Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Lech Poznań II

Lech Poznań II Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€450.00Th. Ø 19.0 III Liga - Group 2
50
Voorspelde wedstrijden
70.0%
Voorspelbaarheid
WLLWDW
Recente vorm
2.20
Goals / wedstrijd
Lech Poznań II had meer dan 3,5 doelpunten in de laatste 4 wedstrijden
Lech Poznań II kreeg 2+ tegendoelpunten in de laatste 4 wedstrijden
Volgende wedstrijd III Liga - Group 2 · za 31 okt · 11:00
Lech Poznan II
VS11:00
Swinoujscie
Voorspelling ontgrendelen
Abonneer je om te bekijken

Recente wedstrijden

Luzino vs Lech II, III Liga - Group 2, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.56 thuis, 4.55 gelijkspel, 5.00 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.38, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–4, tip uitgekomen.
Eind
Luzino2
Lech IILech Poznan II4
▾1.56
▴4.55
▴5.00
1
▾1.56
O2.5
▾1.38
Ja
1.46
O2.5
▾1.38
8.0
✓ O2.5
▾1.388.0
Lech Poznan II vs Polonia Sroda, III Liga - Group 2, aftrap 11:00. Quoteringen: 2.77 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.27 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.38, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–3, tip uitgekomen.
Eind
Lech Poznan II 2
Polonia SrodaSroda3
▾2.77
▾3.65
▴2.27
2
▴2.27
O2.5
1.49
Ja
▾1.44
X2
▴1.38
8.0
✓ X2
▴1.388.0
Lech Poznan II vs Wda Swiecie, III Liga - Group 2, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.76 thuis, 4.00 gelijkspel, 3.85 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.56, vertrouwen 5.2/10. Eindstand 1–4, tip uitgekomen.
Eind
Lech Poznan II 1
Wda Swiecie4
▾1.76
4.00
▴3.85
1
▾1.76
O2.5
1.54
Ja
▴1.56
BTTS
▴1.56
5.2
✓ BTTS
▴1.565.2
Kalisz vs Lech Poznan II, III Liga - Group 2, aftrap 17:00. Quoteringen: 2.30 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.75 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.59, vertrouwen 3.1/10. Eindstand 2–4, tip uitgekomen.
Eind
Kalisz2
Lech Poznan II4
▴2.30
3.55
2.75
1X
▴1.40
O2.5
▾1.59
Ja
▾1.51
O2.5
▾1.59
3.1
✓ O2.5
▾1.593.1
Elana Torun vs Lech Poznan II, III Liga - Group 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 3.25 thuis, 3.70 gelijkspel, 2.00 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.56, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 0–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Elana Torun0
Lech Poznan II0
3.25
3.70
2.00
2
2.00
O2.5
1.56
Ja
1.52
O2.5
1.56
8.0
O2.5
1.568.0
Lech Poznan II vs Notec Czarnkow, III Liga - Group 2, aftrap 11:00. Quoteringen: 1.67 thuis, 4.00 gelijkspel, 4.20 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 2.05, vertrouwen 7.8/10. Eindstand 2–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Lech Poznan II2
Notec Czarnkow1
1.67
4.00
4.20
2
4.20
O2.5
1.56
Ja
1.60
X2
2.05
7.8
X2
2.057.8
Unia Swarzedz vs Lech Poznan II, III Liga - Group 2, aftrap 16:30. Quoteringen: 2.40 thuis, 3.70 gelijkspel, 2.55 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.51, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Unia Swarzedz1
Lech Poznan II1
2.40
▴3.70
2.55
2
2.55
O2.5
▾1.41
Ja
▾1.38
X2
1.51
8.0
✓ X2
1.518.0
Pogon Nowe Skalmierzyce vs Lech Poznan II, III Liga - Group 2, aftrap 11:00. Quoteringen: 2.20 thuis, 3.70 gelijkspel, 2.92 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 2.20, vertrouwen 6.3/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Pogon Nowe SkalmierzycePogon N3
Lech Poznan II0
▾2.20
▴3.70
▴2.92
1
▾2.20
U3.5
▴1.50
Nee
▾2.40
1
▾2.20
6.3
✓ 1
▾2.206.3
Tluchowia vs Lech Poznan II, III Liga - Group 2, aftrap 16:00. Quoteringen: 4.45 thuis, 4.50 gelijkspel, 1.67 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 2.25, vertrouwen 3.3/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Tluchowia3
Lech Poznan II1
▾4.45
▴4.50
1.67
1
▾4.45
O2.5
1.57
Ja
▾1.67
1X
2.25
3.3
✓ 1X
2.253.3
Cartusia Kartuzy vs Lech Poznan II, III Liga - Group 2, aftrap 11:00. Quoteringen: 3.60 thuis, 3.80 gelijkspel, 1.85 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.54, vertrouwen 4.7/10. Eindstand 0–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Cartusia KartuzyCartusia K0
Lech Poznan II0
3.60
3.80
1.85
2
1.85
O2.5
1.54
Ja
1.53
O2.5
1.54
4.7
O2.5
1.544.7
Lech Poznan II vs Wybrzeze Rewalskie Rewal, III Liga - Group 2, aftrap 16:30. Quoteringen: 1.23 thuis, 7.50 gelijkspel, 12.50 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.46, vertrouwen 7.5/10. Eindstand 6–2, tip uitgekomen.
Eind
Lech Poznan II6
Wybrzeze Rewalskie RewalRewal2
▾1.23
▴7.50
▴12.50
1
▾1.23
O2.5
▾1.46
Ja
▴1.97
O2.5
▾1.46
7.5
✓ O2.5
▾1.467.5
Pogon Szczecin II vs Lech Poznan II, III Liga - Group 2, aftrap 11:00. Quoteringen: 3.15 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.30 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.51, vertrouwen 3.1/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Eind
Pogon Szczecin IIPogon II2
Lech Poznan II2
▴3.15
▾3.55
▾2.30
1X
▴1.65
O2.5
▾1.51
Ja
1.44
O2.5
▾1.51
3.1
✓ O2.5
▾1.513.1

Seizoensstatistieken

III Liga - Group 2 Polen · Seizoen 2026
12Wedstrijden Winpercentage 42%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden6612
Overwinningen235
Gelijkspelen123
Nederlagen314
Doelpunten voor91524
Doelpunten tegen131124
Gem. doelpunten voor1.52.52.0
Gem. doelpunten tegen2.21.82.0
Clean sheets112
Niet gescoord011
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis2-1
Uit2-5
Zwaarste nederlaag
Thuis1-4
Uit4-2
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis2
Uit5
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit4
Reeksen
Winst2
Verlies1
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
7–7
0-15
4–3
16-30
5–3
31-45
2–5
46-60
0–2
61-75
4–6
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
16-301
1Geel
2Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.592%
11 Wedstrijden
Over 1.558%
7 Wedstrijden
Over 2.525%
3 Wedstrijden
Over 3.517%
2 Wedstrijden
Over 4.58%
1 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Polen - III Liga - Group 2
# Team G D P
1 Polonia Środa 14 38-18 34
2 Luzino 14 38-20 28
3 Wda Świecie 14 22-18 27
4 Kluczevia Stargard 13 24-22 23
5 Stargard Szczeciński 14 35-26 22
6 Lech Poznań II 13 28-26 21
7 Noteć Czarnków 14 20-19 20
8 Bałtyk Koszalin 14 21-19 19
9 Elana Toruń 14 23-25 19
10 Unia Swarzędz 14 24-21 18
11 Gedania Gdansk 14 30-29 18
12 Kalisz 14 18-20 18
13 Grom Nowy Staw 14 31-32 16
14 Flota Świnoujście 14 17-24 15
15 Chemik Bydgoszcz 14 20-29 12
16 Victoria Września 14 12-24 12
17 Lipno Stęszew 14 17-28 11
18 Kotwica Kórnik 14 20-38 11

Lech Poznań II voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Lech Poznań II voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Lech Poznań II op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 50 wedstrijden met Lech Poznań II geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 70.0%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige III Liga - Group 2-seizoen speelde Lech Poznań II 12 wedstrijden, met 5 overwinningen, 3 gelijkspelen en 4 nederlagen. De ploeg scoorde 24 doelpunten (2.0 per wedstrijd), kreeg er 24 tegen en hield 2 keer de nul.

Lech Poznań II heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €450.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Lech Poznań II blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Lech Poznań II is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.