Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Mendrisio

Mendrisio Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

13
Prognozirane utakmice
92.3%
Razina predvidljivosti
DDLWLD
Nedavna forma
1.13
Golovi / Utakmica
Mendrisio je bez pobjede u gostima u zadnjih 10 utakmica
Mendrisio zabija u zadnjih 7 utakmica
Mendrisio ima preko 1.5 gola u zadnjih 7 utakmica
Nema nadolazećih utakmica

Mendrisio trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

Mendrisio vs Tuggen, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 15:30. Kvote: 3.20 domaćin, 3.80 neriješeno, 1.92 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.29, povjerenje 3.9/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
Mendrisio1
Tuggen1
▴3.20
▴3.80
▾1.92
2
▾1.92
O2.5
▾1.54
NG
▾2.40
X2
▾1.29
3.9
✓ X2
▾1.293.9
Wettswil-Bonstetten vs Mendrisio, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 15:00. Kvote: 1.80 domaćin, 3.90 neriješeno, 3.40 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.26, povjerenje 2.0/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
Wettswil-BonstettenWettswil1
Mendrisio1
1.80
3.90
3.40
X
3.90
O2.5
1.47
GG
1.50
1X
1.26
2.0
✓ 1X
1.262.0
Mendrisio vs St. Gallen II, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 15:00. Kvote: 2.12 domaćin, 3.60 neriješeno, 2.82 gost. Najbolji tip: oba tima daju gol, kvota 1.41, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–3, prognoza pogođena.
Kraj
Mendrisio1
St. Gallen II3
▴2.12
▾3.60
▾2.82
2
▾2.82
O2.5
▴1.42
GG
1.41
GG
1.41
5.0
✓ GG
1.415.0
Mendrisio vs Freienbach, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 15:00. Kvote: 2.37 domaćin, 3.50 neriješeno, 2.55 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.40, povjerenje 5.7/10. Konačni rezultat 2–0, prognoza pogođena.
Kraj
Mendrisio2
Freienbach0
▾2.37
3.50
▴2.55
1
▾2.27
U3.5
▴1.46
GG
▾1.53
1X
▾1.40
5.7
✓ 1X
▾1.405.7
Winterthur II vs Mendrisio, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 15:30. Kvote: 1.88 domaćin, 3.70 neriješeno, 3.35 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.37, povjerenje 4.9/10. Konačni rezultat 2–1, prognoza pogođena.
Kraj
Winterthur II2
Mendrisio1
1.88
3.70
3.35
2
3.35
U3.5
1.37
NG
2.10
U3.5
1.37
4.9
✓ U3.5
1.374.9
Collina d'Oro vs Mendrisio, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 19:00. Kvote: 1.90 domaćin, 3.70 neriješeno, 3.30 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.47, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
Collina d'Oro1
Mendrisio1
1.90
▴3.70
▾3.30
X
▴3.70
U3.5
1.47
NG
2.30
U3.5
1.47
5.0
✓ U3.5
1.475.0
Kosova vs Mendrisio, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 15:00. Kvote: 2.32 domaćin, 3.60 neriješeno, 2.65 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.52, povjerenje 5.1/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza pogođena.
Kraj
Kosova0
Mendrisio0
▴2.32
3.60
▾2.65
2
▾2.65
O2.5
▴1.67
GG
▴1.58
X2
▾1.52
5.1
✓ X2
▾1.525.1
Mendrisio vs Taverne, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 15:00. Kvote: 4.10 domaćin, 3.70 neriješeno, 1.70 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.46, povjerenje 1.6/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
Mendrisio1
Taverne1
4.10
3.70
1.70
2
1.70
U3.5
1.46
GG
1.62
U3.5
1.46
1.6
✓ U3.5
1.461.6
Mendrisio vs Dietikon, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 16:00. Kvote: 2.32 domaćin, 3.40 neriješeno, 2.67 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.39, povjerenje 5.4/10. Konačni rezultat 4–3, prognoza pogođena.
Kraj
Mendrisio4
Dietikon3
2.32
3.40
2.67
1
2.32
O2.5
1.73
GG
1.63
1X
1.39
5.4
✓ 1X
1.395.4
Mendrisio vs YF Juventus, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 16:00. Kvote: 5.40 domaćin, 4.40 neriješeno, 1.45 gost. Najbolji tip: pobjeda gostiju, kvota 1.45, povjerenje 2.7/10. Konačni rezultat 0–3, prognoza pogođena.
Kraj
Mendrisio0
YF Juventus3
5.40
4.40
1.45
2
1.45
O2.5
1.58
GG
1.76
2
1.45
2.7
✓ 2
1.452.7
Hongg vs Mendrisio, 1. Liga Classic - Group 3, početak u 15:00. Kvote: 3.20 domaćin, 3.55 neriješeno, 1.95 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.29, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 1–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
Hongg1
Mendrisio0
3.20
3.55
1.95
2
1.95
O2.5
1.71
GG
1.65
X2
1.29
8.0
X2
1.298.0

Statistika sezone

1. Liga Classic - Group 3 Švicarska · Sezona 2026
10Utakmice Postotak pobjeda 10%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice3710
Pobjede101
Remiji145
Porazi134
Postignuti golovi4711
Primljeni golovi41115
Prosjek postignutih golova1.31.01.1
Prosjek primljenih golova1.31.61.5
Utakmice bez primljenog gola112
Utakmice bez postignutog gola022
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin2-0
Gost-
Najteži poraz
Domaćin1-3
Gost2-0
Najviše postignutih golova
Domaćin2
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost4
Nizovi
Pobjede1
Porazi2
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
1–0
46-60
0–1
61-75
0–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
76-901
1Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.580%
8 utakmica
Više od 1.520%
2 utakmica
Više od 2.510%
1 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Švicarska - 1. Liga Classic - Group 3
# Ekipa U G B
1 St. Gallen II 10 21-16 22
2 Tuggen 10 23-12 21
3 Taverne 10 26-13 20
4 Thalwil 10 16-11 16
5 Baden 10 21-17 16
6 Kosova 10 15-12 16
7 Collina d'Oro 10 11-12 15
8 Dietikon 10 14-14 14
9 Gossau 10 15-19 14
10 Eschen / Mauren 10 16-19 12
11 Locarno 10 12-13 10
12 Freienbach 10 11-15 10
13 Wettswil-Bonstetten 10 12-15 9
14 Winterthur II 10 10-18 9
15 Mendrisio 10 11-15 8
16 Widnau 10 8-21 6

Mendrisio — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Mendrisio? NerdyTips nudi nogometne tipove za Mendrisio generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 13 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Mendrisio, uz točnost najboljeg tipa od 92.3%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni 1. Liga Classic - Group 3, Mendrisio bilježi 1 pobjeda, 5 remija i 4 poraza u 10 utakmica, uz 11 postignutih golova (1.1 po utakmici) i 15 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Mendrisio prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Mendrisio je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.