Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Inverness CT

Inverness Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

€900.00Th. Ø 24.1 Championship
124
Elemzett mérkőzések
67.7%
Kiszámíthatóság
LWWLWW
Legutóbbi forma
1.27
Gólok / mérkőzés
Inverness CT gólt szerzett az utóbbi 8 mérkőzésen
Inverness CT utóbbi 12 mérkőzésén rendre 1,5 gólnál több esett
Inverness CT nem kapott piros lapot az utóbbi 29 mérkőzésen
Következő mérkőzés Challenge Cup · nov. 3., K · 19:45
Inverness
VS
Montrose
Best Tip
Odds
Megbízhatóság 7.7/10
Tipp feloldása

Legutóbbi meccsek

Dunfermline vs Inverness CT, Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.10, döntetlen 3.25, vendég 3.50. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.31, megbízhatóság 8.5/10. Végeredmény 5–1, a tipp nem jött be.
Vége
Dunfermline5
Inverness1
▾2.10
▾3.25
▴3.50
1
▾2.10
U3.5
▴1.31
Igen
▾1.78
U3.5
▴1.31
8.5
U3.5
▴1.318.5
Raith Rovers vs Inverness CT, Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.45, döntetlen 3.20, vendég 2.95. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.26, megbízhatóság 4.5/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Vége
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
Nem
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Inverness CT vs Arbroath, Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 1.50, döntetlen 4.10, vendég 6.00. Best Tip: legalább 2 gól a meccsen, odds 1.30, megbízhatóság 4.8/10. Végeredmény 2–0, a tipp bejött.
Vége
Inverness2
Arbroath0
▾1.50
▴4.10
▴6.00
X2
▴2.62
O1.5
▾1.30
Nem
▾1.79
O1.5
▴1.30
4.8
✓ O1.5
▴1.304.8
Queen's Park vs Inverness CT, Championship, kezdés 19:45. Odds: hazai 4.75, döntetlen 3.70, vendég 1.67. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.21, megbízhatóság 6.1/10. Végeredmény 2–1, a tipp nem jött be.
Vége
Queen's Park2
Inverness1
4.75
▴3.70
1.67
2
1.67
U3.5
▴1.32
Igen
1.90
X2
1.21
6.1
X2
1.216.1
Inverness CT vs Stenhousemuir, Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 1.90, döntetlen 3.40, vendég 3.95. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.28, megbízhatóság 7.5/10. Végeredmény 2–0, a tipp bejött.
Vége
Inverness2
Stenhousemuir0
▴1.90
▾3.40
▾3.95
2
▾3.95
U3.5
▾1.28
Nem
▴1.87
U3.5
▾1.28
7.5
✓ U3.5
▾1.287.5
Inverness CT vs Morton, Championship, kezdés 19:45. Odds: hazai 1.36, döntetlen 4.80, vendég 7.90. Best Tip: legalább 2 gól a meccsen, odds 1.26, megbízhatóság 4.3/10. Végeredmény 2–0, a tipp bejött.
Vége
Inverness2
Morton0
▾1.36
▴4.80
▴7.90
X2
▴3.20
O1.5
▾1.26
Nem
▾1.74
O1.5
▴1.26
4.3
✓ O1.5
▴1.264.3
Livingston vs Inverness CT, Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 1.92, döntetlen 3.45, vendég 3.90. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.34, megbízhatóság 5.1/10. Végeredmény 2–2, a tipp nem jött be.
Vége
Livingston2
Inverness2
1.92
▴3.45
3.90
1
1.92
U3.5
▾1.34
Nem
▾1.95
U3.5
▾1.34
5.1
U3.5
▾1.345.1
Ayr Utd vs Inverness CT, Championship, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.75, döntetlen 3.20, vendég 2.57. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.30, megbízhatóság 7.2/10. Végeredmény 1–3, a tipp nem jött be.
Vége
Ayr1
Inverness3
▾2.75
3.20
▴2.57
1
▾2.75
U3.5
▴1.30
Nem
▴1.98
U3.5
▴1.30
7.2
U3.5
▴1.307.2

Szezonstatisztikák

Challenge Cup Skócia · Szezon 2025
10Mérkőzések Győzelmi arány 100%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések5510
Győzelmek5510
Döntetlenek000
Vereségek000
Lőtt gólok192342
Kapott gólok268
Lőtt gólok átlaga3.84.64.2
Kapott gólok átlaga0.41.20.8
Kapott gól nélküli mérkőzések314
Gól nélküli mérkőzések000
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai6-0
Vendég0-9
Legtöbb lőtt gól
Hazai6
Vendég9
Legtöbb kapott gól
Hazai1
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek10
Vereségek0
Tizenegyesek
3/ 3
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
4–2
0-15
7–1
16-30
7–2
31-45
7–0
46-60
4–2
61-75
12–1
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
46-601
3Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5100%
10 Mérkőzések
Több mint 1.590%
9 Mérkőzések
Több mint 2.570%
7 Mérkőzések
Több mint 3.570%
7 Mérkőzések
Több mint 4.530%
3 Mérkőzések

Játékosok

Játékos Kor Poz Ért
Chanka Solomon Zimba C. Solomon Zimba 24 MID 6.38

Tabella

Skócia - Championship
# Csapat M G P
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Inverness CT – tippek és fogadási előrejelzések

Inverness CT tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Inverness CT-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 124 Inverness CT-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 67.7%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Challenge Cup idényben Inverness CT mérlege 10 mérkőzés után 10 győzelem, 0 döntetlen és 0 vereség; 42 lőtt gól (meccsenként 4.2), 8 kapott gól és 4 kapott gól nélküli mérkőzés.

Inverness CT becsült piaci értéke jelenleg €900.00Th..

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Inverness CT-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Inverness CT csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.