Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Gyirmot SE

Gyirmot SE Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€1.90m Ø 26.3 NB II
58
Perlawanan Diramal
70.7%
Kadar Kebolehramalan
WLWWLL
Prestasi Terkini
1.60
Gol / Perlawanan
Gyirmot SE tiada kad merah dalam 29 perlawanan terakhir
Perlawanan Seterusnya NB II · Ahd, 18 Okt · 12:00
Szentlorinc
VS12:00
Gyirmot
Buka ramalan
Langgan untuk melihat

Perlawanan Terkini

Gyirmot SE vs Karcag SE, NB II, sepak mula 17:00. Odds: 1.78 tuan rumah, 3.60 seri, 4.20 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.26, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan tepat.
Tamat
Gyirmot SEGyirmot2
Karcag SE0
▾1.78
▴3.60
▴4.20
1
▾1.78
O1.5
1.26
Ya
▴1.75
O1.5
1.26
8.0
✓ O1.5
1.268.0
Mezokovesd-zsory vs Gyirmot SE, NB II, sepak mula 16:30. Odds: 2.50 tuan rumah, 3.20 seri, 2.85 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.28, keyakinan 4.7/10. Keputusan akhir 4–2, ramalan meleset.
Tamat
Mezokovesd-zsoryMezokovesd4
Gyirmot SEGyirmot2
▾2.50
▾3.20
▴2.85
X2
1.55
U3.5
1.28
Ya
▴1.78
U3.5
▴1.28
4.7
U3.5
▴1.284.7
Gyirmot SE vs Kecskemeti TE, NB II, sepak mula 16:30. Odds: 2.95 tuan rumah, 3.30 seri, 2.50 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.54, keyakinan 5.1/10. Keputusan akhir 1–4, ramalan meleset.
Tamat
Gyirmot SEGyirmot1
Kecskemeti TE4
▾2.95
▾3.30
▴2.50
1
▾2.95
O1.5
▾1.25
Ya
▾1.62
1X
▾1.54
5.1
1X
▾1.545.1
Szeged 2011 vs Gyirmot SE, NB II, sepak mula 16:30. Odds: 2.72 tuan rumah, 3.25 seri, 2.47 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.45, keyakinan 5.9/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan tepat.
Tamat
Szeged 2011Szeged0
Gyirmot SEGyirmot1
▴2.72
▾3.25
▾2.47
2
▾2.47
U2.5
1.78
Tidak
▾2.02
X2
▾1.45
5.9
✓ X2
▾1.455.9
Gyirmot SE vs Szombathelyi Haladas, NB II, sepak mula 16:00. Odds: 1.85 tuan rumah, 3.60 seri, 3.53 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang, odds 1.85, keyakinan 3.3/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
Gyirmot SEGyirmot2
Szombathelyi HaladasHaladas1
1.85
3.60
3.53
1
1.85
O2.5
1.80
Tidak
2.00
1
1.85
3.3
✓ 1
1.853.3

Gyirmot Statistik Purata

10 Perlawanan Terakhir
PercubaanTepat sasaran / perlawanan
4.2
Penguasaan bola
50%
Sepakan penjuruPurata setiap perlawanan
5.2
DisiplinKad setiap perlawanan
2.8
Kadar Kemenangan
60%

Statistik Musim

NB II Hungary · Musim 2026
8Perlawanan Kadar Kemenangan 50%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan538
Menang314
Seri101
Kalah123
Gol Dijaringkan10313
Gol Dibolosi8614
Purata Gol Dijaringkan2.01.01.6
Purata Gol Dibolosi1.62.01.8
Tanpa Bolos112
Tidak Menjaringkan Gol011
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah3-1
Pelawat0-1
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah1-4
Pelawat4-2
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah3
Pelawat2
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah4
Pelawat4
Rentetan
Menang2
Kalah2
Sepakan Penalti
2/ 2
100.00% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
0–2
0-15
2–1
16-30
5–1
31-45
2–3
46-60
1–3
61-75
4–3
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
16-304
31-457
46-602
61-754
76-905
22Kuning
0Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.588%
7 Perlawanan
Lebih 1.563%
5 Perlawanan
Lebih 2.513%
1 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Hungary - NB II
# Pasukan P G M
1 Soroksar 9 25-12 20
2 Kecskeméti TE 9 17-9 20
3 Tiszakecske FC 9 21-13 19
4 Kazincbarcikai 9 16-11 16
5 Gyirmot SE 9 14-14 16
6 Ajka 9 13-11 15
7 Mezokovesd-zsory 9 13-10 14
8 Fehérvár FC 9 14-11 12
9 Karcag SE 9 13-14 11
10 Szentlőrinc SE 9 9-13 11
11 Diosgyori VTK 9 11-16 11
12 Nagykanizsai ULE 9 7-11 9
13 BVSC 8 9-11 7
14 Szeged 2011 8 7-9 7
15 Csakvar 9 9-21 4
16 Kozarmisleny FC 9 6-18 4

Ramalan & Tips Pertaruhan Gyirmot SE

Mencari ramalan Gyirmot SE? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Gyirmot SE dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 58 perlawanan melibatkan Gyirmot SE dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 70.7%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim NB II semasa, Gyirmot SE mencatatkan 4 kemenangan, 1 seri dan 3 kekalahan dalam 8 perlawanan, menjaringkan 13 gol (1.6 setiap perlawanan) dan dibolosi 14 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Gyirmot SE kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €1.90m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Gyirmot SE yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Gyirmot SE hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.