Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Kvant

Kvant Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

23
Perlawanan Diramal
73.9%
Kadar Kebolehramalan
LLDLDL
Prestasi Terkini
1.07
Gol / Perlawanan
Kvant tanpa kemenangan dalam 14 perlawanan terakhir
Kvant dibolosi sekurang-kurangnya 1 gol dalam 36 perlawanan terakhir
Kvant mencatat lebih 3.5 gol dalam 4 perlawanan terakhir
Perlawanan Seterusnya Second League - Group 3 · Ahd, 25 Okt · 11:00
Arsenal Tula 2
VS11:00
Kvant
Buka ramalan
Langgan untuk melihat

Perlawanan Terkini

Kvant vs Strogino, Second League - Group 3, sepak mula 13:00. Odds: 5.40 tuan rumah, 4.00 seri, 1.48 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.76, keyakinan 4.1/10. Keputusan akhir 1–3, ramalan tepat.
Tamat
Kvant1
Strogino3
▴5.40
▴4.00
▾1.48
X2
1.08
O2.5
1.76
Ya
▴1.90
O2.5
▾1.76
4.1
✓ O2.5
▾1.764.1
SKA Khabarovsk II vs Kvant, Second League - Group 3, sepak mula 03:00. Odds: 1.47 tuan rumah, 4.45 seri, 4.80 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang, odds 1.47, keyakinan 1.5/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
SKA Khabarovsk IISKA II3
Kvant1
▴1.47
▾4.45
▴4.80
1
▴1.47
O2.5
1.38
Tidak
2.32
1
▴1.47
1.5
✓ 1
▴1.471.5
Kvant vs Shumbrat, Second League - Group 3, sepak mula 13:00. Odds: 9.40 tuan rumah, 5.75 seri, 1.19 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.30, keyakinan 2.2/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan tepat.
Tamat
Kvant2
Shumbrat 2
9.40
5.75
1.19
2
1.19
O2.5
1.30
Ya
1.72
O2.5
1.30
2.2
✓ O2.5
1.302.2
FK Spartak Tambov vs Kvant, Second League - Group 3, sepak mula 16:00. Odds: 1.09 tuan rumah, 7.70 seri, 15.00 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.90, keyakinan 2.0/10. Keputusan akhir 4–0, ramalan meleset.
Tamat
FK Spartak TambovSpartak T4
Kvant0
1.09
▴7.70
15.00
1
1.09
U3.5
1.90
Ya
▴2.15
U3.5
1.90
2.0
U3.5
1.902.0
Kvant vs Avangard K, Second League - Group 3, sepak mula 13:00. Odds: 5.10 tuan rumah, 4.65 seri, 1.42 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.34, keyakinan 5.7/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
Kvant1
Avangard KKursk1
▴5.10
▾4.65
▴1.42
X
▾4.65
O2.5
1.34
Ya
1.52
O2.5
1.34
5.7
O2.5
1.345.7
Volna Nizhegorodskaya vs Kvant, Second League - Group 3, sepak mula 12:00. Odds: 1.03 tuan rumah, 10.00 seri, 30.00 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.33, keyakinan 3.2/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan meleset.
Tamat
Volna NizhegorodskayaVolna N1
Kvant0
1.03
10.00
▴30.00
1
1.03
O2.5
1.33
Ya
▴3.25
O2.5
1.33
3.2
O2.5
1.333.2
Kvant vs Ryazan, Second League - Group 3, sepak mula 13:00. Odds: 20.00 tuan rumah, 8.50 seri, 1.06 pelawat. Tip terbaik: pelawat menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol, odds 1.56, keyakinan 6.6/10. Keputusan akhir 1–3, ramalan tepat.
Tamat
Kvant 1
Ryazan3
20.00
8.50
1.06
2
1.06
O2.5
1.34
Tidak
1.43
H2
1.56
6.6
✓ H2
1.566.6
Rotor-2 vs Kvant, Second League - Group 3, sepak mula 16:00. Odds: 1.44 tuan rumah, 4.60 seri, 5.00 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.30, keyakinan 7.2/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan meleset.
Tamat
Rotor-22
Kvant0
▾1.44
▴4.60
5.00
1
▾1.44
O2.5
1.30
Tidak
▾2.55
O2.5
1.30
7.2
O2.5
1.307.2

Statistik Musim

Second League - Group 3 Rusia · Musim 2026
28Perlawanan Kadar Kemenangan 4%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan141428
Menang101
Seri325
Kalah101222
Gol Dijaringkan18927
Gol Dibolosi413778
Purata Gol Dijaringkan1.30.61.0
Purata Gol Dibolosi2.92.62.8
Tanpa Bolos000
Tidak Menjaringkan Gol167
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah3-1
Pelawat-
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah2-6
Pelawat4-0
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah3
Pelawat2
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah6
Pelawat4
Rentetan
Menang1
Kalah7
Sepakan Penalti
4/ 5
80.00% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
6–10
0-15
4–19
16-30
3–9
31-45
3–12
46-60
3–12
61-75
8–12
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
0Kuning
2Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.575%
21 Perlawanan
Lebih 1.518%
5 Perlawanan
Lebih 2.54%
1 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Pemain Umur Pos Nil
Egor Shapovalov Egor Shapovalov 23 FWD -
I. Pchelintsev I. Pchelintsev 20 FWD -
Aleksey Chaplygin Aleksey Chaplygin 21 FWD -
S. Zakharov S. Zakharov 30 MID -
Vikenti Shchipachev Vikenti Shchipachev 24 MID -
A. Ositsin A. Ositsin 20 FWD -
A. Demidov A. Demidov 24 MID -
A. Bastrykin A. Bastrykin 19 MID -
A. Artikov A. Artikov 19 MID -
E. Zenkevich E. Zenkevich 23 DEF -
A. Yuldashev A. Yuldashev 35 DEF -
M. Sofin M. Sofin 20 DEF -
Daniil Sadovskiy Daniil Sadovskiy 23 DEF -
G. Nefedov G. Nefedov 23 DEF -
A. Romanov A. Romanov 18 DEF -
L. Ivanushkin L. Ivanushkin 22 DEF -
V. Dragoy V. Dragoy 26 DEF -
D. Demin D. Demin 24 DEF -
A. Aleksandrov A. Aleksandrov 21 DEF -
Nikita Poberezhny Nikita Poberezhny 21 GK -
D. Ivanov D. Ivanov 22 GK -

Kedudukan

Rusia - Second League - Group 3
# Pasukan P G M
1 Volna Nizhegorodskaya 22 47-13 56
2 FK Spartak Tambov 22 37-12 53
3 Shumbrat 22 40-29 40
4 Saturn Ramenskoye 22 41-31 40
5 Ryazan 21 35-13 40
6 Salyut-Belgorod 22 37-21 39
7 Metallurg Lipetsk 22 41-27 38
8 Avangard Kursk 22 28-29 30
9 Rodina Moskva III 22 38-35 28
10 Strogino 22 26-36 25
11 SKA Khabarovsk II 22 30-38 24
12 Zenit Penza 21 24-40 23
13 Orel 22 26-39 23
14 Rotor-2 22 15-35 14
15 Arsenal Tula II 22 19-44 14
16 Kvant 22 22-64 6
Promotion Relegation

Ramalan & Tips Pertaruhan Kvant

Mencari ramalan Kvant? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Kvant dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 23 perlawanan melibatkan Kvant dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 73.9%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim Second League - Group 3 semasa, Kvant mencatatkan 1 kemenangan, 5 seri dan 22 kekalahan dalam 28 perlawanan, menjaringkan 27 gol (1.0 setiap perlawanan) dan dibolosi 78 gol, dengan 0 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Kvant yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Kvant hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.