Langkau ke kandungan

Ramalan Always Ready vs Real Oruro - 25 Okt 2026

25 Okt19:00
5:1
Tamat
11.19 X8.00 211.00

Detik penting

  1. Separuh masa pertama1–1
  2. 7'Real Oruro · Gol 0–1Corulo L. (pen.)
  3. Always Ready · Gol Triverio E.Asis Amoroso J.1–126'
  4. 37'Real Oruro · Kad kuning kedua Villegas Y.
  5. Separuh masa kedua4–0
  6. Always Ready · Gol Triverio E.2–153'
  7. Always Ready · Gol Collazo Martinez C. M.Asis Lima R.3–180'
  8. Always Ready · Gol Triverio E.Asis Amoroso J.4–185'
  9. Always Ready · Gol Algaranaz C.Asis Godoy J.5–190+3'

Tip

Keyakinan
Tip Terbaik
Lebih 2.5 1.28
Sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan
5.0/10
Tip 1x2
11.19
5.0/10
Jumlah Gol
Lebih 2.51.28
5.0/10
Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
Ya1.72
1.5/10
Skor Separuh Masa
Always Ready10Real Oruro
Skor Tepat
Always Ready31Real Oruro

Statistik: ramalan vs sebenar

AI
Always Ready
Real Oruro
xGAlways Ready: 2.22Real Oruro: 0.87
Penguasaan BolaAlways Ready: 64%Real Oruro: 36%
Jumlah PercubaanAlways Ready: 23Real Oruro: 9
Percubaan TepatAlways Ready: 7Real Oruro: 3
Percubaan TersasarAlways Ready: 9Real Oruro: 4
Sepakan PenjuruAlways Ready: 5Real Oruro: 3
Kad KuningAlways Ready: 2Real Oruro: 3
OffsideAlways Ready: 2Real Oruro: 1
KesalahanAlways Ready: 11Real Oruro: 17
xGAlways Ready: 4.11Real Oruro: 0.91
Penguasaan BolaAlways Ready: 67%Real Oruro: 33%
Jumlah PercubaanAlways Ready: 31Real Oruro: 5
Percubaan TepatAlways Ready: 12Real Oruro: 1
Percubaan TersasarAlways Ready: 16Real Oruro: 3
Sepakan PenjuruAlways Ready: 14Real Oruro: 1
Kad KuningAlways Ready: 2Real Oruro: 6
OffsideAlways Ready: 4Real Oruro: 3
KesalahanAlways Ready: 12Real Oruro: 19
xGAlways Ready: 4.112.22Real Oruro: 0.910.87
Penguasaan BolaAlways Ready: 67%64%Real Oruro: 33%36%
Jumlah PercubaanAlways Ready: 3123Real Oruro: 59
Percubaan TepatAlways Ready: 127Real Oruro: 13
Percubaan TersasarAlways Ready: 169Real Oruro: 34
Sepakan PenjuruAlways Ready: 145Real Oruro: 13
Kad KuningAlways Ready: 22Real Oruro: 63
OffsideAlways Ready: 42Real Oruro: 31
KesalahanAlways Ready: 1211Real Oruro: 1917

Statistik

Purata / Perlawanan
Always Ready
Real Oruro
xGAlways Ready: 1.94Real Oruro: 0.96
Jumlah GolAlways Ready: 4.4Real Oruro: 2.8
Gol DijaringkanAlways Ready: 2.3Real Oruro: 1.2
Gol DibolosiAlways Ready: 2.1Real Oruro: 1.6
Penguasaan BolaAlways Ready: 57%Real Oruro: 47%
Jumlah PercubaanAlways Ready: 19.3Real Oruro: 14.7
Percubaan TepatAlways Ready: 7.9Real Oruro: 4.9
Percubaan TersasarAlways Ready: 7Real Oruro: 7.3
KesalahanAlways Ready: 11.8Real Oruro: 15.1
Sepakan PenjuruAlways Ready: 5.5Real Oruro: 4.8
OffsideAlways Ready: 2Real Oruro: 1.7
Kad KuningAlways Ready: 1.6Real Oruro: 2.5
Jumlah HantaranAlways Ready: 417Real Oruro: 317

Prestasi

Ringkasan 10 Perlawanan Terakhir
Always Ready
Real Oruro
KemenanganAlways Ready: 4Real Oruro: 4
Lebih 1.5 GolAlways Ready: 10Real Oruro: 8
Lebih 2.5 GolAlways Ready: 8Real Oruro: 5
Lebih 3.5 GolAlways Ready: 7Real Oruro: 4
Kedua-dua Pasukan Jaring GolAlways Ready: 5Real Oruro: 3
Kemenangan MengejutAlways Ready: 0Real Oruro: 1
Kekalahan MengejutAlways Ready: 1Real Oruro: 0

H2H

Semua pertemuan 9
Always Ready
Real Oruro
4Kemenangan
5Seri
0Kemenangan
Pertemuan terkini 9
4.0Gol setiap perlawanan
78%Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
67%Lebih 2.5 Gol
30 Sep2026Real OruroAlways Ready22
20 Ogo2026Always ReadyReal Oruro42
14 Jul2026Real OruroAlways Ready06
29 Sep2025Always ReadyReal Oruro40
25 Jul2025Real OruroAlways Ready11
17 Mei2025Real OruroAlways Ready22
01 Mei2025Always ReadyReal Oruro11
21 Feb2025Real OruroAlways Ready15
18 Feb2025Always ReadyReal Oruro11

Perlawanan Terkini

Kedudukan

Bolivia - Primera División
# Pasukan P G M
1 Always Ready 23 55-16 51
2 Bolívar 22 56-22 51
3 The Strongest 22 41-24 45
4 Real Potosí 23 30-16 38
5 Oriente Petrolero 22 38-28 34
6 Aurora 23 34-30 34
7 Guabirá 22 34-44 30
8 Independiente Petrolero 23 31-39 29
9 Blooming 23 31-25 28
10 Nacional Potosí 22 32-31 28
11 Real Oruro 23 37-56 27
12 San Antonio Bulo Bulo 23 24-43 24
13 Universitario de Vinto 22 29-43 21
14 Gualberto Villarroel SJ 23 27-40 20
15 ABB 23 33-51 20
16 Real Tomayapo 23 16-40 20