Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Ballinamallard United

Ballinamallard Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

85
Perlawanan diramal
58.8%
Kadar kebolehramalan
LWDDWD
Prestasi terkini
1.47
Gol / perlawanan
Ballinamallard United tidak tewas dalam 5 perlawanan terakhir
Ballinamallard United tiada kad merah dalam 40 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Ballinamallard United vs Warrenpoint Town, Championship, sepak mula 15:00. Odds: 2.37 tuan rumah, 3.35 seri, 2.85 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.25, keyakinan 4.5/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan tepat.
Tamat
Ballinamallard2
Warrenpoint2
▾2.37
▾3.35
▴2.85
1X
▾1.39
O1.5
▾1.25
Ya
▾1.66
O1.5
▾1.25
4.5
✓ O1.5
▾1.254.5
Queen's University vs Ballinamallard United, Championship, sepak mula 15:00. Odds: 1.85 tuan rumah, 3.65 seri, 3.65 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.25, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan meleset.
Tamat
Queen's U0
Ballinamallard1
▾1.85
3.65
▴3.65
1
▾1.85
U3.5
▾1.45
Tidak
▾2.15
1X
▾1.25
5.0
1X
▾1.255.0
Ballinamallard United vs Ards, Championship, sepak mula 15:00. Odds: 2.65 tuan rumah, 3.40 seri, 2.40 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.55, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Ballinamallard1
Ards1
▾2.65
▾3.40
▴2.40
1
▾2.65
O2.5
▴1.70
Tidak
2.25
1X
▾1.55
5.0
✓ 1X
▾1.555.0
Newington Youth vs Ballinamallard United, Championship, sepak mula 15:00. Odds: 1.57 tuan rumah, 4.15 seri, 4.75 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.51, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 4–0, ramalan meleset.
Tamat
Newington4
Ballinamallard0
▾1.57
▴4.15
▴4.75
1
▾1.57
O2.5
▴1.44
Ya
▴1.51
BTTS
▴1.51
5.0
BTTS
▴1.515.0
Loughgall vs Ballinamallard, Championship, sepak mula 15:00. Odds: 1.58 tuan rumah, 3.90 seri, 5.10 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.70, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–6, ramalan tepat.
Tamat
Loughgall1
Ballinamallard6
▾1.58
▴3.90
▴5.10
1
▾1.58
O2.5
1.70
Ya
▴1.76
O2.5
1.70
5.0
✓ O2.5
1.705.0
Ballinamallard United vs Armagh City, Championship, sepak mula 19:45. Odds: 1.40 tuan rumah, 5.30 seri, 8.00 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.40, keyakinan 5.1/10. Keputusan akhir 6–0, ramalan tepat.
Tamat
Ballinamallard6
Armagh0
▾1.40
▴5.30
▴8.00
1
▾1.40
U3.5
▾1.74
Tidak
▾2.12
1
▾1.40
5.1
✓ 1
▾1.405.1
Ballyclare Comrades vs Ballinamallard United, Championship, sepak mula 15:00. Odds: 1.93 tuan rumah, 3.75 seri, 3.15 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.60, keyakinan 4.7/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan meleset.
Tamat
Ballyclare2
Ballinamallard2
1.93
3.75
3.15
X2
1.73
U3.5
1.60
Ya
1.44
U3.5
1.60
4.7
U3.5
1.604.7

Statistik musim

Championship Ireland Utara · Musim 2026
14Perlawanan Kadar kemenangan 43%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan7714
Menang156
Seri303
Kalah325
Gol dijaringkan71320
Gol dibolosi10919
Purata gol dijaringkan1.01.91.4
Purata gol dibolosi1.41.31.4
Tanpa bolos022
Gagal menjaringkan gol224
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah2-1
Pelawat1-6
Kekalahan terbesar
Tuan rumah1-3
Pelawat4-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah2
Pelawat6
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah3
Pelawat4
Rentetan
Menang1
Kalah1
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
0Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.571%
10 Perlawanan
Lebih 1.536%
5 Perlawanan
Lebih 2.514%
2 Perlawanan
Lebih 3.57%
1 Perlawanan
Lebih 4.57%
1 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Ireland Utara - Championship
# Pasukan P G M
1 Annagh United 14 36-16 31
2 Glenavon FC 13 34-16 27
3 Newington Youth 13 29-22 26
4 Institute 13 23-18 21
5 Ballinamallard United 14 20-19 21
6 Queen's University 14 24-18 20
7 Newry City AFC 14 21-23 20
8 Warrenpoint Town 12 21-17 18
9 Ards 14 16-17 17
10 Loughgall 14 18-26 17
11 H&W Welders 13 19-22 16
12 Moyola Park 13 15-25 15
13 Rathfriland 13 14-25 13
14 Dundela 12 19-24 11
15 Strabane Athletic 14 13-24 11
16 Armagh City 14 12-22 9
Promotion - NIFL Championship (Promotion Group) NIFL Championship (Relegation Group)

Ramalan & tip pertaruhan Ballinamallard United

Mencari ramalan Ballinamallard United? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Ballinamallard United daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 85 perlawanan melibatkan Ballinamallard United dengan ketepatan Best Tip sebanyak 58.8%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Championship semasa, Ballinamallard United mencatatkan 6 kemenangan, 3 seri dan 5 kekalahan dalam 14 perlawanan, menjaringkan 20 gol (1.4 setiap perlawanan) dan dibolosi 19 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Ballinamallard United yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Ballinamallard United hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.