Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Racing Madrid

Racing M Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

15
Perlawanan diramal
66.7%
Kadar kebolehramalan
LLLLLL
Prestasi terkini
0.93
Gol / perlawanan
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Union Adarve vs Racing Madrid, Tercera División RFEF - Group 7, sepak mula 10:30. Odds: 1.62 tuan rumah, 3.70 seri, 4.85 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.29, keyakinan 6.6/10. Keputusan akhir 5–0, ramalan tepat.
Tamat
Union Adarve5
Racing M0
▾1.62
▴3.70
▴4.85
1
▾1.62
O1.5
1.29
Tidak
▾1.80
O1.5
1.29
6.6
✓ O1.5
1.296.6
Racing Madrid vs Villaverde-Boetticher, Tercera División RFEF - Group 7, sepak mula 10:30. Odds: 4.30 tuan rumah, 3.40 seri, 1.78 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.36, keyakinan 2.6/10. Keputusan akhir 0–4, ramalan tepat.
Tamat
Racing M0
Villaverde-B4
▾4.30
3.40
▴1.78
2
▴1.78
O1.5
1.36
Tidak
1.74
O1.5
1.36
2.6
✓ O1.5
1.362.6
Racing Madrid vs Villanueva Pardillo, Tercera División RFEF - Group 7, sepak mula 17:00. Odds: 2.85 tuan rumah, 3.25 seri, 2.42 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.36, keyakinan 4.4/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan tepat.
Tamat
Racing M0
V. Pardillo1
2.85
▴3.25
▾2.42
2
▾2.42
O1.5
▾1.39
Tidak
1.83
X2
1.36
4.4
✓ X2
1.364.4
Pozuelo Alarcon vs Racing Madrid, Tercera División RFEF - Group 7, sepak mula 11:00. Odds: 1.75 tuan rumah, 3.40 seri, 4.40 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.31, keyakinan 3.1/10. Keputusan akhir 4–1, ramalan tepat.
Tamat
Pozuelo4
Racing M1
▴1.75
▾3.40
▾4.40
1
▴1.75
O1.5
▾1.31
Ya
▾1.90
O1.5
▾1.31
3.1
✓ O1.5
▾1.313.1
Racing Madrid vs Leganes II, Tercera División RFEF - Group 7, sepak mula 10:30. Odds: 5.70 tuan rumah, 3.85 seri, 1.53 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.33, keyakinan 3.8/10. Keputusan akhir 0–6, ramalan meleset.
Tamat
Racing M 20
Leganes B6
5.70
3.85
1.53
1X
2.45
U3.5
1.33
Ya
1.93
U3.5
1.33
3.8
U3.5
1.333.8
Trival Valderas vs Racing Madrid, Tercera División RFEF - Group 7, sepak mula 10:30. Odds: 1.60 tuan rumah, 3.75 seri, 5.00 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.60, keyakinan 7.1/10. Keputusan akhir 4–2, ramalan tepat.
Tamat
Trival Valderas4
Racing M2
1.60
3.75
5.00
1
1.60
U3.5
1.28
Tidak
1.74
1
1.60
7.1
✓ 1
1.607.1
Racing Madrid vs Torrejon, Tercera División RFEF - Group 7, sepak mula 17:00. Odds: 3.25 tuan rumah, 3.20 seri, 2.12 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.37, keyakinan 4.9/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Racing M1
Torrejon2
3.25
3.20
2.12
2
2.12
O1.5
1.37
Ya
1.90
O1.5
1.37
4.9
✓ O1.5
1.374.9
Parla vs Racing Madrid, Tercera División RFEF - Group 7, sepak mula 10:30. Odds: 1.95 tuan rumah, 3.15 seri, 3.80 pelawat. Best Tip: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.55, keyakinan 4.1/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan tepat.
Tamat
Parla0
Racing M2
1.95
3.15
3.80
X2
1.80
U2.5
1.55
Tidak
1.70
U2.5
1.55
4.1
✓ U2.5
1.554.1

Statistik musim

Tercera División RFEF - Group 7 Sepanyol · Musim 2025
33Perlawanan Kadar kemenangan 15%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan171633
Menang235
Seri437
Kalah111021
Gol dijaringkan161531
Gol dibolosi393271
Purata gol dijaringkan0.90.90.9
Purata gol dibolosi2.32.02.2
Tanpa bolos134
Gagal menjaringkan gol8513
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah4-2
Pelawat0-2
Kekalahan terbesar
Tuan rumah0-6
Pelawat5-1
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah4
Pelawat2
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah6
Pelawat5
Rentetan
Menang2
Kalah4
Sepakan penalti
1/ 1
100.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
6–12
0-15
6–10
16-30
3–12
31-45
5–7
46-60
3–13
61-75
8–17
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
76-901
1Kuning
7Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.561%
20 Perlawanan
Lebih 1.524%
8 Perlawanan
Lebih 2.56%
2 Perlawanan
Lebih 3.53%
1 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Ramalan & tip pertaruhan Racing Madrid

Mencari ramalan Racing Madrid? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Racing Madrid daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 15 perlawanan melibatkan Racing Madrid dengan ketepatan Best Tip sebanyak 66.7%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Tercera División RFEF - Group 7 semasa, Racing Madrid mencatatkan 5 kemenangan, 7 seri dan 21 kekalahan dalam 33 perlawanan, menjaringkan 31 gol (0.9 setiap perlawanan) dan dibolosi 71 gol, dengan 4 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Racing Madrid yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Racing Madrid hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.