Langkau ke kandungan

Ramalan Central Coast Mariners vs Brisbane Roar - 10 Apr 2026

10 Apr10:35
2:2
Tamat
13.20 X3.55 22.30

Tip

Keyakinan
Tip Terbaik
Lebih 1.5 1.25
Sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan
4.3/10
Tip 1x2
13.20
2.6/10
Jumlah Gol
Lebih 1.51.25
4.3/10
Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
Ya1.60
2.8/10
Tip Bet Builder
1X & Lebih 1.52.05
1.0/10
Skor Tepat
Central Coast Mariners21Brisbane Roar

Statistik: ramalan vs sebenar

AI
Central C
Brisbane Roar
xGCentral Coast Mariners: 1.36Brisbane Roar: 1.16
Penguasaan BolaCentral Coast Mariners: 52%Brisbane Roar: 48%
Jumlah PercubaanCentral Coast Mariners: 11Brisbane Roar: 14
Percubaan TepatCentral Coast Mariners: 4Brisbane Roar: 5
Percubaan TersasarCentral Coast Mariners: 4Brisbane Roar: 5
Sepakan PenjuruCentral Coast Mariners: 3Brisbane Roar: 3
xGCentral Coast Mariners: 0.31Brisbane Roar: 1.12
Penguasaan BolaCentral Coast Mariners: 50%Brisbane Roar: 50%
Jumlah PercubaanCentral Coast Mariners: 5Brisbane Roar: 15
Percubaan TepatCentral Coast Mariners: 4Brisbane Roar: 6
Percubaan TersasarCentral Coast Mariners: 1Brisbane Roar: 7
Sepakan PenjuruCentral Coast Mariners: 1Brisbane Roar: 10
xGCentral Coast Mariners: 0.311.36Brisbane Roar: 1.121.16
Penguasaan BolaCentral Coast Mariners: 50%52%Brisbane Roar: 50%48%
Jumlah PercubaanCentral Coast Mariners: 511Brisbane Roar: 1514
Percubaan TepatCentral Coast Mariners: 44Brisbane Roar: 65
Percubaan TersasarCentral Coast Mariners: 14Brisbane Roar: 75
Sepakan PenjuruCentral Coast Mariners: 13Brisbane Roar: 103

Statistik

Purata / Perlawanan
Central C
Brisbane Roar
xGCentral Coast Mariners: 1.16Brisbane Roar: 1.12
Jumlah GolCentral Coast Mariners: 3.1Brisbane Roar: 2.8
Gol DijaringkanCentral Coast Mariners: 1.6Brisbane Roar: 1.1
Gol DibolosiCentral Coast Mariners: 1.5Brisbane Roar: 1.7
Penguasaan BolaCentral Coast Mariners: 42%Brisbane Roar: 43%
Jumlah PercubaanCentral Coast Mariners: 10Brisbane Roar: 14.8
Percubaan TepatCentral Coast Mariners: 3.9Brisbane Roar: 5.2
Percubaan TersasarCentral Coast Mariners: 3.6Brisbane Roar: 5.7
KesalahanCentral Coast Mariners: 8.8Brisbane Roar: 11.6
Sepakan PenjuruCentral Coast Mariners: 3.4Brisbane Roar: 3.9
OffsideCentral Coast Mariners: 1.6Brisbane Roar: 1.2
Kad KuningCentral Coast Mariners: 1.5Brisbane Roar: 2.3
Jumlah HantaranCentral Coast Mariners: 373Brisbane Roar: 367

Prestasi

Ringkasan 10 Perlawanan Terakhir
Central C
Brisbane Roar
KemenanganCentral Coast Mariners: 4Brisbane Roar: 1
Lebih 1.5 GolCentral Coast Mariners: 8Brisbane Roar: 8
Lebih 2.5 GolCentral Coast Mariners: 7Brisbane Roar: 6
Lebih 3.5 GolCentral Coast Mariners: 5Brisbane Roar: 3
Kedua-dua Pasukan Jaring GolCentral Coast Mariners: 8Brisbane Roar: 8
Kemenangan MengejutCentral Coast Mariners: 2Brisbane Roar: 0
Kekalahan MengejutCentral Coast Mariners: 0Brisbane Roar: 0

H2H

Semua pertemuan 44
Central Coast Mariners
Brisbane Roar
12Kemenangan
7Seri
25Kemenangan
Pertemuan terkini 10
3.2Gol setiap perlawanan
70%Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
80%Lebih 2.5 Gol
10 Apr2026Central Coast MarinersBrisbane Roar22
07 Feb2026Brisbane RoarCentral Coast Mariners12
31 Dis2025Central Coast MarinersBrisbane Roar12
24 Ogo2025Brisbane RoarCentral Coast Mariners20
02 Mei2025Central Coast MarinersBrisbane Roar12
03 Jan2025Brisbane RoarCentral Coast Mariners13
27 Jan2024Central Coast MarinersBrisbane Roar20
21 Dis2023Brisbane RoarCentral Coast Mariners03
12 Nov2023Central Coast MarinersBrisbane Roar12
01 Apr2023Central Coast MarinersBrisbane Roar41

Perlawanan Terkini

Kedudukan

Australia - A-League
# Pasukan P G M
1 Newcastle Jets 26 55-39 48
2 Adelaide United 26 46-36 43
3 Auckland 26 42-29 42
4 Melbourne Victory 26 44-33 40
5 Sydney 26 33-25 39
6 Melbourne City 26 33-33 38
7 Macarthur 26 37-44 34
8 Wellington Phoenix 26 36-48 33
9 Central Coast Mariners 26 35-42 32
10 Perth Glory 26 32-39 31
11 Brisbane Roar 26 27-36 26
12 Western Sydney Wanderers 26 27-43 21
Promotion - A-League (Play Offs: Semi-finals) Promotion - A-League (Play Offs: Quarter-finals)