Ramalan Central Coast Mariners vs Brisbane Roar - 10 Apr 2026
Tip
Keyakinan
Tip Terbaik
Lebih 1.5
1.25
Sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan
4.3/10
Tip 1x2
13.20
2.6/10
Jumlah Gol
Lebih 1.51.25
4.3/10
Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
Ya1.60
2.8/10
Tip Bet Builder
1X & Lebih 1.52.05
1.0/10
Skor Tepat
Statistik: ramalan vs sebenar
AIBrisbane Roar
xGCentral Coast Mariners: 1.36Brisbane Roar: 1.16
Penguasaan BolaCentral Coast Mariners: 52%Brisbane Roar: 48%
Jumlah PercubaanCentral Coast Mariners: 11Brisbane Roar: 14
Percubaan TepatCentral Coast Mariners: 4Brisbane Roar: 5
Percubaan TersasarCentral Coast Mariners: 4Brisbane Roar: 5
Sepakan PenjuruCentral Coast Mariners: 3Brisbane Roar: 3
xGCentral Coast Mariners: 0.31Brisbane Roar: 1.12
Penguasaan BolaCentral Coast Mariners: 50%Brisbane Roar: 50%
Jumlah PercubaanCentral Coast Mariners: 5Brisbane Roar: 15
Percubaan TepatCentral Coast Mariners: 4Brisbane Roar: 6
Percubaan TersasarCentral Coast Mariners: 1Brisbane Roar: 7
Sepakan PenjuruCentral Coast Mariners: 1Brisbane Roar: 10
xGCentral Coast Mariners: 0.311.36Brisbane Roar: 1.121.16
Penguasaan BolaCentral Coast Mariners: 50%52%Brisbane Roar: 50%48%
Jumlah PercubaanCentral Coast Mariners: 511Brisbane Roar: 1514
Percubaan TepatCentral Coast Mariners: 44Brisbane Roar: 65
Percubaan TersasarCentral Coast Mariners: 14Brisbane Roar: 75
Sepakan PenjuruCentral Coast Mariners: 13Brisbane Roar: 103
Statistik
Purata / Perlawanan
Brisbane Roar
xGCentral Coast Mariners: 1.16Brisbane Roar: 1.12
Jumlah GolCentral Coast Mariners: 3.1Brisbane Roar: 2.8
Gol DijaringkanCentral Coast Mariners: 1.6Brisbane Roar: 1.1
Gol DibolosiCentral Coast Mariners: 1.5Brisbane Roar: 1.7
Penguasaan BolaCentral Coast Mariners: 42%Brisbane Roar: 43%
Jumlah PercubaanCentral Coast Mariners: 10Brisbane Roar: 14.8
Percubaan TepatCentral Coast Mariners: 3.9Brisbane Roar: 5.2
Percubaan TersasarCentral Coast Mariners: 3.6Brisbane Roar: 5.7
KesalahanCentral Coast Mariners: 8.8Brisbane Roar: 11.6
Sepakan PenjuruCentral Coast Mariners: 3.4Brisbane Roar: 3.9
OffsideCentral Coast Mariners: 1.6Brisbane Roar: 1.2
Kad KuningCentral Coast Mariners: 1.5Brisbane Roar: 2.3
Jumlah HantaranCentral Coast Mariners: 373Brisbane Roar: 367
Prestasi
Ringkasan 10 Perlawanan Terakhir
Brisbane Roar
KemenanganCentral Coast Mariners: 4Brisbane Roar: 1
Lebih 1.5 GolCentral Coast Mariners: 8Brisbane Roar: 8
Lebih 2.5 GolCentral Coast Mariners: 7Brisbane Roar: 6
Lebih 3.5 GolCentral Coast Mariners: 5Brisbane Roar: 3
Kedua-dua Pasukan Jaring GolCentral Coast Mariners: 8Brisbane Roar: 8
Kemenangan MengejutCentral Coast Mariners: 2Brisbane Roar: 0
Kekalahan MengejutCentral Coast Mariners: 0Brisbane Roar: 0
H2H
Semua pertemuan 44
12Kemenangan
7Seri
25Kemenangan
Pertemuan terkini 10
3.2Gol setiap perlawanan
70%Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
80%Lebih 2.5 Gol
10 Apr2026
Central Coast Mariners
Brisbane Roar22
07 Feb2026
Brisbane Roar
Central Coast Mariners12
31 Dis2025
Central Coast Mariners
Brisbane Roar12
24 Ogo2025
Brisbane Roar
Central Coast Mariners20
02 Mei2025
Central Coast Mariners
Brisbane Roar12
03 Jan2025
Brisbane Roar
Central Coast Mariners13
27 Jan2024
Central Coast Mariners
Brisbane Roar20
21 Dis2023
Brisbane Roar
Central Coast Mariners03
12 Nov2023
Central Coast Mariners
Brisbane Roar12
01 Apr2023
Central Coast Mariners
Brisbane Roar41
Perlawanan Terkini
Tiada perlawanan untuk pilihan ini.
Tiada perlawanan untuk pilihan ini.
Kedudukan
| # | Pasukan | P | G | M |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
26 | 55-39 | 48 |
| 2 |
|
26 | 46-36 | 43 |
| 3 |
|
26 | 42-29 | 42 |
| 4 |
|
26 | 44-33 | 40 |
| 5 |
|
26 | 33-25 | 39 |
| 6 |
|
26 | 33-33 | 38 |
| 7 |
|
26 | 37-44 | 34 |
| 8 |
|
26 | 36-48 | 33 |
| 9 |
|
26 | 35-42 | 32 |
| 10 |
|
26 | 32-39 | 31 |
| 11 |
|
26 | 27-36 | 26 |
| 12 |
|
26 | 27-43 | 21 |
Promotion - A-League (Play Offs: Semi-finals)
Promotion - A-League (Play Offs: Quarter-finals)