Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
UD Logroñés II

UD Logroñés II Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

18
Elemzett mérkőzések
66.7%
Előrejelezhetőségi mutató
WLWLDW
Legutóbbi forma
2.93
Gólok / Mérkőzés
Nincs közelgő mérkőzés

A(z) UD Logroñés II csapatnak jelenleg nincs kitűzött mérkőzése. Nézd meg alább a legutóbbi eredményeit és a szezonstatisztikáit.

Legutóbbi Meccsek

UD Logrones II vs Barbastro, Segunda División RFEF - Group 2, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.77, döntetlen 3.25, vendég 2.40. Legjobb tipp: vendég vagy döntetlen, odds 1.42, megbízhatóság 2.0/10. Végeredmény 2–1, a tipp nem jött be.
Vége
UD Logrones IIUD Logrones B2
Barbastro1
▴2.77
3.25
▾2.40
X2
▾1.42
U2.5
▴1.65
Igen
▾1.87
X2
▾1.42
2.0
X2
▾1.422.0
UD Logrones II vs Olot, Segunda División RFEF - Group 2, kezdés 16:00. Odds: hazai 2.75, döntetlen 3.05, vendég 2.60. Legjobb tipp: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.55, megbízhatóság 2.6/10. Végeredmény 2–4, a tipp nem jött be.
Vége
UD Logrones IIUD Logrones B 2
Olot4
2.75
▾3.05
2.60
1X
1.50
U2.5
1.55
Igen
1.97
U2.5
1.55
2.6
U2.5
1.552.6
Manresa vs Logrones II, Segunda División RFEF - Group 2, kezdés 18:00. Odds: hazai 2.95, döntetlen 3.25, vendég 2.25. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.47, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Vége
Manresa 0
Logrones IIUD Logrones B1
2.95
3.25
2.25
1
▾2.72
O1.5
1.34
Igen
1.80
1X
▾1.47
5.0
1X
▾1.475.0
Calamocha vs Logrones II, Segunda División RFEF - Group 2, kezdés 11:00. Odds: hazai 2.35, döntetlen 3.30, vendég 2.80. Legjobb tipp: nem szerez mindkét csapat gólt, odds 1.95, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 3–2, a tipp nem jött be.
Vége
Calamocha3
Logrones IIUD Logrones B2
▾2.35
3.30
▴2.80
2
▴2.80
U3.5
1.28
Nem
▾1.95
No BTTS
▾1.95
5.0
No BTTS
▾1.955.0
UD Logrones II vs Barcelona B, Segunda División RFEF - Group 2, kezdés 11:00. Odds: hazai 4.90, döntetlen 4.00, vendég 1.61. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.70, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 0–0, a tipp nem jött be.
Vége
UD Logrones IIUD Logrones B0
Barcelona B0
▴4.90
▴4.00
▾1.61
1
▴4.90
O2.5
1.70
Igen
▴1.78
O2.5
1.70
5.0
O2.5
1.705.0
Yague vs UD Logrones II, Tercera División RFEF - Group 16, kezdés 15:30. Odds: hazai 6.90, döntetlen 5.00, vendég 1.42. Legjobb tipp: vendég győzelem, odds 1.42, megbízhatóság 5.1/10. Végeredmény 0–3, a tipp bejött.
Vége
Yague0
UD Logrones IIUD Logrones B3
▾6.90
▾5.00
▴1.42
2
▴1.42
O2.5
1.44
Igen
▾1.72
2
▴1.42
5.1
✓ 2
▴1.425.1
UD Logrones II vs Oyonesa, Tercera División RFEF - Group 16, kezdés 10:00. Odds: hazai 1.46, döntetlen 4.25, vendég 6.50. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.61, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 2–0, a tipp nem jött be.
Vége
UD Logrones IIUD Logrones B 2
Oyonesa 0
1.46
4.25
6.50
1
1.47
O2.5
1.61
Igen
▾1.67
O2.5
1.61
8.0
O2.5
1.618.0
Pradejon vs UD Logrones II, Tercera División RFEF - Group 16, kezdés 11:00. Odds: hazai 9.50, döntetlen 5.40, vendég 1.25. Legjobb tipp: vendég győzelem, odds 1.25, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–5, a tipp bejött.
Vége
Pradejon1
UD Logrones IIUD Logrones B5
▴9.50
▾5.40
▾1.25
2
▾1.25
O2.5
1.42
Nem
▾1.87
2
▾1.25
8.0
✓ 2
▾1.258.0
UD Logrones B vs Anguiano, Tercera División RFEF - Group 16, kezdés 15:30. Odds: hazai 1.62, döntetlen 3.80, vendég 4.85. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.70, megbízhatóság 7.5/10. Végeredmény 6–1, a tipp bejött.
Vége
UD Logrones B6
Anguiano 1
1.62
3.80
4.85
2
▴6.10
O2.5
▾1.70
Igen
▴1.82
O2.5
▾1.70
7.5
✓ O2.5
▾1.707.5
Haro Deportivo vs UD Logrones II, Tercera División RFEF - Group 16, kezdés 16:00. Odds: hazai 5.60, döntetlen 4.10, vendég 1.50. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.62, megbízhatóság 5.8/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Vége
Haro Deportivo1
UD Logrones IIUD Logrones B1
5.60
4.10
1.50
2
1.50
O2.5
1.62
Igen
▾1.70
O2.5
1.62
5.8
O2.5
1.625.8
UD Logrones B vs Agoncillo, Tercera División RFEF - Group 16, kezdés 11:00. Odds: hazai 1.45, döntetlen 4.30, vendég 5.90. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.53, megbízhatóság 6.7/10. Végeredmény 5–2, a tipp bejött.
Vége
UD Logrones B5
Agoncillo2
▾1.45
▴4.30
▴5.90
1
▾1.45
O2.5
1.53
Nem
▾2.05
O2.5
1.53
6.7
✓ O2.5
1.536.7
Villegas vs UD Logrones B, Tercera División RFEF - Group 16, kezdés 11:00. Odds: hazai 12.00, döntetlen 6.80, vendég 1.20. Legjobb tipp: vendég legalább 2 gólos különbséggel nyer, odds 1.70, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 2–5, a tipp bejött.
Vége
Villegas2
UD Logrones B5
▾12.00
▾6.80
▴1.20
2
▴1.20
O2.5
▾1.44
Igen
▾2.15
H2
1.70
8.0
✓ H2
1.708.0

Szezon statisztikák

Segunda División RFEF - Group 2 Spanyolország · Szezon 2026
5Mérkőzések Győzelmi arány 20%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések235
Győzelmek011
Döntetlenek112
Vereségek112
Lőtt gólok235
Kapott gólok437
Lőtt gólok átlaga1.01.01.0
Kapott gólok átlaga2.01.01.4
Kapott gól nélküli mérkőzések123
Gól nélküli mérkőzések112
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai-
Vendég0-1
Legnagyobb vereség
Hazai2-4
Vendég3-2
Legtöbb lőtt gól
Hazai2
Vendég2
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek1
Tizenegyesek
1/ 1
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
3–0
0-15
0–1
16-30
0–1
31-45
1–2
46-60
0–2
61-75
1–1
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
1Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.560%
3 Mérkőzések
Több mint 1.540%
2 Mérkőzések
Több mint 2.50%
0 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

UD Logroñés II – Tippek és Fogadási Előrejelzések

UD Logroñés II tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a UD Logroñés II csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 18 mérkőzést elemeztünk a UD Logroñés II részvételével, a legjobb tipp találati aránya 66.7%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Segunda División RFEF - Group 2 szezonban a UD Logroñés II 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget szerzett 5 mérkőzésen, 5 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.0) és 7 gólt kapott, 3 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt UD Logroñés II-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

UD Logroñés II csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.