Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Raith Rovers

Raith Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€1.77m Ø 28.7 Championship
119
Broj prognoza
68.1%
Predvidljivost
WLDWWL
Nedavna forma
1.67
Prosjek golova
Raith Rovers ne dobiva crveni karton u 40 susreta zaredom
Sljedeća utakmica Challenge Cup · uto, 3. stu · 19:45
Hamilton
VS
Raith
Best Tip
Kvota
Povjerenje 3.6/10
Otključaj prognozu

Zadnje utakmice

Arbroath vs Raith Rovers, Championship, početak u 15:00. Kvote: 3.90 domaćin, 3.35 neriješeno, 1.90 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.26, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 0–4, tip pogođen.
Kraj
Arbroath0
Raith4
▴3.90
▴3.35
▾1.90
2
▾1.90
U2.5
▴1.73
NG
▾1.86
X2
▾1.26
8.0
✓ X2
▾1.268.0
Raith Rovers vs Inverness CT, Championship, početak u 15:00. Kvote: 2.45 domaćin, 3.20 neriješeno, 2.95 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.26, povjerenje 4.5/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
NG
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Stenhousemuir vs Raith Rovers, Championship, početak u 15:00. Kvote: 3.15 domaćin, 3.10 neriješeno, 2.32 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.58, povjerenje 7.5/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Stenhousemuir1
Raith1
▾3.15
▾3.10
▴2.32
X
▾3.10
U2.5
▾1.58
NG
▾1.80
U2.5
▾1.58
7.5
✓ U2.5
▾1.587.5
Raith Rovers vs Queen's Park, Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.49 domaćin, 4.10 neriješeno, 6.20 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.32, povjerenje 4.0/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Raith2
Queen's Park0
1.49
▴4.10
▴6.20
X2
▴2.67
O1.5
▴1.32
NG
1.77
O1.5
▴1.32
4.0
✓ O1.5
▴1.324.0
Morton vs Raith Rovers, Championship, početak u 15:00. Kvote: 5.30 domaćin, 3.85 neriješeno, 1.61 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 6.7/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Morton1
Raith2
▴5.30
3.85
1.61
1X
▴2.42
U3.5
▴1.34
GG
▾1.92
U3.5
▴1.34
6.7
✓ U3.5
▴1.346.7
Raith Rovers vs Livingston, Championship, početak u 19:45. Kvote: 2.77 domaćin, 3.35 neriješeno, 2.63 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.53, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 0–2, tip promašen.
Kraj
Raith0
Livingston2
▴2.77
▾3.35
▾2.63
1
▴2.77
U3.5
▴1.34
GG
▾1.69
1X
▴1.53
8.5
1X
▴1.538.5
Partick vs Raith Rovers, Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.97 domaćin, 3.45 neriješeno, 3.90 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.27, povjerenje 7.6/10. Konačni rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Partick0
Raith0
▾1.97
3.45
▴3.90
1
▾1.97
U3.5
▾1.27
GG
▴1.87
U3.5
▾1.27
7.6
✓ U3.5
▾1.277.6

Statistika sezone

Challenge Cup Škotska · Sezona 2025
4Utakmice Postotak pobjeda 100%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice224
Pobjede224
Remiji000
Porazi000
Postignuti golovi6410
Primljeni golovi224
Prosjek postignutih golova3.02.02.5
Prosjek primljenih golova1.01.01.0
Čiste mreže101
Bez postignutog gola000
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin5-2
Gost1-2
Najviše postignutih golova
Domaćin5
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost1
Nizovi
Pobjede4
Porazi0
Jedanaesterci
1/ 1
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
1–0
0-15
0–0
16-30
2–1
31-45
3–0
46-60
0–1
61-75
2–2
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
31-451
61-753
76-901
5Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5100%
4 utakmica
Više od 1.575%
3 utakmica
Više od 2.525%
1 utakmica
Više od 3.525%
1 utakmica
Više od 4.525%
1 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Škotska - Championship
# Momčad U G B
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Raith Rovers — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Raith Rovers? NerdyTips nudi nogometne tipove za Raith Rovers koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 119 utakmica u kojima je igrala momčad Raith Rovers, uz točnost Best Tip prognoza od 68.1%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Challenge Cup, Raith Rovers bilježi 4 pobjeda, 0 remija i 0 poraza u 4 utakmica, uz 10 postignutih golova (2.5 po utakmici) i 4 primljenih, te 1 utakmica bez primljenog gola.

Raith Rovers trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €1.77m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Raith Rovers ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Raith Rovers je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.