Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
CSM Reşiţa

CSM Resita Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

€2.99m Ø 24.8 Liga II
54
Elemzett mérkőzések
64.8%
Kiszámíthatóság
WLLWWL
Legutóbbi forma
1.53
Gólok / mérkőzés
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

CSM Resita vs Gloria Bistrita, Liga II, kezdés 10:30. Odds: hazai 2.02, döntetlen 3.75, vendég 3.95. Best Tip: hazai győzelem, odds 2.02, megbízhatóság 7.8/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
CSM Resita 1
Gloria Bistrita0
▴2.02
▾3.75
▾3.95
1
▴2.02
O1.5
▴1.33
Nem
▾2.02
1
▴2.02
7.8
✓ 1
▴2.027.8
Bihor Oradea vs CSM Resita, Liga II, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.14, döntetlen 3.50, vendég 3.35. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.35, megbízhatóság 5.7/10. Végeredmény 2–0, a tipp bejött.
Vége
FC Bihor2
CSM Resita0
▾2.14
3.50
▴3.35
1
▾2.14
O2.5
▴1.78
Igen
▴1.68
1X
▾1.35
5.7
✓ 1X
▾1.355.7
CSM Resita vs Cetatea Suceava, Liga II, kezdés 09:00. Odds: hazai 1.80, döntetlen 3.80, vendég 4.40. Best Tip: legalább 2 gól a meccsen, odds 1.20, megbízhatóság 6.6/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Vége
CSM Resita0
Cetatea Suceava2
▴1.80
3.80
▾4.40
X
3.80
O1.5
▾1.20
Igen
▾1.64
O1.5
▾1.20
6.6
✓ O1.5
▾1.206.6
CSM Resita vs Slatina, Liga II, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.25, döntetlen 3.35, vendég 3.10. Best Tip: vendégcsapat gólt szerez, odds 1.45, megbízhatóság 8.1/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Vége
CSM Resita3
Slatina1
▾2.25
▴3.35
▴3.10
2
▴3.10
U3.5
▴1.34
Igen
▾1.74
AS
▴1.45
8.1
✓ AS
▴1.458.1
Dumbravita vs CSM Resita, Liga II, kezdés 15:30. Odds: hazai 6.30, döntetlen 4.45, vendég 1.59. Best Tip: vendéggyőzelem, odds 1.59, megbízhatóság 5.7/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Vége
Dumbravita0
CSM Resita2
▴6.30
▴4.45
▾1.59
2
▾1.59
O1.5
▾1.26
Igen
1.92
2
▾1.59
5.7
✓ 2
▾1.595.7
CSM Resita vs FC Bacau, Liga II, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.00, döntetlen 3.55, vendég 4.10. Best Tip: legalább 2 gól a meccsen, odds 1.29, megbízhatóság 7.1/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Vége
CSM Resita0
FC Bacau1
▴2.00
▴3.55
▾4.10
1
▴2.00
O1.5
▾1.29
Igen
▾1.75
O1.5
▾1.29
7.1
O1.5
▾1.297.1
CSM Ramnicu Valcea vs CSM Resita, Liga II, kezdés 09:00. Odds: hazai 3.40, döntetlen 3.25, vendég 2.15. Best Tip: legalább 2 gól a meccsen, odds 1.33, megbízhatóság 3.0/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
Ramnicu Valcea1
CSM Resita2
▴3.40
▴3.25
▾2.15
X
▴3.25
O1.5
▾1.33
Igen
▾1.80
O1.5
▾1.33
3.0
✓ O1.5
▾1.333.0
CSM Resita vs CSA Steaua Bucuresti, Liga II, kezdés 09:00. Odds: hazai 2.32, döntetlen 3.35, vendég 3.05. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.40, megbízhatóság 5.8/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
CSM Resita2
Steaua1
▴2.32
▾3.35
▾3.05
1
▴2.32
O1.5
▾1.28
Igen
▾1.68
1X
▴1.40
5.8
✓ 1X
▴1.405.8
Tunari vs CSM Resita, Liga II, kezdés 09:00. Odds: hazai 2.65, döntetlen 3.35, vendég 2.60. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.44, megbízhatóság 8.4/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Vége
Tunari3
CSM Resita1
▾2.65
▴3.35
▴2.60
1
▾2.65
U3.5
▾1.36
Nem
▾2.10
1X
▾1.44
8.4
✓ 1X
▾1.448.4

Szezonstatisztikák

Liga II Románia · Szezon 2026
12Mérkőzések Győzelmi arány 67%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések7512
Győzelmek538
Döntetlenek000
Vereségek224
Lőtt gólok10717
Kapott gólok6713
Lőtt gólok átlaga1.41.41.4
Kapott gólok átlaga0.91.41.1
Kapott gól nélküli mérkőzések224
Gól nélküli mérkőzések213
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-1
Vendég0-2
Legnagyobb vereség
Hazai0-2
Vendég4-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég2
Legtöbb kapott gól
Hazai2
Vendég4
Sorozatok
Győzelmek3
Vereségek2
Tizenegyesek
1/ 1
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
4–0
0-15
4–6
16-30
4–1
31-45
0–2
46-60
2–2
61-75
2–3
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0-154
16-306
31-458
46-606
61-756
76-903
34Sárga
2Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.575%
9 Mérkőzések
Több mint 1.558%
7 Mérkőzések
Több mint 2.58%
1 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Románia - Liga II
# Csapat M G P
1 FC Politehnica Timisoara 12 23-10 28
2 Chindia Targoviste 12 30-14 27
3 Popești-Leordeni 12 28-16 27
4 Slatina 12 20-12 25
5 CSM Reşiţa 12 17-13 24
6 Cetatea Suceava 12 24-14 22
7 Concordia 12 28-19 22
8 Metalul Buzău 12 14-9 21
9 Bihor Oradea 12 20-12 19
10 FC Bacau 12 23-14 18
11 Metaloglobus 12 17-16 18
12 Gloria Bistriţa 12 15-15 18
13 CS Afumati 12 19-20 17
14 CSM Ramnicu Valcea 12 13-19 14
15 Unirea Slobozia 12 15-15 11
16 CSA Steaua Bucureşti 12 13-19 11
17 ASA Targu Mures 12 14-22 11
18 CSM Satu Mare 12 9-15 9
19 Viitorul Şelimbăr 12 8-22 9
20 CS Dinamo București 12 16-32 8
21 Ştefăneşti 12 7-29 6
22 Dumbrăviţa 12 9-25 4
Promotion - Liga 2 (Championship Group) Liga 2 (Relegation Group)

CSM Reşiţa – tippek és fogadási előrejelzések

CSM Reşiţa tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál CSM Reşiţa-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 54 CSM Reşiţa-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 64.8%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Liga II idényben CSM Reşiţa mérlege 12 mérkőzés után 8 győzelem, 0 döntetlen és 4 vereség; 17 lőtt gól (meccsenként 1.4), 13 kapott gól és 4 kapott gól nélküli mérkőzés.

CSM Reşiţa becsült piaci értéke jelenleg €2.99m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt CSM Reşiţa-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

CSM Reşiţa csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.