Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Blumenau

Blumenau Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

32
Voorspelde wedstrijden
50.0%
Voorspelbaarheid
DWDLDL
Recente Vorm
1.20
Goals / Wedstrijd
Blumenau had minder dan 2.5 doelpunten in 83% van de laatste 12 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Blumenau heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Hercilio Luz vs Blumenau, Copa Santa Catarina, aftrap 22:00. Quoteringen: 1.70 thuis, 3.45 gelijkspel, 4.35 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.70, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 0–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Hercilio Luz0
Blumenau0
▴1.70
▾3.45
▾4.35
1
▴1.70
U3.5
1.31
Nee
1.92
1
▴1.70
8.0
1
▴1.708.0
Nacao vs Blumenau, Copa Santa Catarina, aftrap 19:00. Quoteringen: 4.05 thuis, 3.50 gelijkspel, 1.75 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.27, vertrouwen 4.7/10. Eindstand 0–1, tip uitgekomen.
Eind
Nacao0
Blumenau1
▴4.05
▾3.50
1.75
2
1.75
U3.5
1.27
Nee
1.85
U3.5
1.27
4.7
✓ U3.5
1.274.7
Blumenau vs Marcilio D, Copa Santa Catarina, aftrap 21:00. Quoteringen: 2.92 thuis, 3.10 gelijkspel, 2.30 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.34, vertrouwen 7.3/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Blumenau 1
Marcilio DMarcilio Dias1
▴2.92
▴3.10
▾2.30
2
▾2.30
O1.5
▴1.41
Ja
2.00
X2
▾1.34
7.3
✓ X2
▾1.347.3
Blumenau vs Metropolitano, Copa Santa Catarina, aftrap 21:00. Quoteringen: 2.07 thuis, 3.30 gelijkspel, 3.10 uit. Beste tip: beide teams scoren, quotering 1.68, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 0–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Blumenau 0
Metropolitano1
▴2.07
▾3.30
3.10
2
3.10
O2.5
1.80
Ja
1.68
BTTS
1.68
5.0
BTTS
1.685.0
Barra vs Blumenau, Copa Santa Catarina, aftrap 23:00. Quoteringen: 3.90 thuis, 3.40 gelijkspel, 1.83 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 3.90, vertrouwen 7.3/10. Eindstand 2–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Barra2
Blumenau2
▴3.90
▴3.40
▾1.83
1
▴3.90
U2.5
▴1.60
Nee
▴1.70
1
▴3.90
7.3
1
▴3.907.3
Joinville vs Blumenau, Copa Santa Catarina, aftrap 19:00. Quoteringen: 2.27 thuis, 3.10 gelijkspel, 2.92 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.34, vertrouwen 5.5/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Eind
Joinville 1
Blumenau 0
▴2.27
▾3.10
▴2.92
1
▴2.27
U2.5
1.65
Nee
1.83
1X
▾1.34
5.5
✓ 1X
▾1.345.5
Blumenau vs Santa Catarina, Copa Santa Catarina, aftrap 21:00. Quoteringen: 2.47 thuis, 2.95 gelijkspel, 2.75 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.44, vertrouwen 6.2/10. Eindstand 0–1, tip uitgekomen.
Eind
Blumenau0
Santa Catarina1
▾2.47
▾2.95
▴2.75
2
▴2.75
U2.5
1.57
Nee
▴1.80
X2
1.44
6.2
✓ X2
1.446.2

Seizoensstatistieken

Copa Santa Catarina Brazilië · Seizoen 2026
6Wedstrijden Winstpercentage 17%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden336
Overwinningen011
Gelijkspelen112
Nederlagen213
Doelpunten voor134
Doelpunten tegen336
Gem. doelpunten voor0.31.00.7
Gem. doelpunten tegen1.01.01.0
Clean sheets011
Wedstrijden zonder doelpunt213
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis-
Uit0-1
Zwaarste nederlaag
Thuis0-1
Uit1-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis1
Uit2
Meeste tegendoelpunten
Thuis1
Uit2
Reeksen
Winst0
Verlies2
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
0–0
0-15
0–3
16-30
1–1
31-45
0–1
46-60
2–1
61-75
0–0
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0Geel
3Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.550%
3 Wedstrijden
Boven 1.517%
1 Wedstrijden
Boven 2.50%
0 Wedstrijden
Boven 3.50%
0 Wedstrijden
Boven 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Brazilië - Catarinense - 2
# Team G D P
1 Blumenau 9 21-3 19
2 Metropolitano 9 16-6 19
3 Caravaggio 9 25-10 18
4 Hercílio Luz 9 17-6 17
5 Tubarao 9 11-7 14
6 Guarani de Palhoça 9 8-14 11
7 Fluminense-SC 9 7-10 10
8 Nação 9 10-19 9
9 Juventus SC 9 3-15 7
10 Jaraguá 9 4-32 1
Promotion Relegation

Blumenau voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Blumenau voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Blumenau op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 32 wedstrijden met Blumenau geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 50.0%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Copa Santa Catarina-seizoen heeft Blumenau 1 overwinningen, 2 gelijkspelen en 3 nederlagen behaald in 6 wedstrijden, met 4 doelpunten gescoord (0.7 per wedstrijd) en 6 tegendoelpunten, met 1 clean sheets.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Blumenau voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Blumenau is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.