Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Žalgiris II

Zalgiris 2 Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€675.00Th. Ø 20.5 1 Lyga
55
Broj prognoza
58.2%
Predvidljivost
WDWLWL
Nedavna forma
1.80
Prosjek golova
Žalgiris II zabija 2+ gola u 4 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Zalgiris II vs Be1 NFA, 1 Lyga, početak u 12:00. Kvote: 3.15 domaćin, 3.55 neriješeno, 2.05 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.61, povjerenje 2.0/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Zalgiris 22
Be1 NFA1
▾3.15
▾3.55
▴2.05
2
▴2.05
U3.5
▾1.61
NG
▾2.47
U3.5
▾1.61
2.0
✓ U3.5
▾1.612.0
Jonava vs Zalgiris II, 1 Lyga, početak u 11:00. Kvote: 2.52 domaćin, 3.30 neriješeno, 2.75 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.49, povjerenje 7.9/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Jonava2
Zalgiris 22
▴2.52
▾3.30
▾2.75
2
▾2.75
U3.5
1.41
NG
▴2.28
X2
▾1.49
7.9
✓ X2
▾1.497.9
Garliava vs Zalgiris II, 1 Lyga, početak u 17:30. Kvote: 2.45 domaćin, 3.55 neriješeno, 2.60 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.46, povjerenje 7.2/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Garliava0
Zalgiris 22
2.45
3.55
▴2.60
2
▴2.60
O2.5
1.55
GG
▴1.48
X2
1.46
7.2
✓ X2
1.467.2
Zalgiris II vs Atmosfera, 1 Lyga, početak u 13:30. Kvote: 2.65 domaćin, 3.45 neriješeno, 2.37 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.47, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 2–3, tip promašen.
Kraj
Zalgiris 22
Atmosfera3
▴2.65
▾3.45
▴2.37
1
▴2.65
U3.5
▾1.57
NG
▾2.32
1X
▾1.47
8.5
1X
▾1.478.5
BFA vs Zalgiris II, 1 Lyga, početak u 18:15. Kvote: 1.82 domaćin, 3.70 neriješeno, 3.65 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.56, povjerenje 4.5/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
BFA1
Zalgiris 22
▴1.82
▾3.70
▾3.65
1X
▴1.23
U3.5
▴1.56
GG
▾1.55
U3.5
▴1.56
4.5
✓ U3.5
▴1.564.5
Zalgiris II vs Babrungas, 1 Lyga, početak u 13:00. Kvote: 4.55 domaćin, 3.80 neriješeno, 1.62 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.43, povjerenje 4.3/10. Konačni rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Zalgiris 20
Babrungas1
▴4.55
▴3.80
▾1.62
X2
1.17
U3.5
1.43
NG
▾2.08
U3.5
▾1.43
4.3
✓ U3.5
▾1.434.3
Tauras vs Zalgiris II, 1 Lyga, početak u 12:00. Kvote: 1.57 domaćin, 4.05 neriješeno, 4.60 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.53, povjerenje 2.5/10. Konačni rezultat 0–1, tip promašen.
Kraj
Tauras0
Zalgiris 21
▴1.57
▾4.05
▾4.60
1X
▴1.18
O2.5
▴1.53
GG
▴1.62
O2.5
▴1.53
2.5
O2.5
▴1.532.5
Zalgiris II vs Neptuna Klaipeda, 1 Lyga, početak u 18:00. Kvote: 3.20 domaćin, 3.55 neriješeno, 1.98 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.70, povjerenje 2.0/10. Konačni rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Zalgiris 21
Neptunas0
▴3.20
▴3.55
▾1.98
1X
▴1.70
U3.5
1.54
GG
▴1.56
1X
▴1.70
2.0
✓ 1X
▴1.702.0
Zalgiris II vs Panevezys II, 1 Lyga, početak u 13:00. Kvote: 1.52 domaćin, 4.40 neriješeno, 4.40 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.36, povjerenje 2.4/10. Konačni rezultat 1–1, tip promašen.
Kraj
Zalgiris 21
Panevezys II1
1.52
4.40
4.40
1
1.52
O2.5
1.36
NG
2.55
O2.5
1.36
2.4
O2.5
1.362.4
Kvote: 2.25 domaćin, 3.50 neriješeno, 2.56 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.41, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 6–0.
Kraj
Zalgiris 26
Silas0
2.25
3.50
2.56
1
2.25
O2.5
1.46
GG
1.41
GG
1.41
8.5
GG
1.418.5

Statistika sezone

1 Lyga Litva · Sezona 2026
29Utakmice Postotak pobjeda 52%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice141529
Pobjede8715
Remiji235
Porazi459
Postignuti golovi262046
Primljeni golovi182038
Prosjek postignutih golova1.91.31.6
Prosjek primljenih golova1.31.31.3
Čiste mreže5510
Bez postignutog gola235
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin4-0
Gost1-4
Najteži poraz
Domaćin3-4
Gost4-0
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost4
Nizovi
Pobjede6
Porazi3
Jedanaesterci
5/ 6
83.33% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
8–4
0-15
5–6
16-30
9–5
31-45
5–7
46-60
10–8
61-75
9–9
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.583%
24 utakmica
Više od 1.548%
14 utakmica
Više od 2.517%
5 utakmica
Više od 3.510%
3 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
K. Bička K. Bička 21 MID 7.54
G. Jarusevičius G. Jarusevičius 22 MID 7.43
N. Klimavičius N. Klimavičius 20 MID 7.40
D. Čekavičius D. Čekavičius 17 GK 7.30
U. Simonavičius U. Simonavičius 19 MID 7.24
Kajus Kontautas Kajus Kontautas 22 MID 7.09
M. Burba M. Burba 22 FWD 7.05
D. Aleksa D. Aleksa 21 DEF 7.03
Joris Aliukonis Joris Aliukonis 19 GK 6.83
M. Šetkus M. Šetkus 20 DEF 6.81
K. Lukaševič K. Lukaševič 19 MID 6.78
Gustas Mikelaitis G. Mikelaitis 21 DEF 6.65
M. Youla M. Youla 24 DEF 6.49
D. Kurec D. Kurec 19 - 6.48
Patrik Matyžonok Patrik Matyžonok 19 FWD 6.31
Arminas Soja Arminas Soja 20 DEF 6.24
V. Bradunas V. Bradunas 17 - 6.13
Vakaris Berenta Vakaris Berenta 18 FWD 5.98
D. Velička D. Velička 18 MID 5.94

Tablica

Litva - 1 Lyga
# Momčad U G B
1 Minija 29 77-22 71
2 Babrungas 29 53-14 71
3 Be1 NFA 29 51-30 59
4 Žalgiris II 29 46-38 50
5 Tauras 29 53-41 48
6 Dainava 29 44-29 47
7 BFA 29 43-42 47
8 Neptūną Klaipėda 29 33-37 44
9 Atmosfera 29 45-39 38
10 Jonava 29 33-40 31
11 Garliava 29 35-38 30
12 Kauno Žalgiris II 29 29-48 29
13 Transinvest 2 29 38-64 29
14 Hegelmann II 29 36-65 27
15 Ekranas 29 30-64 18
16 FA Šiauliai II 29 34-69 18

Žalgiris II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Žalgiris II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Žalgiris II koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 55 utakmica u kojima je igrala momčad Žalgiris II, uz točnost Best Tip prognoza od 58.2%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni 1 Lyga, Žalgiris II bilježi 15 pobjeda, 5 remija i 9 poraza u 29 utakmica, uz 46 postignutih golova (1.6 po utakmici) i 38 primljenih, te 10 utakmica bez primljenog gola.

Žalgiris II trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €675.00Th..

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Žalgiris II ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Žalgiris II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.