Prijeđi na sadržaj

Prognoza Bashkimi Kumanovo vs Makedonija GjP - 16. svi 2026.

Bashkimi Kumanovo
16. svi15:00
3:3
Završeno
Makedonija GjP €1.77m
11.60 X3.80 25.20

Tipovi

Sigurnost
Najbolji tip
Najmanje 3 gola u utakmici 1.70
1.0/10
1X2 Tip
11.60
1.0/10
Ukupno golova
Iznad 2.51.70
1.0/10
Oba tima daju gol
Ne2.30
1.3/10
Bet Builder tip
1X & Iznad 1.51.29
2.5/10
Točan rezultat
Bashkimi Kumanovo30Makedonija GjP

Statistika

Prosjek / utakmica
Bashkimi K
Makedonija G
Ukupno golovaBashkimi Kumanovo: 2.6Makedonija GjP: 2.9
Postignuti goloviBashkimi Kumanovo: 1.2Makedonija GjP: 0.9
Primljeni goloviBashkimi Kumanovo: 1.4Makedonija GjP: 2
Žuti kartoniBashkimi Kumanovo: 1.78Makedonija GjP: 1.9

Forma

Pregled zadnjih 10 utakmica
Bashkimi K
Makedonija G
PobjedeBashkimi Kumanovo: 3Makedonija GjP: 2
Više od 1.5 golovaBashkimi Kumanovo: 7Makedonija GjP: 8
Više od 2.5 golovaBashkimi Kumanovo: 5Makedonija GjP: 5
Više od 3.5 golovaBashkimi Kumanovo: 4Makedonija GjP: 3
Oba tima daju golBashkimi Kumanovo: 5Makedonija GjP: 4
Iznenađujuće pobjedeBashkimi Kumanovo: 1Makedonija GjP: 0
Iznenađujući poraziBashkimi Kumanovo: 1Makedonija GjP: 0

H2H

Bashkimi Kumanovo 2
1 Neriješeno
1 Makedonija GjP
Međusobni susreti
08. ožu 26.
Bashkimi Kumanovo2
Makedonija GjP0
29. lis 25.
Makedonija GjP1
Bashkimi Kumanovo1
22. velj 25.
Makedonija GjP0
Bashkimi Kumanovo1
25. kol 24.
Bashkimi Kumanovo1
Makedonija GjP2

Zadnje utakmice

Tablica

Makedonija - First League
# Ekipa U G B
1 Vardar Skopje 33 80-21 83
2 Shkendija 33 67-30 74
3 Struga 33 68-28 62
4 Sileks 33 59-36 53
5 Tikveš 33 59-47 48
6 Aresimi 33 50-53 46
7 Bashkimi Kumanovo 33 40-54 42
8 Pelister 33 41-42 40
9 Akademija Pandev 33 46-56 40
10 Makedonija GjP 33 42-57 34
11 FK Rabotnicki 33 45-58 33
12 Shkupi 1927 33 15-130 1
Champions League Qualification Conference League Qualification Relegation Playoffs Relegation