Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Atlético Mansillés

Mansilles Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

15
Perlawanan diramal
73.3%
Kadar kebolehramalan
DDWWWW
Prestasi terkini
1.20
Gol / perlawanan
Atlético Mansillés tiada kad merah dalam 19 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Colegios Diocesanos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, sepak mula 15:00. Odds: 3.10 tuan rumah, 3.00 seri, 2.30 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.31, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan tepat.
Tamat
Colegios Dioc.2
Mansilles2
▾3.10
▴3.00
▴2.30
2
▴2.30
U2.5
1.47
Tidak
▴1.65
X2
▴1.31
5.0
✓ X2
▴1.315.0
Arandina vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, sepak mula 17:00. Odds: 2.55 tuan rumah, 2.92 seri, 2.82 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.57, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan meleset.
Tamat
Arandina2
Mansilles2
2.55
▴2.92
2.82
1
▾2.50
U2.5
1.57
Tidak
▾1.80
U2.5
1.57
5.0
U2.5
1.575.0
Atletico Mansilles vs Mirandes II, Tercera División RFEF - Group 8, sepak mula 11:00. Odds: 2.18 tuan rumah, 3.00 seri, 3.35 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.28, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan tepat.
Tamat
Mansilles1
Mirandes B0
2.18
3.00
3.35
1
▴2.18
U2.5
1.52
Tidak
1.70
1X
▴1.28
5.0
✓ 1X
▴1.285.0
Bembibre vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, sepak mula 11:30. Odds: 2.65 tuan rumah, 3.05 seri, 2.62 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.40, keyakinan 4.2/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan tepat.
Tamat
Bembibre 0
Mansilles2
2.65
3.05
2.62
2
2.62
U2.5
▴1.58
Tidak
▴1.80
X2
1.40
4.2
✓ X2
1.404.2
Atletico Mansilles vs Almazan, Tercera División RFEF - Group 8, sepak mula 16:00. Odds: 2.30 tuan rumah, 3.05 seri, 3.65 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.29, keyakinan 2.4/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan tepat.
Tamat
Mansilles1
Almazan0
2.30
3.05
3.65
1
2.30
U2.5
1.51
Tidak
1.72
1X
▴1.29
2.4
✓ 1X
▴1.292.4
Atletico Mansilles vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8, sepak mula 16:00. Odds: 2.60 tuan rumah, 3.05 seri, 2.70 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.39, keyakinan 7.0/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
Mansilles2
Palencia CF1
▾2.60
▴3.05
▴2.70
1
▾2.60
U2.5
1.47
Tidak
1.67
1X
▾1.39
7.0
✓ 1X
▾1.397.0
Becerril Campos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, sepak mula 16:00. Odds: 2.07 tuan rumah, 3.10 seri, 3.50 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.67, keyakinan 2.2/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan tepat.
Tamat
Becerril0
Mansilles2
▾2.07
▴3.10
▴3.50
1
▾2.00
U2.5
▴1.67
Tidak
▾1.75
U2.5
▴1.67
2.2
✓ U2.5
▴1.672.2
Atletico Mansilles vs Arandina, Tercera División RFEF - Group 8, sepak mula 16:00. Odds: 1.88 tuan rumah, 3.15 seri, 4.15 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.88, keyakinan 6.9/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
Mansilles1
Arandina1
1.88
3.15
4.15
1
1.88
U2.5
1.52
Tidak
1.63
1
1.88
6.9
1
1.886.9
Bembibre vs Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, sepak mula 15:30. Odds: 3.15 tuan rumah, 3.05 seri, 2.27 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.47, keyakinan 7.3/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Bembibre1
Mansilles1
3.15
3.05
2.27
X
3.05
U2.5
1.47
Tidak
1.62
U2.5
1.47
7.3
✓ U2.5
1.477.3

Statistik musim

Tercera División RFEF - Group 8 Sepanyol · Musim 2026
8Perlawanan Kadar kemenangan 38%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan448
Menang123
Seri213
Kalah112
Gol dijaringkan4610
Gol dibolosi448
Purata gol dijaringkan1.01.51.3
Purata gol dibolosi1.01.01.0
Tanpa bolos112
Gagal menjaringkan gol011
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah1-0
Pelawat0-2
Kekalahan terbesar
Tuan rumah1-2
Pelawat1-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah1
Pelawat2
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah2
Pelawat2
Rentetan
Menang2
Kalah2
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
0–0
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
2–0
46-60
0–4
61-75
3–1
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
0Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.588%
7 Perlawanan
Lebih 1.538%
3 Perlawanan
Lebih 2.50%
0 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Sepanyol - Tercera División RFEF - Group 8
# Pasukan P G M
1 Cristo Atlético 9 14-4 22
2 Burgos Promesas 9 15-3 20
3 Cultural Leonesa II 9 14-6 20
4 UD Santa Marta 9 13-6 20
5 La Virgen del Camino 9 11-11 16
6 Bembibre 9 11-9 15
7 Palencia CF 9 14-9 14
8 Villaralbo 10 16-12 13
9 Guijuelo 9 14-10 13
10 Atlético Mansillés 9 12-10 13
11 Almazán 9 14-14 13
12 Arandina 9 13-14 11
13 Turégano 9 10-13 8
14 Unionistas II 10 9-15 8
15 Calasanz de Soria 9 8-16 7
16 Colegios Diocesanos 10 8-18 6
17 Salamanca II 9 7-23 4
18 Mirandés II 10 2-12 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 8 (Play Offs) Relegation

Ramalan & tip pertaruhan Atlético Mansillés

Mencari ramalan Atlético Mansillés? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Atlético Mansillés daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 15 perlawanan melibatkan Atlético Mansillés dengan ketepatan Best Tip sebanyak 73.3%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Tercera División RFEF - Group 8 semasa, Atlético Mansillés mencatatkan 3 kemenangan, 3 seri dan 2 kekalahan dalam 8 perlawanan, menjaringkan 10 gol (1.3 setiap perlawanan) dan dibolosi 8 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Atlético Mansillés yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Atlético Mansillés hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.