Ramalan Lahti vs Mariehamn - 8 Sep 2026
Tip
Keyakinan
Tip Terbaik
Bawah 3.5
1.47
Maksimum 3 gol dijaringkan
5.0/10
Tip 1x2
25.60
1.5/10
Jumlah Gol
Bawah 3.51.47
5.0/10
Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
Ya1.78
1.3/10
Tip Bet Builder
X2 & Bawah 5.52.70
1.0/10
Skor Tepat
Statistik: ramalan vs sebenar
AIMariehamn
xGLahti: 1.67Mariehamn: 1.11
Penguasaan BolaLahti: 57%Mariehamn: 43%
Jumlah PercubaanLahti: 15Mariehamn: 13
Percubaan TepatLahti: 5Mariehamn: 4
Percubaan TersasarLahti: 6Mariehamn: 5
Sepakan PenjuruLahti: 5Mariehamn: 5
Kad KuningLahti: 1Mariehamn: 2
xGLahti: 1.29Mariehamn: 0.77
Penguasaan BolaLahti: 65%Mariehamn: 35%
Jumlah PercubaanLahti: 13Mariehamn: 10
Percubaan TepatLahti: 7Mariehamn: 3
Percubaan TersasarLahti: 4Mariehamn: 5
Sepakan PenjuruLahti: 2Mariehamn: 9
Kad KuningLahti: 3Mariehamn: 2
xGLahti: 1.291.67Mariehamn: 0.771.11
Penguasaan BolaLahti: 65%57%Mariehamn: 35%43%
Jumlah PercubaanLahti: 1315Mariehamn: 1013
Percubaan TepatLahti: 75Mariehamn: 34
Percubaan TersasarLahti: 46Mariehamn: 55
Sepakan PenjuruLahti: 25Mariehamn: 95
Kad KuningLahti: 31Mariehamn: 22
Statistik
Purata / Perlawanan
Mariehamn
xGLahti: 1.4Mariehamn: 0.95
Jumlah GolLahti: 1.4Mariehamn: 3.1
Gol DijaringkanLahti: 1Mariehamn: 1.1
Gol DibolosiLahti: 0.4Mariehamn: 2
Penguasaan BolaLahti: 53%Mariehamn: 44%
Jumlah PercubaanLahti: 12.4Mariehamn: 10.9
Percubaan TepatLahti: 3.6Mariehamn: 3.6
Percubaan TersasarLahti: 5.3Mariehamn: 4.3
KesalahanLahti: 11.5Mariehamn: 11.3
Sepakan PenjuruLahti: 4.9Mariehamn: 4.5
OffsideLahti: 2Mariehamn: 2
Kad KuningLahti: 1.8Mariehamn: 2
Jumlah HantaranLahti: 456Mariehamn: 385
Prestasi
Ringkasan 10 Perlawanan Terakhir
Mariehamn
KemenanganLahti: 5Mariehamn: 3
Lebih 1.5 GolLahti: 5Mariehamn: 10
Lebih 2.5 GolLahti: 1Mariehamn: 4
Lebih 3.5 GolLahti: 0Mariehamn: 3
Kedua-dua Pasukan Jaring GolLahti: 2Mariehamn: 3
Kemenangan MengejutLahti: 0Mariehamn: 2
Kekalahan MengejutLahti: 0Mariehamn: 0
H2H
Semua pertemuan 46
20Kemenangan
13Seri
13Kemenangan
Pertemuan terkini 10
1.9Gol setiap perlawanan
30%Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
30%Lebih 2.5 Gol
20 Jul2026
Mariehamn
Lahti02
26 Mei2026
Mariehamn
Lahti01
10 Mei2026
Lahti
Mariehamn11
05 Mac2026
Mariehamn
Lahti40
19 Sep2024
Lahti
Mariehamn21
18 Ogo2024
Mariehamn
Lahti00
12 Mei2024
Lahti
Mariehamn30
23 Feb2024
Lahti
Mariehamn11
08 Okt2023
Mariehamn
Lahti00
23 Jul2023
Lahti
Mariehamn02
Perlawanan Terkini
Tiada perlawanan untuk pilihan ini.
Tiada perlawanan untuk pilihan ini.