
3Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5100%
10 utakmica
Više od 1.590%
9 utakmica
Više od 2.570%
7 utakmica
Više od 3.570%
7 utakmica
Više od 4.530%
3 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
Chanka Solomon Zimba C. Solomon Zimba 24 MID 6.38

Tablica

Škotska - Championship
# Momčad U G B
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Inverness CT — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Inverness CT? NerdyTips nudi nogometne tipove za Inverness CT koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 124 utakmica u kojima je igrala momčad Inverness CT, uz točnost Best Tip prognoza od 67.7%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Challenge Cup, Inverness CT bilježi 10 pobjeda, 0 remija i 0 poraza u 10 utakmica, uz 42 postignutih golova (4.2 po utakmici) i 8 primljenih, te 4 utakmica bez primljenog gola.

Inverness CT trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €900.00Th..

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Inverness CT ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Inverness CT je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.