Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Rangers de Talca

Rangers de Talca Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€4.86m Ø 28.9 Primera B
89
Perlawanan Diramal
69.7%
Kadar Kebolehramalan
WLLWWW
Prestasi Terkini
1.27
Gol / Perlawanan
Perlawanan Seterusnya Primera B · Jum, 16 Okt · 22:00
S. Wanderers
VS22:00
Rangers
Buka ramalan
Langgan untuk melihat

Perlawanan Terkini

Rangers de Talca vs Union San Felipe, Primera B, sepak mula 19:00. Odds: 1.77 tuan rumah, 3.70 seri, 5.00 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.30, keyakinan 7.5/10. Keputusan akhir 4–0, ramalan meleset.
Tamat
Rangers de TalcaRangers4
Union San FelipeSan Felipe0
1.77
3.70
5.00
2
5.00
U3.5
▾1.30
Tidak
▾1.93
U3.5
▾1.30
7.5
U3.5
▾1.307.5
Antofagasta vs Rangers T, Primera B, sepak mula 16:30. Odds: 1.78 tuan rumah, 3.65 seri, 4.40 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang, odds 1.78, keyakinan 7.2/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan tepat.
Tamat
Antofagasta2
Rangers TRangers0
▴1.78
▾3.65
▾4.40
1
▴1.78
O2.5
▴1.83
Ya
▾1.78
1
▴1.78
7.2
✓ 1
▴1.787.2
Rangers de Talca vs Deportes Iquique, Primera B, sepak mula 00:30. Odds: 2.30 tuan rumah, 3.30 seri, 3.45 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.33, keyakinan 5.2/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Rangers de TalcaRangers1
Deportes IquiqueDeportes 2
▾2.30
3.30
▴3.45
2
▴3.45
U3.5
▾1.33
Ya
▴1.75
U3.5
▾1.33
5.2
✓ U3.5
▾1.335.2
D. Puerto Montt vs Rangers de Talca, Primera B, sepak mula 22:00. Odds: 2.18 tuan rumah, 3.15 seri, 3.40 pelawat. Tip terbaik: maksimum 2 gol dijaringkan, odds 1.62, keyakinan 3.6/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan meleset.
Tamat
D. Puerto Montt1
Rangers de TalcaRangers 2
▾2.18
▴3.15
▴3.40
X2
1.70
U2.5
1.62
Ya
▴1.92
U2.5
▴1.62
3.6
U2.5
▴1.623.6
Rangers de Talca vs Deportes Temuco, Primera B, sepak mula 23:00. Odds: 2.27 tuan rumah, 3.25 seri, 3.10 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.39, keyakinan 5.1/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan tepat.
Tamat
Rangers de TalcaRangers1
Deportes Temuco0
2.27
▾3.25
▴3.10
1
2.27
O2.5
▴1.95
Ya
▴1.75
1X
▾1.39
5.1
✓ 1X
▾1.395.1
Union Espanola vs Rangers de Talca, Primera B, sepak mula 22:30. Odds: 2.07 tuan rumah, 3.55 seri, 3.55 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.32, keyakinan 8.9/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan meleset.
Tamat
Union EspanolaU. Espanola0
Rangers de TalcaRangers 1
2.07
3.55
▴3.55
1
2.07
U3.5
▾1.37
Ya
1.70
1X
▾1.32
8.9
1X
▾1.328.9
San Marcos de Arica vs Rangers de Talca, Primera B, sepak mula 01:30. Odds: 1.90 tuan rumah, 3.50 seri, 5.30 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.26, keyakinan 5.6/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
San Marcos de AricaSan M1
Rangers de TalcaRangers2
▴1.90
▾3.50
▴5.30
1X
▾1.19
U3.5
▾1.26
Ya
▴2.02
U3.5
▾1.26
5.6
✓ U3.5
▾1.265.6

Rangers Statistik Purata

10 Perlawanan Terakhir
PercubaanTepat sasaran / perlawanan
5.1
Penguasaan bola
49%
Sepakan penjuruPurata setiap perlawanan
5.5
DisiplinKad setiap perlawanan
2
Kadar Kemenangan
50%

Statistik Musim

Primera B Chile · Musim 2026
26Perlawanan Kadar Kemenangan 15%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan131326
Menang134
Seri426
Kalah8816
Gol Dijaringkan101323
Gol Dibolosi202242
Purata Gol Dijaringkan0.81.00.9
Purata Gol Dibolosi1.51.71.6
Tanpa Bolos314
Tidak Menjaringkan Gol6410
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah1-0
Pelawat1-2
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah2-4
Pelawat4-2
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah2
Pelawat2
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah4
Pelawat4
Rentetan
Menang4
Kalah4
Sepakan Penalti
4/ 5
80.00% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
3–8
0-15
4–6
16-30
5–4
31-45
1–6
46-60
7–5
61-75
5–11
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
0-154
16-307
31-455
46-6017
61-7510
76-9015
64Kuning
5Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.562%
16 Perlawanan
Lebih 1.527%
7 Perlawanan
Lebih 2.50%
0 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Pemain Umur Pos Nil
C. Servetti C. Servetti 31 DEF 6.98
A. Verdugo A. Verdugo 28 MID -
G. Reyes G. Reyes 30 FWD -
V. Durán V. Durán 26 FWD -
M. Pinto M. Pinto 27 FWD -
J. Sánchez J. Sánchez 38 FWD -
F. Barrientos F. Barrientos 28 FWD -
I. Díaz I. Díaz 35 FWD -
J. Araya J. Araya 19 MID -
I. Toro I. Toro 23 MID -
A. Mora A. Mora 21 MID -
C. Lobos C. Lobos 28 MID -
I. Ibáñez I. Ibáñez 29 MID -
S. Leyton S. Leyton 32 MID -
M. González M. González 31 MID -
G. Moya G. Moya 24 MID -
M. Sanhueza M. Sanhueza 34 DEF -
C. Rodríguez C. Rodríguez 30 DEF -
B. San Juan B. San Juan 31 DEF -
S. Acuña S. Acuña 22 DEF -
G. Rodríguez G. Rodríguez 31 GK -
J. Gamonal J. Gamonal 36 GK -
C. Jorquera C. Jorquera 37 MID -

Kedudukan

Chile - Primera B
# Pasukan P G M
1 San Luis 27 42-29 50
2 Cobreloa 27 45-29 48
3 Magallanes 27 44-39 46
4 Antofagasta 27 47-26 44
5 Santiago Wanderers 27 42-30 44
6 Recoleta 27 39-36 41
7 Deportes Copiapo 27 42-40 40
8 San Marcos de Arica 27 33-27 39
9 Union Espanola 27 32-35 36
10 Deportes Temuco 27 42-37 35
11 Deportes Iquique 27 36-30 34
12 D. Puerto Montt 27 26-35 34
13 Curico Unido 27 24-40 30
14 Deportes Santa Cruz 27 28-42 22
15 Union San Felipe 27 16-48 22
16 Rangers de Talca 27 27-42 21

Ramalan & Tips Pertaruhan Rangers de Talca

Mencari ramalan Rangers de Talca? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Rangers de Talca dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 89 perlawanan melibatkan Rangers de Talca dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 69.7%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim Primera B semasa, Rangers de Talca mencatatkan 4 kemenangan, 6 seri dan 16 kekalahan dalam 26 perlawanan, menjaringkan 23 gol (0.9 setiap perlawanan) dan dibolosi 42 gol, dengan 4 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Rangers de Talca kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €4.86m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Rangers de Talca yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Rangers de Talca hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.