Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Xerez

Xerez Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

32
Elemzett mérkőzések
68.8%
Kiszámíthatóság
WLWLDW
Legutóbbi forma
0.73
Gólok / mérkőzés
Xerez nem kapott piros lapot az utóbbi 18 mérkőzésen
Következő mérkőzés Segunda División RFEF - Group 4 · nov. 8., V · 11:30
Sanluqueno
VS
Xerez
Best Tip
Odds
Megbízhatóság 7.9/10
Tipp feloldása

Legutóbbi meccsek

Xerez vs Marbella, Segunda División RFEF - Group 4, kezdés 18:00. Odds: hazai 1.90, döntetlen 3.50, vendég 4.15. Best Tip: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.67, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Xerez1
Marbella0
▾1.90
▴3.50
▴4.15
1
▾1.90
U2.5
▴1.67
Nem
1.75
U2.5
▴1.67
8.0
✓ U2.5
▴1.678.0
Xerez vs Ciudad de Lucena, Segunda División RFEF - Group 4, kezdés 18:00. Odds: hazai 2.00, döntetlen 3.25, vendég 3.85. Best Tip: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.58, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp bejött.
Vége
Xerez0
Ciudad de Lucena1
▾2.00
3.25
▴3.85
X
3.25
U2.5
▾1.58
Nem
1.77
U2.5
▾1.58
5.0
✓ U2.5
▾1.585.0
Real Betis II vs Xerez, Segunda División RFEF - Group 4, kezdés 17:00. Odds: hazai 1.85, döntetlen 3.45, vendég 4.20. Best Tip: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.78, megbízhatóság 8.1/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Betis B1
Xerez1
▾1.85
▴3.45
▴4.20
1
▾1.85
U2.5
▴1.78
Nem
▴1.88
U2.5
▴1.78
8.1
✓ U2.5
▴1.788.1
Xerez vs Tenerife II, Segunda División RFEF - Group 4, kezdés 11:00. Odds: hazai 1.94, döntetlen 3.40, vendég 3.95. Best Tip: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.74, megbízhatóság 4.8/10. Végeredmény 2–1, a tipp nem jött be.
Vége
Xerez2
Tenerife B1
▾1.94
▴3.40
▴3.95
X2
▾1.90
U2.5
▴1.74
Igen
▾1.96
U2.5
▴1.74
4.8
U2.5
▴1.744.8
Recreativo Huelva vs Xerez, Segunda División RFEF - Group 4, kezdés 18:00. Odds: hazai 2.00, döntetlen 3.30, vendég 4.30. Best Tip: hazai győzelem, odds 2.00, megbízhatóság 3.8/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Recreativo1
Xerez0
▴2.00
▾3.30
▾4.30
1
▴2.00
U2.5
▾1.52
Nem
▾1.66
1
▴2.00
3.8
✓ 1
▴2.003.8
Xerez CD vs La Union, Segunda División RFEF - Group 4, kezdés 18:00. Odds: hazai 1.95, döntetlen 3.20, vendég 4.50. Best Tip: legfeljebb 2 gól a meccsen, odds 1.52, megbízhatóság 5.2/10. Végeredmény 2–1, a tipp nem jött be.
Vége
Xerez2
La Union1
▾1.95
▾3.20
▴4.50
X2
1.85
U2.5
▴1.52
Nem
▴1.72
U2.5
▴1.52
5.2
U2.5
▴1.525.2

Szezonstatisztikák

Segunda División RFEF - Group 4 Spanyolország · Szezon 2026
9Mérkőzések Győzelmi arány 33%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések549
Győzelmek213
Döntetlenek123
Vereségek213
Lőtt gólok448
Kapott gólok437
Lőtt gólok átlaga0.81.00.9
Kapott gólok átlaga0.80.80.8
Kapott gól nélküli mérkőzések213
Gól nélküli mérkőzések224
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai2-1
Vendég1-3
Legnagyobb vereség
Hazai1-2
Vendég1-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai2
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai2
Vendég1
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek1
Tizenegyesek
0/ 1
0% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
1–1
0-15
2–2
16-30
0–0
31-45
2–1
46-60
2–2
61-75
1–1
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.556%
5 Mérkőzések
Több mint 1.522%
2 Mérkőzések
Több mint 2.511%
1 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Spanyolország - Segunda División RFEF - Group 4
# Csapat M G P
1 Recreativo Huelva 9 20-7 20
2 Ciudad de Lucena 9 16-9 18
3 Don Benito 9 15-11 17
4 Badajoz 9 9-6 16
5 Real Betis II 9 12-7 15
6 Mijas Las Lagunas 9 17-13 14
7 Sevilla Atletico 9 15-13 13
8 Linares Deportivo 9 10-10 13
9 Puente Genil 9 9-7 12
10 Xerez 9 8-7 12
11 Estepona 9 13-15 12
12 Atlético Central 9 12-15 12
13 Sanluqueño 9 15-14 10
14 Tenerife II 9 11-14 10
15 Marbella 9 6-10 7
16 Antoniano 9 10-18 6
17 Tamaraceite 9 8-18 6
18 Las Palmas II 9 4-16 5

Xerez – tippek és fogadási előrejelzések

Xerez tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Xerez-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 32 Xerez-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 68.8%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Segunda División RFEF - Group 4 idényben Xerez mérlege 9 mérkőzés után 3 győzelem, 3 döntetlen és 3 vereség; 8 lőtt gól (meccsenként 0.9), 7 kapott gól és 3 kapott gól nélküli mérkőzés.

Xerez becsült piaci értéke jelenleg €2.30m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Xerez-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Xerez csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.