1. Ramalan Bola Sepak
  2. Liga
  3. 2. Liga
  4. SKU Amstetten
SKU Amstetten

SKU Amstetten Ramalan, Statistik & Prestasi

Nilai pasaran: €3.65m
KEY INSIGHT SKU Amstetten menjaringkan gol dalam semua 10 perlawanan terakhir
TREND SKU Amstetten tidak tewas dalam 9 perlawanan terakhir
TREND SKU Amstetten menjaringkan gol dalam 12 perlawanan terakhir

Prestasi Terkini

DDWDD
85 Perlawanan Diramal
62.35% Kadar Kebolehramalan

SKU A Statistik Purata

10 Perlawanan Terakhir

Percubaan
Tepat sasaran / perlawanan
6.8
Penguasaan bola
48%
Sepakan penjuru
Purata setiap perlawanan
6.2
Kadar Kemenangan
40%

Ramalan AI

Dikuasakan oleh NerdyTips

12:30

Akan Datang
First Vienna
First Vienna
vs
SKU A
SKU A
2.35
3.45
2.77

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

12:30

Tamat
SKU A
SKU Amstetten
1 : 1
WSPG Wels
WSPG Wels
2.07
3.55
3.4

1

2.07

O1.5

1.22

YES

1.57

AS

1.33
4/10

11:30

Tamat
Floridsdo
Floridsdorfer AC
2 : 2
SKU Amstetten
SKU A
3.3
3.3
2.23

2

2.23

O1.5

1.31

YES

1.76

O1.5

1.31
4/10

04:30

Tamat
SKU A
SKU Amstetten
2 : 1
Admira Wacker
Admira W
2.22
3.85
2.95

1

2.22

U3.5

1.4

YES

1.62

U3.5

1.4
5.2/10

12:30

Tamat
Voitsberg
Voitsberg
1 : 1
SKU Amstetten
SKU A
2
3.6
3.5

1

2

O2.5

1.65

NO

2.3

1X

1.31
7.3/10

13:00

Tamat
Deutschla
Deutschlandsberger SC
1 : 1
SKU Amstetten
SKU A red card
5.8
5.15
1.42

1X

2.72

O2.5

1.29

YES

1.46

O2.5

1.29
3.7/10

12:30

Tamat
Krems R
Krems / Rehberg
0 : 2
SKU Amstetten
SKU A
4.95
4.2
1.57

1

4.95

U3.5

1.53

NO

2.12

1X

2.22
5/10

11:00

Tamat
SKU A
SKU Amstetten
2 : 2
Artis
Artis
2.9
3.65
2.28

X

3.65

U3.5

1.42

YES

1.55

U3.5

1.42
4.2/10

11:00

Tamat
Taborsko
Taborsko
0 : 3
SKU Amstetten
SKU A
2.72
3.45
2.38

X

3.45

U3.5

1.6

YES

1.55

U3.5

1.6
3.4/10

12:30

Tamat
Oedt
Oedt
3 : 1
Amstetten
Amstetten
3.7
4.15
1.9

2

1.9

O2.5

1.64

YES

1.64

HS

1.33
5.2/10

12:00

Tamat
SKU A
SKU Amstetten
3 : 0
Austria Klagenfurt
Austria K red card
1.91
3.75
4

2

4

U3.5

1.4

YES

1.72

X2

1.87
7/10

01:00

Tamat
SKU A
SKU Amstetten
0 : 1
Lask Juniors Linz
Lask J
1.46
4.5
5.3

1

1.46

O2.5

1.47

YES

1.58

O2.5

1.47
6/10

Ramalan & Tips Pertaruhan SKU Amstetten

Mencari ramalan SKU Amstetten? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk SKU Amstetten dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 85 perlawanan melibatkan SKU Amstetten dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 62.35%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim 2. Liga semasa, SKU Amstetten mencatatkan 1 kemenangan, 2 seri dan 0 kekalahan dalam 3 perlawanan, menjaringkan 5 gol (1.7 setiap perlawanan) dan kebobolan 4, dengan 0 perlawanan tanpa kebobolan.

SKU Amstetten kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €3.65m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan SKU Amstetten yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

SKU Amstetten hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 160 liga.

2. LigaAustria • Musim 2026
Perincian Prestasi
StatistikTuan RumahPelawatJumlah
Perlawanan123
Menang101
Seri022
Kalah000
Gol Dijaringkan235
Gol Dibolosi134
Purata Gol Dijaringkan2.01.51.7
Purata Gol Dibolosi1.01.51.3
Tanpa Bolos000
Tidak Menjaringkan Gol000
Rekod dan Siri
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah 2-1
Pelawat -
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah 2
Pelawat 2
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah 1
Pelawat 2
Siri
Menang 1
Kalah 0
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
Taktik dan Disiplin
4-2-3-1 2 G
6 Kuning
0 Merah
Gol Dijaringkan
Lebih Daripada 0.5 100%
3 Perlawanan
Lebih Daripada 1.5 67%
2 Perlawanan
Lebih Daripada 2.5 0%
0 Perlawanan
Lebih Daripada 3.5 0%
0 Perlawanan
Lebih Daripada 4.5 0%
0 Perlawanan
Tiada data pemain tersedia