Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Glenavon FC

Glenavon Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€50.00Th. Ø 19.0 Championship
97
Perlawanan diramal
70.1%
Kadar kebolehramalan
WWDWLD
Prestasi terkini
2.67
Gol / perlawanan
Glenavon FC menang dengan beza 3+ gol dalam 2 perlawanan terakhir
Glenavon FC menjaringkan 4+ gol dalam 2 perlawanan terakhir
Glenavon FC menjaringkan gol dalam semua 10 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Queen's University vs Glenavon FC, Championship, sepak mula 15:00. Odds: 3.45 tuan rumah, 3.90 seri, 1.83 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.26, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–4, ramalan tepat.
Tamat
Queen's U2
Glenavon4
▴3.45
3.90
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
1.53
Ya
1.53
X2
▾1.26
5.0
✓ X2
▾1.265.0
Glenavon FC vs H&W Welders, Championship, sepak mula 19:45. Odds: 2.07 tuan rumah, 3.75 seri, 3.20 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.32, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 4–0, ramalan tepat.
Tamat
Glenavon4
H&W Welders0
▾2.07
▾3.75
▴3.20
1
▾2.07
O2.5
▴1.45
Ya
▴1.44
1X
▾1.32
5.0
✓ 1X
▾1.325.0
Annagh United vs Glenavon FC, Championship, sepak mula 17:30. Odds: 2.42 tuan rumah, 3.50 seri, 2.60 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.42, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Annagh1
Glenavon1
▴2.42
▾3.50
▾2.60
1
▴2.42
O2.5
▴1.60
Tidak
▴2.47
1X
▴1.42
5.0
✓ 1X
▴1.425.0
Glenavon FC vs Loughgall, Championship, sepak mula 19:45. Odds: 1.83 tuan rumah, 3.70 seri, 4.00 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.67, keyakinan 3.8/10. Keputusan akhir 4–1, ramalan tepat.
Tamat
Glenavon4
Loughgall1
▾1.83
▾3.70
▴4.00
1
▾1.83
O2.5
▴1.67
Tidak
▾2.25
O2.5
▴1.67
3.8
✓ O2.5
▴1.673.8
Dundela vs Glenavon FC, Championship, sepak mula 15:00. Odds: 4.70 tuan rumah, 4.10 seri, 1.60 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.50, keyakinan 3.4/10. Keputusan akhir 3–2, ramalan tepat.
Tamat
Dundela3
Glenavon2
▴4.70
▴4.10
▾1.60
X
▴4.10
O2.5
▾1.50
Ya
▾1.56
O2.5
▾1.50
3.4
✓ O2.5
▾1.503.4

Statistik musim

Championship Ireland Utara · Musim 2026
13Perlawanan Kadar kemenangan 62%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan6713
Menang538
Seri033
Kalah112
Gol dijaringkan171734
Gol dibolosi61016
Purata gol dijaringkan2.82.42.6
Purata gol dibolosi1.01.41.2
Tanpa bolos213
Gagal menjaringkan gol000
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah4-0
Pelawat1-4
Kekalahan terbesar
Tuan rumah1-3
Pelawat3-2
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah4
Pelawat4
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah3
Pelawat3
Rentetan
Menang3
Kalah1
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
0Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.5100%
13 Perlawanan
Lebih 1.569%
9 Perlawanan
Lebih 2.554%
7 Perlawanan
Lebih 3.538%
5 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Ireland Utara - Championship
# Pasukan P G M
1 Annagh United 14 36-16 31
2 Glenavon FC 13 34-16 27
3 Newington Youth 13 29-22 26
4 Institute 13 23-18 21
5 Ballinamallard United 14 20-19 21
6 Queen's University 14 24-18 20
7 Newry City AFC 14 21-23 20
8 Warrenpoint Town 12 21-17 18
9 Ards 14 16-17 17
10 Loughgall 14 18-26 17
11 H&W Welders 13 19-22 16
12 Moyola Park 13 15-25 15
13 Rathfriland 13 14-25 13
14 Dundela 12 19-24 11
15 Strabane Athletic 14 13-24 11
16 Armagh City 14 12-22 9
Promotion - NIFL Championship (Promotion Group) NIFL Championship (Relegation Group)

Ramalan & tip pertaruhan Glenavon FC

Mencari ramalan Glenavon FC? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Glenavon FC daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 97 perlawanan melibatkan Glenavon FC dengan ketepatan Best Tip sebanyak 70.1%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Championship semasa, Glenavon FC mencatatkan 8 kemenangan, 3 seri dan 2 kekalahan dalam 13 perlawanan, menjaringkan 34 gol (2.6 setiap perlawanan) dan dibolosi 16 gol, dengan 3 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Glenavon FC kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €50.00Th..

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Glenavon FC yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Glenavon FC hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.