Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Tatran Prešov

Presov Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€1.46m Ø 24.8 2. liga
90
Perlawanan diramal
72.2%
Kadar kebolehramalan
WWDDWD
Prestasi terkini
1.93
Gol / perlawanan
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Tatran Presov vs Galanta, 2. liga, sepak mula 17:00. Odds: 1.50 tuan rumah, 4.40 seri, 5.60 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.62, keyakinan 7.9/10. Keputusan akhir 3–0, ramalan tepat.
Tamat
Presov3
Galanta0
▾1.50
▴4.40
▴5.60
X
▴4.40
O2.5
▾1.62
Ya
1.68
O2.5
▾1.62
7.9
✓ O2.5
▾1.627.9
MFK Bytca vs Tatran Presov, 2. liga, sepak mula 13:30. Odds: 5.60 tuan rumah, 4.40 seri, 1.62 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.66, keyakinan 5.3/10. Keputusan akhir 0–3, ramalan tepat.
Tamat
MFK Bytca0
Presov 3
▴5.60
▴4.40
▾1.62
X2
1.19
O2.5
1.66
Ya
▴1.72
O2.5
▾1.66
5.3
✓ O2.5
▾1.665.3
Tatran Presov vs Zilina II, 2. liga, sepak mula 16:00. Odds: 1.52 tuan rumah, 4.45 seri, 6.10 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.60, keyakinan 3.3/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
Presov1
Zilina B1
▾1.52
▴4.45
▴6.10
1X
▾1.15
O2.5
1.60
Ya
▴1.80
O2.5
1.60
3.3
O2.5
1.603.3
Povazska Bystrica vs Tatran Presov, 2. liga, sepak mula 14:00. Odds: 2.12 tuan rumah, 3.45 seri, 3.30 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.70, keyakinan 7.5/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan tepat.
Tamat
P. Bystrica2
Presov2
▾2.12
▴3.45
▴3.30
1
▾2.12
O2.5
▾1.70
Ya
1.60
O2.5
▾1.70
7.5
✓ O2.5
▾1.707.5
Tatran Presov vs Banik Lehota p.Vtacnikom, 2. liga, sepak mula 17:00. Odds: 1.72 tuan rumah, 3.80 seri, 4.10 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.40, keyakinan 3.4/10. Keputusan akhir 3–2, ramalan meleset.
Tamat
Presov3
Lehota p. V.2
▴1.72
3.80
▾4.10
2
▾4.10
U3.5
▴1.40
Ya
▴1.70
U3.5
▴1.40
3.4
U3.5
▴1.403.4
Slovan Bratislava II vs Tatran Presov, 2. liga, sepak mula 09:30. Odds: 2.60 tuan rumah, 3.35 seri, 2.50 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.40, keyakinan 4.2/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan meleset.
Tamat
Slovan II 2
Presov2
▾2.60
▾3.35
▴2.50
X
▾3.35
U3.5
▴1.40
Ya
▾1.60
U3.5
▴1.40
4.2
U3.5
▴1.404.2
Tatran Presov vs Samorin, 2. liga, sepak mula 17:00. Odds: 2.12 tuan rumah, 3.30 seri, 3.25 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.80, keyakinan 4.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan meleset.
Tamat
Presov 0
Samorin1
▴2.12
▾3.30
▾3.25
1X
▴1.31
O2.5
▴1.80
Ya
1.66
O2.5
▴1.80
4.0
O2.5
▴1.804.0
Malzenice vs Tatran Presov, 2. liga, sepak mula 09:30. Odds: 2.72 tuan rumah, 3.50 seri, 2.40 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.40, keyakinan 3.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan tepat.
Tamat
Malzenice0
Presov1
▴2.72
3.50
▾2.40
1
▴2.72
U3.5
▴1.40
Ya
▾1.60
U3.5
▴1.40
3.0
✓ U3.5
▴1.403.0

Statistik musim

2. liga Slovakia · Musim 2026
15Perlawanan Kadar kemenangan 47%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan7815
Menang347
Seri224
Kalah224
Gol dijaringkan101424
Gol dibolosi71219
Purata gol dijaringkan1.41.81.6
Purata gol dibolosi1.01.51.3
Tanpa bolos134
Gagal menjaringkan gol202
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah3-0
Pelawat0-3
Kekalahan terbesar
Tuan rumah0-1
Pelawat4-2
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah3
Pelawat3
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah2
Pelawat4
Rentetan
Menang2
Kalah2
Sepakan penalti
0/ 3
0% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
1–1
0-15
5–3
16-30
1–4
31-45
5–1
46-60
6–5
61-75
6–5
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0-151
16-304
31-452
46-605
61-754
76-906
24Kuning
3Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.587%
13 Perlawanan
Lebih 1.553%
8 Perlawanan
Lebih 2.520%
3 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Slovakia - 2. liga
# Pasukan P G M
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Ramalan & tip pertaruhan Tatran Prešov

Mencari ramalan Tatran Prešov? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Tatran Prešov daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 90 perlawanan melibatkan Tatran Prešov dengan ketepatan Best Tip sebanyak 72.2%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim 2. liga semasa, Tatran Prešov mencatatkan 7 kemenangan, 4 seri dan 4 kekalahan dalam 15 perlawanan, menjaringkan 24 gol (1.6 setiap perlawanan) dan dibolosi 19 gol, dengan 4 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Tatran Prešov kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €1.46m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Tatran Prešov yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Tatran Prešov hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.