Langkau ke kandungan

Ramalan Lahti vs Mariehamn - 8 Sep 2026

8 Sep16:00
2:1
Tamat
11.58 X4.30 25.60

Tip

Keyakinan
Tip Terbaik
Bawah 3.5 1.47
Maksimum 3 gol dijaringkan
5.0/10
Tip 1x2
25.60
1.5/10
Jumlah Gol
Bawah 3.51.47
5.0/10
Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
Ya1.78
1.3/10
Tip Bet Builder
X2 & Bawah 5.52.70
1.0/10
Skor Tepat
Lahti12Mariehamn

Statistik: ramalan vs sebenar

AI
Lahti
Mariehamn
xGLahti: 1.67Mariehamn: 1.11
Penguasaan BolaLahti: 57%Mariehamn: 43%
Jumlah PercubaanLahti: 15Mariehamn: 13
Percubaan TepatLahti: 5Mariehamn: 4
Percubaan TersasarLahti: 6Mariehamn: 5
Sepakan PenjuruLahti: 5Mariehamn: 5
Kad KuningLahti: 1Mariehamn: 2
xGLahti: 1.29Mariehamn: 0.77
Penguasaan BolaLahti: 65%Mariehamn: 35%
Jumlah PercubaanLahti: 13Mariehamn: 10
Percubaan TepatLahti: 7Mariehamn: 3
Percubaan TersasarLahti: 4Mariehamn: 5
Sepakan PenjuruLahti: 2Mariehamn: 9
Kad KuningLahti: 3Mariehamn: 2
xGLahti: 1.291.67Mariehamn: 0.771.11
Penguasaan BolaLahti: 65%57%Mariehamn: 35%43%
Jumlah PercubaanLahti: 1315Mariehamn: 1013
Percubaan TepatLahti: 75Mariehamn: 34
Percubaan TersasarLahti: 46Mariehamn: 55
Sepakan PenjuruLahti: 25Mariehamn: 95
Kad KuningLahti: 31Mariehamn: 22

Statistik

Purata / Perlawanan
Lahti
Mariehamn
xGLahti: 1.4Mariehamn: 0.95
Jumlah GolLahti: 1.4Mariehamn: 3.1
Gol DijaringkanLahti: 1Mariehamn: 1.1
Gol DibolosiLahti: 0.4Mariehamn: 2
Penguasaan BolaLahti: 53%Mariehamn: 44%
Jumlah PercubaanLahti: 12.4Mariehamn: 10.9
Percubaan TepatLahti: 3.6Mariehamn: 3.6
Percubaan TersasarLahti: 5.3Mariehamn: 4.3
KesalahanLahti: 11.5Mariehamn: 11.3
Sepakan PenjuruLahti: 4.9Mariehamn: 4.5
OffsideLahti: 2Mariehamn: 2
Kad KuningLahti: 1.8Mariehamn: 2
Jumlah HantaranLahti: 456Mariehamn: 385

Prestasi

Ringkasan 10 Perlawanan Terakhir
Lahti
Mariehamn
KemenanganLahti: 5Mariehamn: 3
Lebih 1.5 GolLahti: 5Mariehamn: 10
Lebih 2.5 GolLahti: 1Mariehamn: 4
Lebih 3.5 GolLahti: 0Mariehamn: 3
Kedua-dua Pasukan Jaring GolLahti: 2Mariehamn: 3
Kemenangan MengejutLahti: 0Mariehamn: 2
Kekalahan MengejutLahti: 0Mariehamn: 0

H2H

Semua pertemuan 46
Lahti
Mariehamn
20Kemenangan
13Seri
13Kemenangan
Pertemuan terkini 10
1.9Gol setiap perlawanan
30%Kedua-dua Pasukan Jaring Gol
30%Lebih 2.5 Gol
20 Jul2026MariehamnLahti02
26 Mei2026MariehamnLahti01
10 Mei2026LahtiMariehamn11
05 Mac2026MariehamnLahti40
19 Sep2024LahtiMariehamn21
18 Ogo2024MariehamnLahti00
12 Mei2024LahtiMariehamn30
23 Feb2024LahtiMariehamn11
08 Okt2023MariehamnLahti00
23 Jul2023LahtiMariehamn02

Perlawanan Terkini

Kedudukan

Finland - Veikkausliiga
# Pasukan P G M
1 Lahti 27 35-26 39
2 Ilves 27 45-39 38
3 Turku PS 27 29-33 32
4 SJK 27 29-37 27
5 FF Jaro 27 22-49 21
6 Mariehamn 27 22-49 19
Relegation Playoffs Relegation