1. Foci tippek
  2. Ligák
  3. Serie B
  4. Ponte Preta
Ponte Preta

Ponte Preta Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: €700.00Th.
KEY INSIGHT Ponte Preta elveszítette az utóbbi 8 mérkőzést
TREND Ponte Preta legalább 1 gólt kapott az utóbbi 8 mérkőzésen
TREND Ponte Preta mérkőzésein 1.5 gólnál több esett az utóbbi 8 meccsen

Legutóbbi forma

LLLLD
113 Elemzett mérkőzések
67.26% Előrejelezhetőségi mutató

Ponte Preta Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés

Várható gólok
xG mérkőzésenként
0.77
Lövések
Kaput eltaláló / meccs
2.7
Labdabirtoklás
39%
Szögletek
Átlag / meccs
4.4
Fegyelem
Lapok / meccs
2.7
Győzelmi arány
0%

AI tippeket

Powered by NerdyTips

18:30

Lezárult
Ponte Preta
Ponte Preta
1 : 1
Athletic Club
Athletic Club
3.85
3.15
2.07

2

2.07

U2.5

1.58

NO

1.75

X2

1.28
8.5/10

18:30

Lezárult
Operario-PR
Operario-PR
3 : 2
Ponte Preta
Ponte Preta red card
1.37
4.85
9.2

X2

3.25

U3.5

1.36

YES

2.32

U3.5

1.36
4.5/10

15:00

Lezárult
Ponte Preta
Ponte Preta
1 : 2
Goias
Goias
5.9
3.75
1.65

1

5.9

U2.5

1.7

NO

1.7

1X

2.3
2.8/10

19:00

Lezárult
Ponte Preta
Ponte Preta
1 : 2
Criciuma
Criciuma
6.2
3.75
1.61

1

6.2

U3.5

1.23

NO

1.61

U3.5

1.23
6.5/10

20:00

Lezárult
Fortaleza EC
Fortaleza EC
2 : 0
Ponte Preta
Ponte Preta
1.32
5.25
10.25

1

1.32

O1.5

1.23

YES

2.22

1

1.32
10/10

15:00

Lezárult
Atletico G
Atletico Goianiense
2 : 0
Ponte Preta
Ponte Preta
1.42
4.55
8.75

X2

3.05

O1.5

1.3

NO

1.65

O1.5

1.3
4.6/10

19:00

Lezárult
red card Ponte Preta
Ponte Preta
0 : 2
Novorizontino
Novorizontino
4.6
3.35
1.93

2

1.93

O1.5

1.4

NO

1.78

2

1.93
7.8/10

10:00

Lezárult
Juventude
Juventude
3 : 0
Ponte Preta
Ponte Preta red card
1.5
4.25
8.75

1

1.5

O1.5

1.38

YES

2.45

1

1.5
8.8/10

16:30

Lezárult
Capivariano
Capivariano
2 : 0
Ponte Preta
Ponte Preta
1.84
3.3
5.1

1

1.84

U2.5

1.55

NO

1.67

U2.5

1.55
5.8/10

Ponte Preta – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Ponte Preta tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Ponte Preta csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 113 mérkőzést elemeztünk a Ponte Preta részvételével, a legjobb tipp találati aránya 67.26%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Serie B szezonban a Ponte Preta 2 győzelmet, 2 döntetlent és 15 vereséget szerzett 19 mérkőzésen, 14 gólt rúgott (mérkőzésenként 0.7) és 38 gólt kapott, 2 alkalommal tartva kapuját tisztán.

Az utolsó 10 mérkőzésen a Ponte Preta átlagosan 39% labdabirtoklást, 0.77 xG-t és mérkőzésenként 4.4 szögletet produkált, 0%-os győzelmi aránnyal.

A Ponte Preta jelenlegi becsült piaci értéke €700.00Th..

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Ponte Preta-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Ponte Preta csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 160 ligát lefedő foci tippjeinket.

Serie BBrazil • Szezon 2026
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések10919
Győzelmek112
Döntetlenek202
Vereségek7815
Lőtt gólok7714
Kapott gólok172138
Lőtt gólok átlaga0.70.80.7
Kapott gólok átlaga1.72.32.0
Kapott gól nélküli mérkőzések202
Gól nélküli mérkőzések358
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 1-0
Vendég 1-2
Legnagyobb vereség
Hazai 1-4
Vendég 3-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai 1
Vendég 2
Legtöbb kapott gól
Hazai 4
Vendég 4
Sorozatok
Győzelmek 2
Vereségek 4
Tizenegyesek
2 / 3
66.67% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
4-2-3-1 4 G
3-4-2-1 4 G
4-3-2-1 3 G
4-2-2-2 1 G
55 Sárga
8 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 58%
11 Mérkőzések
Több mint 1.5 16%
3 Mérkőzések
Több mint 2.5 0%
0 Mérkőzések
Több mint 3.5 0%
0 Mérkőzések
Több mint 4.5 0%
0 Mérkőzések
Játékos Kor Poz Ért
Élvis
Élvis
35 MID 7.07
Julio
Julio
18 DEF 7.00
Luis Phelipe
Luis Phelipe
24 FWD 6.93
Guilherme Viana
Guilherme Viana
20 GK 6.93
Weverton
Weverton
22 DEF 6.93
Diogo Silva
Diogo Silva
39 GK 6.92
Tárik
Tárik
32 MID 6.84
David Braz
David Braz
38 DEF 6.83
William Pottker
William Pottker
32 FWD 6.83
Bryan
Bryan
29 MID 6.80
Diego Leão
Diego Leão
20 DEF 6.78
Rodrigo Souza
Rodrigo Souza
38 MID 6.76
Diego Porfírio
Diego Porfírio
24 DEF 6.75
Diego Tavares
Diego Tavares
34 FWD 6.73
André Lima
André Lima
25 MID 6.71
Miguel
Miguel
20 MID 6.70
Nicolas Silva
Nicolas Silva
18 MID 6.70
Kevyson
Kevyson
21 DEF 6.67
Murilo
Murilo
26 MID 6.67
Brandão
Brandão
21 FWD 6.64
Thalys
Thalys
25 DEF 6.56
Gustavo Lopes
Gustavo Lopes
20 MID 6.56
Lucas Cunha
Lucas Cunha
28 DEF 6.55
David da Hora
David da Hora
25 FWD 6.55
Bruno Lopes
Bruno Lopes
30 FWD 6.55
R. Saravia
R. Saravia
25 MID 6.50
Léo Gomes
Léo Gomes
28 MID 6.49
Lucas Justen
Lucas Justen
22 DEF 6.40
Jonathan Cafú
Jonathan Cafú
34 MID 6.38
Márcio Silva
Márcio Silva
24 DEF 6.37
Baianinho
Baianinho
26 FWD 6.36
Rodriguinho
Rodriguinho
24 FWD 6.33
Danilo Barcelos
Danilo Barcelos
34 DEF 6.29
S. Palacios
S. Palacios
20 DEF 6.28
Juan
Juan
19 DEF 6.28
Vinicius
Vinicius
21 GK 6.00