Ugrás a tartalomra

Bulls Academy vs Canterbury Bankstown Tipp - 2026. aug. 22.

Bulls Academy
aug. 22.08:00
0:3
Lezárult
Canterbury Bankstown -
12.43 X3.80 22.47

Tippek

Megbízhatóság
Legjobb Tipp
Legalább 3 gól a meccsen 1.42
8.0/10
1X2 Tipp
22.47
5.5/10
Gólok Száma
2.5 felett1.42
8.0/10
Mindkét csapat gólt szerez
Igen1.40
5.3/10
Bet Builder Tipp
X2 & 2.5 felett2.09
3.4/10
Félidei Eredmény
Bulls Academy01Canterbury Bankstown
Pontos eredmény
Bulls Academy12Canterbury Bankstown

Statisztikák

Átlag / Meccs
Bulls A
Canterbury B
Összes GólBulls Academy: 3.8Canterbury Bankstown: 5.2
Lőtt GólokBulls Academy: 1.8Canterbury Bankstown: 3
Kapott GólokBulls Academy: 2Canterbury Bankstown: 2.2

Forma

Áttekintés: Utolsó 10 meccs
Bulls A
Canterbury B
GyőzelmekBulls Academy: 3Canterbury Bankstown: 6
Több mint 1.5 GólBulls Academy: 8Canterbury Bankstown: 10
Több mint 2.5 GólBulls Academy: 6Canterbury Bankstown: 10
Több mint 3.5 GólBulls Academy: 6Canterbury Bankstown: 6
Mindkét csapat gólt szerzettBulls Academy: 7Canterbury Bankstown: 8
Váratlan győzelmekBulls Academy: 0Canterbury Bankstown: 0
Váratlan vereségekBulls Academy: 0Canterbury Bankstown: 0

H2H

Bulls Academy 4
0 Döntetlen
1 Canterbury Bankstown
Egymás elleni meccsek
26. máj. 09.
Canterbury Bankstown1
Bulls Academy3
25. máj. 31.
Canterbury Bankstown0
Bulls Academy1
25. febr. 15.
Bulls Academy1
Canterbury Bankstown2
24. júl. 07.
Canterbury Bankstown1
Bulls Academy2
24. márc. 30.
Bulls Academy6
Canterbury Bankstown1

Legutóbbi Meccsek

Tabella

Ausztrália - New South Wales NPL 2
# Csapat M G P
1 Blacktown Spartans 29 77-34 68
2 Northern Tigers 29 52-30 56
3 Bankstown City Lions 29 56-43 53
4 Canterbury Bankstown 29 68-51 48
5 Macarthur Rams 29 38-33 48
6 Hills Brumbies 29 54-45 46
7 Hakoah Sydney City 29 60-49 40
8 Rydalmere Lions 29 40-44 38
9 Bulls Academy 29 50-48 37
10 Inter Lions 29 38-52 35
11 Hurstville FC 29 42-52 33
12 Central Coast II 29 46-59 31
13 Dulwich Hill 29 38-55 30
14 Newcastle Jets II 29 53-64 29
15 Prospect United 29 30-52 23
16 Mt Druitt Town 29 35-66 23