Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

Ø 14.0 K League 1
116
Elemzett mérkőzések
65.5%
Előrejelezhetőségi mutató
LLDWLD
Legutóbbi forma
1.20
Gólok / Mérkőzés
Jeonbuk Motors idegenben nyeretlen az utóbbi 6 mérkőzésen
Jeonbuk Motors mérkőzésein 1.5 gólnál több esett az utóbbi 8 meccsen
Jeonbuk Motors nem kapott piros lapot az utóbbi 39 mérkőzésen
Következő mérkőzés K League 1 · okt. 18., V · 6:00
Jeonbuk
VS06:00
Jeju SK
Tipp feloldása
Előfizetés a megtekintéshez

Legutóbbi Meccsek

Jeonbuk Motors vs FC Seoul, K League 1, kezdés 08:30. Odds: hazai 3.20, döntetlen 3.35, vendég 2.22. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.37, megbízhatóság 5.3/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
FC SeoulSeoul2
▴3.20
▴3.35
▾2.22
2
▾2.22
U3.5
▴1.37
Igen
▾1.70
U3.5
▴1.37
5.3
✓ U3.5
▴1.375.3
Gangwon FC vs Jeonbuk Motors, K League 1, kezdés 11:30. Odds: hazai 3.00, döntetlen 3.15, vendég 2.50. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.23, megbízhatóság 7.3/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Gangwon FCGangwon1
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
▴3.00
▴3.15
▾2.50
2
▾2.50
U3.5
▴1.23
Nem
▾1.83
U3.5
▴1.23
7.3
✓ U3.5
▴1.237.3
Jeonbuk Motors vs Pohang Steelers, K League 1, kezdés 11:00. Odds: hazai 1.95, döntetlen 3.35, vendég 4.00. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.28, megbízhatóság 7.4/10. Végeredmény 2–0, a tipp bejött.
Vége
Jeonbuk MotorsJeonbuk2
Pohang SteelersPohang0
▴1.95
▾3.35
▾4.00
1
▴1.95
U3.5
▴1.28
Nem
▴1.87
U3.5
▴1.28
7.4
✓ U3.5
▴1.287.4
Incheon United vs Jeonbuk Motors, K League 1, kezdés 11:30. Odds: hazai 2.85, döntetlen 3.10, vendég 2.67. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.22, megbízhatóság 6.3/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Incheon UnitedIncheon1
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
▴2.85
▾3.10
▴2.67
X
▾3.10
U3.5
▾1.22
Igen
▴1.92
U3.5
▾1.22
6.3
✓ U3.5
▾1.226.3
Gimcheon Sangmu FC vs Jeonbuk Motors, K League 1, kezdés 11:30. Odds: hazai 3.25, döntetlen 3.30, vendég 2.22. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.31, megbízhatóság 7.5/10. Végeredmény 0–0, a tipp bejött.
Vége
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
Jeonbuk MotorsJeonbuk0
▾3.25
▾3.30
▴2.22
X2
1.36
U3.5
▾1.31
Nem
▾2.00
U3.5
▴1.31
7.5
✓ U3.5
▴1.317.5

Jeonbuk Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés
LövésekKaput eltaláló / meccs
4.4
Labdabirtoklás
48%
SzögletekÁtlag / meccs
3.3
FegyelemLapok / meccs
2.1
Győzelmi arány
30%

Szezon statisztikák

K League 1 Dél-Korea · Szezon 2026
30Mérkőzések Győzelmi arány 37%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések151530
Győzelmek7411
Döntetlenek3811
Vereségek538
Lőtt gólok231538
Kapott gólok171128
Lőtt gólok átlaga1.51.01.3
Kapott gólok átlaga1.10.70.9
Kapott gól nélküli mérkőzések7613
Gól nélküli mérkőzések257
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai4-0
Vendég1-3
Legnagyobb vereség
Hazai1-3
Vendég3-2
Legtöbb lőtt gól
Hazai4
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai3
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek3
Vereségek2
Tizenegyesek
1/ 2
50.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
4–4
0-15
3–4
16-30
8–3
31-45
7–7
46-60
2–2
61-75
14–7
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
4-2-3-125 G
4-3-32 G
4-1-4-11 G
4-4-21 G
60Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.577%
23 Mérkőzések
Több mint 1.537%
11 Mérkőzések
Több mint 2.510%
3 Mérkőzések
Több mint 3.53%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Játékos Kor Poz Ért
Kim Ye-geon Kim Ye-geon 17 MID 7.10
Tiago Orobó Tiago Orobó 32 FWD 6.74
G. Paulauskas G. Paulauskas 26 FWD 6.72
Oberdan Oberdan 30 MID 6.49
Kim Young-Bin Kim Young-Bin 34 DEF 6.45
Kim Jin-Gyu Kim Jin-Gyu 28 MID 6.32
Jin Tae-Ho Jin Tae-Ho 19 MID 6.30
Lee Seung-Woo Lee Seung-Woo 28 MID 6.28
Song Bum-Keun Song Bum-Keun 28 GK 6.26
Kang Sang-Yoon Kang Sang-Yoon 21 MID 6.19
Lee Dong-Jun Lee Dong-Jun 28 MID 6.15
Kim Seung-Sub Kim Seung-Sub 29 MID 6.10
Dodozinho Dodozinho 24 MID 6.01
João Gamboa João Gamboa 29 MID 5.89
Cho Wi-Je Cho Wi-Je 24 DEF 5.85
Kim Tae-Hyun Kim Tae-Hyun 29 DEF 5.80
Kim Tae-Hwan Kim Tae-Hwan 36 DEF 5.65
Choi Woo-Jin Choi Woo-Jin 21 DEF 5.53
Italo Italo 23 FWD 5.48
Kim Ha-Jun Kim Ha-Jun 23 DEF 5.47
Lee Yeong-Jae Lee Yeong-Jae 31 MID 5.14
Bruno Mota Bruno Mota 29 FWD 5.01
Maeng Seong-Ung Maeng Seong-Ung 27 MID 4.49
Yeon Je-Un Yeon Je-Un 31 DEF 4.40
Park Ji-Soo Park Ji-Soo 32 DEF 4.33
Lee Sang-Myung Lee Sang-Myung 22 DEF 1.76

Tabella

Dél-Korea - K League 1
# Csapat M G P
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Jeonbuk Motors – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Jeonbuk Motors tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Jeonbuk Motors csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 116 mérkőzést elemeztünk a Jeonbuk Motors részvételével, a legjobb tipp találati aránya 65.5%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális K League 1 szezonban a Jeonbuk Motors 11 győzelmet, 11 döntetlent és 8 vereséget szerzett 30 mérkőzésen, 38 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.3) és 28 gólt kapott, 13 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Jeonbuk Motors-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Jeonbuk Motors csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.