Ugrás a tartalomra

Orenburg II vs Chelyabinsk II Tipp - 2026. aug. 23.

Orenburg II
aug. 23.14:00
2:1
Lezárult
Chelyabinsk II
11.28 X5.30 26.80

Tippek

Megbízhatóság
Legjobb Tipp
Chelyabinsk II nyer vagy döntetlen 3.00
3.1/10
1X2 Tipp
26.80
2.3/10
Gólok Száma
3.5 alatt1.44
2.6/10
Mindkét csapat gólt szerez
Igen2.05
1.4/10
Bet Builder Tipp
X2 & 4.5 alatt3.33
1.7/10
Félidei Eredmény
Orenburg II01Chelyabinsk II
Pontos eredmény
Orenburg II12Chelyabinsk II

Statisztikák

Átlag / Meccs
Orenburg II
Chelyabinsk II
Összes GólOrenburg II: 3.2Chelyabinsk II: 2.5
Lőtt GólokOrenburg II: 1.1Chelyabinsk II: 0.8
Kapott GólokOrenburg II: 2.1Chelyabinsk II: 1.7

Forma

Áttekintés: Utolsó 10 meccs
Orenburg II
Chelyabinsk II
GyőzelmekOrenburg II: 1Chelyabinsk II: 1
Több mint 1.5 GólOrenburg II: 7Chelyabinsk II: 6
Több mint 2.5 GólOrenburg II: 6Chelyabinsk II: 5
Több mint 3.5 GólOrenburg II: 4Chelyabinsk II: 3
Mindkét csapat gólt szerzettOrenburg II: 6Chelyabinsk II: 4
Váratlan győzelmekOrenburg II: 0Chelyabinsk II: 0
Váratlan vereségekOrenburg II: 0Chelyabinsk II: 0

H2H

Orenburg II 2
1 Döntetlen
0 Chelyabinsk II
Egymás elleni meccsek
26. ápr. 05.
Chelyabinsk II0
Orenburg II1
25. aug. 17.
Orenburg II0
Chelyabinsk II0
25. máj. 11.
Chelyabinsk II0
Orenburg II2

Legutóbbi Meccsek

Tabella

Oroszország - Second League - Group 4
# Csapat M G P
1 Khimik Dzerzhinsk 21 57-15 56
2 KDV 21 39-20 50
3 Pobeda Nizhniy Novgorod 21 49-31 42
4 Akron II 21 45-31 32
5 Krylya Sovetov II 21 24-25 26
6 Dinamo Barnaul 21 28-49 23
7 Orenburg II 21 29-34 23
8 Izhevsk 21 29-31 22
9 Rubin Kazan 2 21 24-33 20
10 Ural II 21 32-43 19
11 Nosta 21 18-46 17
12 Chelyabinsk II 21 18-34 17
Promotion Relegation