Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Sunrise

Sunrise Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

10
Broj prognoza
80.0%
Predvidljivost
LLLDDL
Nedavna forma
0.40
Prosjek golova
Sunrise prima barem 1 gol u 7 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Gasogi United vs Sunrise, National Soccer League, početak u 14:00. Kvote: 1.95 domaćin, 2.92 neriješeno, 4.20 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.50, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 3–0, tip promašen.
Kraj
Gasogi United3
Sunrise 0
1.95
2.92
4.20
1
1.95
U2.5
1.50
NG
1.62
U2.5
1.50
5.0
U2.5
1.505.0
Sunrise vs AS Kigali, National Soccer League, početak u 14:00. Kvote: 2.90 domaćin, 2.77 neriješeno, 2.50 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.40, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Sunrise0
AS Kigali2
2.90
2.77
2.50
X2
1.32
U2.5
1.40
NG
1.58
U2.5
1.40
5.0
✓ U2.5
1.405.0
Sunrise vs Rayon Sports, National Soccer League, početak u 13:00. Kvote: 3.68 domaćin, 3.20 neriješeno, 1.93 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.50, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Sunrise0
Rayon SportsRayon Sport2
3.68
3.20
1.93
X2
1.22
U2.5
1.50
NG
1.70
U2.5
1.50
5.0
✓ U2.5
1.505.0
Sunrise vs Musanze, National Soccer League, početak u 13:00. Kvote: 2.90 domaćin, 2.94 neriješeno, 2.34 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.47, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Sunrise0
Musanze0
2.90
2.94
2.34
X
2.94
U2.5
1.47
NG
1.80
U2.5
1.47
5.0
✓ U2.5
1.475.0
Etoile de l'Est vs Sunrise, National Soccer League, početak u 13:00. Kvote: 2.35 domaćin, 2.76 neriješeno, 3.13 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.43, povjerenje 4.1/10. Konačni rezultat 2–2, tip promašen.
Kraj
Etoile de l'EstEtoile de L'Est2
Sunrise2
2.35
2.76
3.13
1X
1.30
U2.5
1.43
NG
1.65
U2.5
1.43
4.1
U2.5
1.434.1
Sunrise vs Police, National Soccer League, početak u 13:00. Kvote: 3.60 domaćin, 3.00 neriješeno, 1.99 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.49, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Sunrise0
Police1
3.60
3.00
1.99
2
1.99
U2.5
1.49
NG
1.69
U2.5
1.49
5.0
✓ U2.5
1.495.0
Kvote: 2.88 domaćin, 3.00 neriješeno, 2.40 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.45, povjerenje 3.0/10. Konačni rezultat 1–0.
Kraj
Espoir1
Sunrise0
2.88
3.00
2.40
X2
1.38
O1.5
1.45
GG
2.00
O1.5
1.45
3.0
O1.5
1.453.0

Statistika sezone

National Soccer League Ruanda · Sezona 2026
6Utakmice Postotak pobjeda 17%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice336
Pobjede101
Remiji224
Porazi011
Postignuti golovi314
Primljeni golovi257
Prosjek postignutih golova1.00.30.7
Prosjek primljenih golova0.71.71.2
Čiste mreže112
Bez postignutog gola022
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin1-0
Gost-
Najteži poraz
Domaćin-
Gost4-0
Najviše postignutih golova
Domaćin1
Gost1
Najviše primljenih golova
Domaćin1
Gost4
Nizovi
Pobjede1
Porazi1
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
3–0
0-15
0–0
16-30
0–2
31-45
0–3
46-60
1–1
61-75
0–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.567%
4 utakmica
Više od 1.50%
0 utakmica
Više od 2.50%
0 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Ruanda - National Soccer League
# Momčad U G B
1 Marines 6 13-6 11
2 Gorilla 6 4-2 11
3 Mukura 5 6-3 10
4 Gicumbi 5 5-4 9
5 Amagaju 6 8-5 7
6 Sunrise 6 4-7 7
7 Etincelles 5 2-6 7
8 Bugesera 3 4-1 6
9 Musanze 5 3-5 6
10 Gasogi United 6 4-7 6
11 Rayon Sports 3 4-2 4
12 Al Merreikh 2 1-0 4
13 Kiyovu Sports 4 1-2 4
14 AS Kigali 4 1-4 4
15 Police 6 2-6 4
16 APR 1 4-2 3
17 Al Hilal Omdurman 2 2-3 3
18 Etoile de l'Est 5 3-6 3

Sunrise — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Sunrise? NerdyTips nudi nogometne tipove za Sunrise koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 10 utakmica u kojima je igrala momčad Sunrise, uz točnost Best Tip prognoza od 80.0%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni National Soccer League, Sunrise bilježi 1 pobjeda, 4 remija i 1 poraza u 6 utakmica, uz 4 postignutih golova (0.7 po utakmici) i 7 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Sunrise ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Sunrise je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.