Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
RED Star FC 93

RED Star FC 93 Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€15.73m Ø 24.9 Ligue 2
78
Prognozirane utakmice
61.5%
Razina predvidljivosti
LWWWWL
Nedavna forma
1.53
Golovi / Utakmica
RED Star FC 93 pobjeđuje u zadnjih 4 utakmica
RED Star FC 93 dobiva 3+ žuta kartona u zadnjih 5 utakmica
RED Star FC 93 ima 5+ udaraca u okvir u zadnjih 5 utakmica
Nema nadolazećih utakmica

RED Star FC 93 trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

RED Star FC 93 vs Saint Etienne, Ligue 2, početak u 19:00. Kvote: 3.10 domaćin, 3.70 neriješeno, 2.27 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.40, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 0–1, prognoza pogođena.
Kraj
RED Star FC 93Red Star0
Saint EtienneSt Etienne1
▾3.10
▴3.70
▴2.27
2
▴2.27
O1.5
▾1.24
GG
▾1.61
X2
▴1.40
8.5
✓ X2
▴1.408.5
Clermont Foot vs RED Star FC 93, Ligue 2, početak u 13:00. Kvote: 3.95 domaćin, 3.40 neriješeno, 2.00 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.27, povjerenje 7.3/10. Konačni rezultat 2–3, prognoza nije pogođena.
Kraj
Clermont FootClermont2
RED Star FC 93Red Star3
3.95
▴3.40
2.00
2
2.00
U3.5
▾1.27
GG
▴1.91
U3.5
▾1.27
7.3
U3.5
▾1.277.3
Guingamp vs RED S, Ligue 2, početak u 13:00. Kvote: 2.45 domaćin, 3.45 neriješeno, 2.92 gost. Najbolji tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.26, povjerenje 3.1/10. Konačni rezultat 1–3, prognoza pogođena.
Kraj
Guingamp 1
RED SRed Star3
▴2.45
▴3.45
▾2.92
1X
▴1.44
O1.5
▾1.26
GG
▾1.63
O1.5
▾1.26
3.1
✓ O1.5
▾1.263.1
RED Star FC 93 vs Metz, Ligue 2, početak u 19:45. Kvote: 2.45 domaćin, 3.35 neriješeno, 3.05 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.60, povjerenje 7.8/10. Konačni rezultat 1–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
RED Star FC 93Red Star1
Metz0
2.45
▴3.35
3.05
2
3.05
U3.5
▴1.39
GG
▾1.70
X2
▴1.60
7.8
X2
▴1.607.8
Laval vs RED S, Ligue 2, početak u 19:00. Kvote: 3.10 domaćin, 3.25 neriješeno, 2.40 gost. Najbolji tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.36, povjerenje 3.8/10. Konačni rezultat 1–2, prognoza pogođena.
Kraj
Laval1
RED SRed Star2
3.10
3.25
2.40
X
3.25
O1.5
1.36
GG
1.78
O1.5
1.36
3.8
✓ O1.5
1.363.8
RED Star FC 93 vs Reims, Ligue 2, početak u 13:00. Kvote: 3.05 domaćin, 3.30 neriješeno, 2.40 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.42, povjerenje 5.7/10. Konačni rezultat 1–4, prognoza pogođena.
Kraj
RED Star FC 93Red Star1
Reims4
▴3.05
▴3.30
▾2.40
2
▾2.40
O1.5
▾1.34
GG
▾1.75
X2
▾1.42
5.7
✓ X2
▾1.425.7
Boulogne vs RED S, Ligue 2, početak u 19:00. Kvote: 3.75 domaćin, 3.35 neriješeno, 2.10 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.29, povjerenje 7.3/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
Boulogne1
RED SRed Star1
▴3.75
▴3.35
▾2.10
2
▾2.10
U3.5
1.26
GG
▴2.02
X2
▾1.29
7.3
✓ X2
▾1.297.3
RED Star FC 93 vs Sochaux, Ligue 2, početak u 19:45. Kvote: 2.00 domaćin, 3.45 neriješeno, 4.30 gost. Najbolji tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 4.9/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
RED Star FC 93Red Star0
Sochaux0
▴2.00
▾3.45
▾4.30
1
▴2.00
O1.5
▾1.34
GG
▾1.83
O1.5
▾1.34
4.9
O1.5
▾1.344.9

Red Star Prosječne statistike

Zadnjih 10 utakmica
Očekivani golovixG po utakmici
1.76
UdarciU okvir / utakmica
5.6
Posjed lopte
54%
KorneriProsjek po utakmici
6.4
DisciplinaKartoni / utakmica
2.9
Postotak pobjeda
60%

Statistika sezone

Ligue 2 Francuska · Sezona 2026
8Utakmice Postotak pobjeda 63%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice358
Pobjede145
Remiji112
Porazi101
Postignuti golovi21012
Primljeni golovi459
Prosjek postignutih golova0.72.01.5
Prosjek primljenih golova1.31.01.1
Utakmice bez primljenog gola213
Utakmice bez postignutog gola101
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin1-0
Gost1-3
Najteži poraz
Domaćin1-4
Gost-
Najviše postignutih golova
Domaćin1
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost2
Nizovi
Pobjede1
Porazi1
Jedanaesterci
1/ 2
50.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
3–1
0-15
1–1
16-30
3–1
31-45
2–3
46-60
3–1
61-75
0–2
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
4-2-3-17 G
4-1-3-21 G
23Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.588%
7 utakmica
Više od 1.538%
3 utakmica
Više od 2.525%
2 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
D. Durand D. Durand 30 MID 7.59
J. Ikanga A Ngele J. Ikanga A Ngele 23 FWD 7.15
D. Durivaux D. Durivaux 24 DEF 6.93
R. Hachem R. Hachem 27 MID 6.90
I. Halifa I. Halifa 21 MID 6.90
K. Cabral K. Cabral 26 FWD 6.81
G. Poussin G. Poussin 26 GK 6.74
S. Renel S. Renel 24 MID 6.71
G. Kyeremeh G. Kyeremeh 25 FWD 6.70
S. Khaoui S. Khaoui 30 FWD 6.59
T. Magnin T. Magnin 22 DEF 6.58
B. Danger B. Danger 27 DEF 6.56
K. Cissé K. Cissé 29 MID 6.44
M. Huard M. Huard 27 DEF 6.43
E. Zidane E. Zidane 20 DEF 6.06
Mahamadou Diawara Mahamadou Diawara 20 MID 5.88
Idrissa Sabaly Idrissa Sabaly 18 MID 5.08
J. Escartin J. Escartin 22 DEF 4.92
Cheick Konate Cheick Konate 20 MID 4.76
G. Trani G. Trani 28 MID 4.30
C. Bianay Balcot C. Bianay Balcot 20 DEF 3.27
I. Despotovic I. Despotovic 18 FWD 2.20
Leonardo Buta Leonardo Buta 24 DEF 1.55
A. Hachem A. Hachem 23 FWD -

Tablica

Francuska - Ligue 2
# Ekipa U G B
1 Saint Etienne 8 21-8 19
2 Reims 9 19-11 17
3 RED Star FC 93 8 12-9 17
4 Nancy 9 11-8 16
5 Montpellier 8 8-5 15
6 PAU 9 11-9 14
7 Annecy 9 11-11 13
8 Dijon 9 16-16 12
9 Sochaux 8 5-6 11
10 Metz 8 12-11 10
11 Boulogne 9 6-6 9
12 Dunkerque 8 10-13 8
13 Guingamp 9 11-15 8
14 Nantes 8 9-13 8
15 Grenoble 9 8-15 8
16 Clermont Foot 9 9-12 7
17 Rodez 8 14-18 7
18 Laval 9 13-20 6
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

RED Star FC 93 — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za RED Star FC 93? NerdyTips nudi nogometne tipove za RED Star FC 93 generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 78 utakmica u kojima je sudjelovala momčad RED Star FC 93, uz točnost najboljeg tipa od 61.5%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Ligue 2, RED Star FC 93 bilježi 5 pobjeda, 2 remija i 1 poraza u 8 utakmica, uz 12 postignutih golova (1.5 po utakmici) i 9 primljenih, te 3 utakmica bez primljenog gola.

U zadnjih 10 utakmica, RED Star FC 93 prosječno ima 54% posjeda lopte, 1.76 xG i 6.4 kornera po utakmici, uz postotak pobjeda od 60%.

RED Star FC 93 trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €15.73m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene RED Star FC 93 prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

RED Star FC 93 je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.