1. Ramalan Bola Sepak
  2. Liga
  3. NB II
  4. Gyirmot SE
Gyirmot SE

Gyirmot SE Ramalan, Statistik & Prestasi

Nilai pasaran: €100.00Th.
KEY INSIGHT Gyirmot SE menjaringkan gol dalam semua 10 perlawanan terakhir
TREND Gyirmot SE mencatat lebih 2.5 gol dalam 83% daripada 12 perlawanan terakhir
TREND Gyirmot SE tidak tewas di tempat sendiri dalam 9 perlawanan terakhir

Prestasi Terkini

DWLWW
49 Perlawanan Diramal
73.47% Kadar Kebolehramalan

Ramalan AI

Dikuasakan oleh NerdyTips

13:00

Akan Datang
Gyirmot SE
Gyirmot SE
vs
Kozarmisleny FC
Kozarmisl
1.98
3.4
3.34

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

13:00

Tamat
Gyirmot SE
Gyirmot SE
3 : 1
Csakvar
Csakvar
2.38
3.45
2.96

1

2.38

O1.5

1.29

YES

1.7

1X

1.42
5/10

04:30

Tamat
Gyirmot SE
Gyirmot SE
2 : 0
Ajka
Ajka
2.18
3.55
2.7

1

2.18

O2.5

1.53

NO

2.45

1X

1.37
5/10

11:00

Tamat
Besiktas
Besiktas
2 : 1
Gyirmot SE
Gyirmot SE
1.13
7.2
19.75

1

1.13

O2.5

1.29

YES

2.05

O2.5

1.29
4/10

11:00

Tamat
Monori Se
Monori Se
1 : 3
Gyirmot SE
Gyirmot SE
3.9
3.8
1.87

2

1.87

O2.5

1.64

NO

2.23

O2.5

1.64
5.1/10

11:30

Tamat
Gyirmot SE
Gyirmot SE
2 : 2
Monori Se
Monori Se
2
4.05
4.1

1

2

O2.5

1.74

NO

2.16

1X

1.25
5/10

11:00

Tamat
Gyirmot SE
Gyirmot SE
3 : 0
Komarom
Komarom
1.47
4.6
5.8

1

1.47

O2.5

1.54

NO

2.05

O2.5

1.54
4/10

12:00

Tamat
Gyirmot SE
Gyirmot SE
4 : 0
Tatabanya
Tatabanya
2.1
3.3
4

2

4

O2.5

1.87

YES

1.73

O2.5

1.87
5/10

11:00

Tamat
MTE 1904
MTE 1904
0 : 3
Gyirmot SE
Gyirmot SE
4.4
4
1.66

1

4.4

O2.5

1.57

NO

2.15

1X

2.07
2.6/10

11:00

Tamat
Gyirmot
Gyirmot SE
2 : 1
Szombathelyi Haladas
Szombathe
1.85
3.6
3.53

1

1.85

O2.5

1.8

NO

2

1

1.85
3.3/10

Ramalan & Tips Pertaruhan Gyirmot SE

Mencari ramalan Gyirmot SE? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Gyirmot SE dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 49 perlawanan melibatkan Gyirmot SE dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 73.47%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim Friendlies Clubs semasa, Gyirmot SE mencatatkan 0 kemenangan, 0 seri dan 2 kekalahan dalam 2 perlawanan, menjaringkan 2 gol (1.0 setiap perlawanan) dan kebobolan 4, dengan 0 perlawanan tanpa kebobolan.

Gyirmot SE kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €100.00Th..

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Gyirmot SE yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Gyirmot SE hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 160 liga.

Friendlies ClubsWorld • Musim 2026
Perincian Prestasi
StatistikTuan RumahPelawatJumlah
Perlawanan112
Menang000
Seri000
Kalah112
Gol Dijaringkan112
Gol Dibolosi224
Purata Gol Dijaringkan1.01.01.0
Purata Gol Dibolosi2.02.02.0
Tanpa Bolos000
Tidak Menjaringkan Gol000
Rekod dan Siri
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah 1-2
Pelawat 2-1
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah 1
Pelawat 1
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah 2
Pelawat 2
Siri
Menang 0
Kalah 2
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
0 Kuning
0 Merah
Gol Dijaringkan
Lebih Daripada 0.5 100%
2 Perlawanan
Lebih Daripada 1.5 0%
0 Perlawanan
Lebih Daripada 2.5 0%
0 Perlawanan
Lebih Daripada 3.5 0%
0 Perlawanan
Lebih Daripada 4.5 0%
0 Perlawanan
Tiada data pemain tersedia