Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Tanabi

Tanabi Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

5
Broj prognoza
–
Predvidljivost
LDLDLW
Nedavna forma
0.80
Prosjek golova
Tanabi: manje od 3.5 gola u 24 susreta zaredom
Tanabi ne dobiva crveni karton u 29 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Comercial vs Tanabi, Paulista - A4, početak u 19:00. Kvote: 2.60 domaćin, 3.05 neriješeno, 2.55 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.38, povjerenje 4.9/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Comercial2
Tanabi1
2.60
3.05
2.55
1
2.60
U2.5
1.62
NG
1.88
1X
1.38
4.9
✓ 1X
1.384.9
Tanabi vs Colorado Caieiras, Paulista - A4, početak u 18:00. Kvote: 1.72 domaćin, 3.60 neriješeno, 4.65 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 1.72, povjerenje 7.8/10. Konačni rezultat 0–0, tip promašen.
Kraj
Tanabi0
Colorado C0
▾1.72
▴3.60
▴4.65
1
▾1.72
O1.5
▾1.21
NG
▴2.10
1
▾1.72
7.8
1
▾1.727.8
Taquaritinga vs Tanabi, Paulista - A4, početak u 18:00. Kvote: 2.40 domaćin, 2.92 neriješeno, 3.05 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.50, povjerenje 2.9/10. Konačni rezultat 2–1, tip promašen.
Kraj
Taquaritinga2
Tanabi1
▴2.40
▾2.92
▴3.05
2
▴3.05
U2.5
1.53
NG
▾1.74
X2
▾1.50
2.9
X2
▾1.502.9
Inter de Bebedouro vs Tanabi, Paulista - A4, početak u 19:00. Kvote: 1.72 domaćin, 3.20 neriješeno, 4.70 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.43, povjerenje 2.5/10. Konačni rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Inter B 0
Tanabi0
▴1.72
▾3.20
▾4.70
1
▴1.72
U2.5
1.43
NG
1.51
U2.5
1.43
2.5
✓ U2.5
1.432.5
Tanabi vs Sao Caetano, Paulista - A4, početak u 18:00. Kvote: 2.55 domaćin, 2.95 neriješeno, 2.95 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.34, povjerenje 2.7/10. Konačni rezultat 1–2, tip promašen.
Kraj
Tanabi1
Sao Caetano2
▴2.55
▾2.95
▴2.95
1
▴2.55
U2.5
▾1.54
NG
▾1.79
1X
▾1.34
2.7
1X
▾1.342.7
Vocem vs Tanabi, Paulista - A4, početak u 22:00. Kvote: 3.00 domaćin, 2.85 neriješeno, 2.63 gost. Best Tip: barem jedan tim ne daje gol, kvota 1.71, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Vocem0
Tanabi2
▴3.00
▾2.85
▾2.63
2
▾2.63
U2.5
▾1.52
NG
1.71
NG
1.71
5.0
✓ NG
1.715.0

Statistika sezone

Paulista - A4 Brazil · Sezona 2026
14Utakmice Postotak pobjeda 29%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice7714
Pobjede224
Remiji336
Porazi224
Postignuti golovi6511
Primljeni golovi448
Prosjek postignutih golova0.90.70.8
Prosjek primljenih golova0.60.60.6
Čiste mreže5510
Bez postignutog gola336
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin2-0
Gost0-2
Najteži poraz
Domaćin1-2
Gost2-1
Najviše postignutih golova
Domaćin2
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost2
Nizovi
Pobjede2
Porazi1
Jedanaesterci
1/ 1
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
2–0
0-15
1–1
16-30
3–1
31-45
0–0
46-60
2–2
61-75
4–4
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.557%
8 utakmica
Više od 1.521%
3 utakmica
Više od 2.50%
0 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Brazil - Paulista - A4
# Momčad U G B
1 Inter de Bebedouro 15 21-6 33
2 Penapolense 15 22-10 29
3 São Caetano 15 23-14 29
4 Grêmio Sãocarlense 15 20-13 26
5 Barretos 15 12-10 26
6 Taquaritinga 15 20-13 24
7 Joseense 15 11-9 23
8 ECUS 15 11-6 22
9 EC Lemense 15 14-12 22
10 Comercial 15 17-16 20
11 Tanabi 15 12-10 18
12 Jabaquara 15 14-17 16
13 Vocem 15 12-13 15
14 Colorado Caieiras 15 6-20 10
15 Nacional SP 15 7-22 8
16 AEA 15 6-37 5
Playoffs Relegation

U tekućoj sezoni Paulista - A4, Tanabi bilježi 4 pobjeda, 6 remija i 4 poraza u 14 utakmica, uz 11 postignutih golova (0.8 po utakmici) i 8 primljenih, te 10 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Tanabi ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Tanabi je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.