1. Foci tippek
  2. Ligák
  3. Jupiler Pro League
  4. Zulte Waregem
Zulte Waregem

Zulte Waregem Tippek, statisztikák és forma

Piaci érték: €21.90m
KEY INSIGHT Zulte Waregem minden utóbbi 10 mérkőzésen gólt szerzett
TREND Zulte Waregem meccsein az esetek 83%-ában 2.5 gólnál több esett az utóbbi 12 mérkőzésen
TREND Zulte Waregem veretlen az utóbbi 13 mérkőzésen

Legutóbbi forma

WWWDW
45 Elemzett mérkőzések
68.89% Előrejelezhetőségi mutató

AI tippeket

Powered by NerdyTips

08:30

Lezárult
Zulte W
Zulte Waregem
3 : 2
Sparta Rotterdam
S. Rotterdam
2.65
3.5
2.6

1

2.65

O2.5

1.61

YES

1.52

O2.5

1.61
4.5/10

14:00

Lezárult
Zulte W
Zulte Waregem
1 : 1
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
4.15
4.15
1.67

2

1.67

O2.5

1.57

YES

1.62

2

1.67
7.6/10

05:30

Lezárult
Zulte W
Zulte Waregem
4 : 3
Rakow Czestochowa
Rakow C
2.92
3.5
2.15

X2

1.34

O2.5

1.63

YES

1.56

O2.5

1.63
4.2/10

10:00

Lezárult
Zelzate
Zelzate
1 : 2
Zulte W
Zulte W
15
9.4
1.13

2

1.13

O2.5

1.17

YES

1.73

O2.5

1.17
6.5/10

10:00

Lezárult
Zulte W
Zulte Waregem
2 : 1
Dender
Dender
1.76
4.25
5.1

X2

2.3

O1.5

1.18

NO

2.45

O1.5

1.18
4.3/10

14:45

Lezárult
Cercle B
Cercle Brugge
2 : 3
Zulte Waregem
Zulte W
2
4
3.9

1

2

O2.5

1.55

NO

2.57

1X

1.3
8/10

13:15

Lezárult
Zulte W
Zulte Waregem
4 : 0
RAAL La Louviere
RAAL L
2.15
3.6
3.65

1

2.15

U3.5

1.37

NO

2.07

U3.5

1.37
3.6/10

13:15

Lezárult
RAAL L
RAAL La Louviere
0 : 2
Zulte Waregem
Zulte W
2.4
3.35
3.1

X2

1.62

U3.5

1.35

NO

2.07

U3.5

1.35
3.2/10

13:15

Lezárult
Dender
Dender
1 : 2
Zulte W
Zulte W
3.05
3.4
2.35

X

3.4

U3.5

1.34

NO

2.12

U3.5

1.34
3.7/10

10:00

Lezárult
Zulte W
Zulte Waregem
2 : 2
Cercle Brugge
Cercle B
2.65
3.45
2.8

2

2.8

O2.5

1.75

YES

1.6

O2.5

1.75
3.6/10

Zulte Waregem – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Zulte Waregem tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Zulte Waregem csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 45 mérkőzést elemeztünk a Zulte Waregem részvételével, a legjobb tipp találati aránya 68.89%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Under/Over, Mindkét csapat szerez gólt, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Friendlies Clubs szezonban a Zulte Waregem 5 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget szerzett 7 mérkőzésen, 20 gólt rúgott (mérkőzésenként 2.9) és 9 gólt kapott, 2 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A Zulte Waregem jelenlegi becsült piaci értéke €21.90m.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Zulte Waregem-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Zulte Waregem csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 160 ligát lefedő foci tippjeinket.

Friendlies ClubsWorld • Szezon 2026
Teljesítmény elemzése
StatisztikaHazaiVendégÖsszesen
Mérkőzések347
Győzelmek235
Döntetlenek101
Vereségek011
Lőtt gólok71320
Kapott gólok549
Lőtt gólok átlaga2.33.32.9
Kapott gólok átlaga1.71.01.3
Kapott gól nélküli mérkőzések022
Gól nélküli mérkőzések000
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai 4-3
Vendég 0-6
Legnagyobb vereség
Hazai -
Vendég 3-2
Legtöbb lőtt gól
Hazai 4
Vendég 6
Legtöbb kapott gól
Hazai 3
Vendég 3
Sorozatok
Győzelmek 5
Vereségek 1
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
31-45 1
61-75 1
2 Sárga
0 Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5 100%
7 Mérkőzések
Több mint 1.5 86%
6 Mérkőzések
Több mint 2.5 43%
3 Mérkőzések
Több mint 3.5 29%
2 Mérkőzések
Több mint 4.5 14%
1 Mérkőzések
Játékos Kor Poz Ért
B. Gabriël
B. Gabriël
26 GK 7.27
J. Erenbjerg
J. Erenbjerg
25 MID 7.11
A. Tanghe
A. Tanghe
26 DEF 7.01
L. Lemoine
L. Lemoine
27 DEF 7.00
D. Asare
D. Asare
21 MID 6.98
A. Ementa
A. Ementa
23 FWD 6.92
Joseph Okopu
Joseph Okopu
20 MID 6.91
M. Aké
M. Aké
24 MID 6.88
T. Claes
T. Claes
21 MID 6.87
E. Soglo
E. Soglo
20 DEF 6.86
Y. Cappelle
Y. Cappelle
22 DEF 6.84
W. Paugain
W. Paugain
24 DEF 6.82
M. Mbaye
M. Mbaye
21 FWD 6.82
B. Nyssen
B. Nyssen
28 DEF 6.78
E. Lofolomo
E. Lofolomo
25 MID 6.78
A. Traoré
A. Traoré
22 MID 6.77
T. Nnadi
T. Nnadi
22 MID 6.76
S. Ujka
S. Ujka
27 MID 6.76
S. Gavriel
S. Gavriel
23 DEF 6.75
J. Kiilerich
J. Kiilerich
25 DEF 6.73
L. Willen
L. Willen
22 DEF 6.71
D. De Jaegere
D. De Jaegere
21 DEF 6.67
J. Vossen
J. Vossen
36 FWD 6.54
J. Simons
J. Simons
20 MID 6.53
T. Hedl
T. Hedl
22 FWD 6.40
N. Mituljikić
N. Mituljikić
22 FWD 6.40