Ramalan Always Ready vs Real Oruro - 25 Okt 2026
11.19
X8.00
211.00
Detik penting
- Separuh masa pertama1–1
- 7'Real Oruro · Gol 0–1Corulo L. (pen.)
- Always Ready · Gol Triverio E.Asis Amoroso J.1–126'
- 37'Real Oruro · Kad kuning kedua Villegas Y.
- Separuh masa kedua4–0
- Always Ready · Gol Triverio E.2–153'
- Always Ready · Gol Collazo Martinez C. M.Asis Lima R.3–180'
- Always Ready · Gol Triverio E.Asis Amoroso J.4–185'
- Always Ready · Gol Algaranaz C.Asis Godoy J.5–190+3'
Tip
Keyakinan
Tip Terbaik
Lebih 2.5
1.28
Sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan
5.0/10
Tip 1x2
11.19
5.0/10
Jumlah Gol
Lebih 2.51.28
5.0/10
Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
Ya1.72
1.5/10
Skor Separuh Masa
Skor Tepat
Statistik: ramalan vs sebenar
AIReal Oruro
xGAlways Ready: 2.22Real Oruro: 0.87
Penguasaan BolaAlways Ready: 64%Real Oruro: 36%
Jumlah PercubaanAlways Ready: 23Real Oruro: 9
Percubaan TepatAlways Ready: 7Real Oruro: 3
Percubaan TersasarAlways Ready: 9Real Oruro: 4
Sepakan PenjuruAlways Ready: 5Real Oruro: 3
Kad KuningAlways Ready: 2Real Oruro: 3
OffsideAlways Ready: 2Real Oruro: 1
KesalahanAlways Ready: 11Real Oruro: 17
xGAlways Ready: 4.11Real Oruro: 0.91
Penguasaan BolaAlways Ready: 67%Real Oruro: 33%
Jumlah PercubaanAlways Ready: 31Real Oruro: 5
Percubaan TepatAlways Ready: 12Real Oruro: 1
Percubaan TersasarAlways Ready: 16Real Oruro: 3
Sepakan PenjuruAlways Ready: 14Real Oruro: 1
Kad KuningAlways Ready: 2Real Oruro: 6
OffsideAlways Ready: 4Real Oruro: 3
KesalahanAlways Ready: 12Real Oruro: 19
xGAlways Ready: 4.112.22Real Oruro: 0.910.87
Penguasaan BolaAlways Ready: 67%64%Real Oruro: 33%36%
Jumlah PercubaanAlways Ready: 3123Real Oruro: 59
Percubaan TepatAlways Ready: 127Real Oruro: 13
Percubaan TersasarAlways Ready: 169Real Oruro: 34
Sepakan PenjuruAlways Ready: 145Real Oruro: 13
Kad KuningAlways Ready: 22Real Oruro: 63
OffsideAlways Ready: 42Real Oruro: 31
KesalahanAlways Ready: 1211Real Oruro: 1917
Statistik
Purata / Perlawanan
Real Oruro
xGAlways Ready: 1.94Real Oruro: 0.96
Jumlah GolAlways Ready: 4.4Real Oruro: 2.8
Gol DijaringkanAlways Ready: 2.3Real Oruro: 1.2
Gol DibolosiAlways Ready: 2.1Real Oruro: 1.6
Penguasaan BolaAlways Ready: 57%Real Oruro: 47%
Jumlah PercubaanAlways Ready: 19.3Real Oruro: 14.7
Percubaan TepatAlways Ready: 7.9Real Oruro: 4.9
Percubaan TersasarAlways Ready: 7Real Oruro: 7.3
KesalahanAlways Ready: 11.8Real Oruro: 15.1
Sepakan PenjuruAlways Ready: 5.5Real Oruro: 4.8
OffsideAlways Ready: 2Real Oruro: 1.7
Kad KuningAlways Ready: 1.6Real Oruro: 2.5
Jumlah HantaranAlways Ready: 417Real Oruro: 317
Prestasi
Ringkasan 10 Perlawanan Terakhir
Real Oruro
KemenanganAlways Ready: 4Real Oruro: 4
Lebih 1.5 GolAlways Ready: 10Real Oruro: 8
Lebih 2.5 GolAlways Ready: 8Real Oruro: 5
Lebih 3.5 GolAlways Ready: 7Real Oruro: 4
Kedua-dua Pasukan Jaring GolAlways Ready: 5Real Oruro: 3
Kemenangan MengejutAlways Ready: 0Real Oruro: 1
Kekalahan MengejutAlways Ready: 1Real Oruro: 0
H2H
Semua pertemuan 9
4Kemenangan
5Seri
0Kemenangan
Pertemuan terkini 9
4.0Gol setiap perlawanan
78%Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
67%Lebih 2.5 Gol
30 Sep2026
Real Oruro
Always Ready22
20 Ogo2026
Always Ready
Real Oruro42
14 Jul2026
Real Oruro
Always Ready06
29 Sep2025
Always Ready
Real Oruro40
25 Jul2025
Real Oruro
Always Ready11
17 Mei2025
Real Oruro
Always Ready22
01 Mei2025
Always Ready
Real Oruro11
21 Feb2025
Real Oruro
Always Ready15
18 Feb2025
Always Ready
Real Oruro11
Perlawanan Terkini
Tiada perlawanan untuk pilihan ini.
Tiada perlawanan untuk pilihan ini.
Kedudukan
| # | Pasukan | P | G | M |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 55-16 | 51 |
| 2 |
|
22 | 56-22 | 51 |
| 3 |
|
22 | 41-24 | 45 |
| 4 |
|
23 | 30-16 | 38 |
| 5 |
|
22 | 38-28 | 34 |
| 6 |
|
23 | 34-30 | 34 |
| 7 |
|
22 | 34-44 | 30 |
| 8 |
|
23 | 31-39 | 29 |
| 9 |
|
23 | 31-25 | 28 |
| 10 |
|
22 | 32-31 | 28 |
| 11 |
|
23 | 37-56 | 27 |
| 12 |
|
23 | 24-43 | 24 |
| 13 |
|
22 | 29-43 | 21 |
| 14 |
|
23 | 27-40 | 20 |
| 15 |
|
23 | 33-51 | 20 |
| 16 |
|
23 | 16-40 | 20 |