Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Malženice

Malzenice Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€805.00Th. Ø 23.3 2. liga
77
Voorspelde wedstrijden
66.2%
Voorspelbaarheid
DWDLDL
Recente vorm
1.27
Goals / wedstrijd
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Humenne vs Malzenice, 2. liga, aftrap 12:00. Quoteringen: 2.62 thuis, 3.35 gelijkspel, 2.45 uit. Best Tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.24, vertrouwen 5.4/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Eind
Humenne 2
Malzenice2
▴2.62
3.35
▾2.45
2
▾2.45
O1.5
▾1.24
Ja
▾1.60
O1.5
▾1.24
5.4
✓ O1.5
▾1.245.4
Malzenice vs Zlate Moravce, 2. liga, aftrap 09:30. Quoteringen: 2.35 thuis, 3.50 gelijkspel, 2.82 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.46, vertrouwen 5.1/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Malzenice3
Zlate Moravce0
▾2.35
▴3.50
▴2.82
1
▾2.35
U3.5
▴1.46
Ja
▾1.55
U3.5
▴1.46
5.1
✓ U3.5
▴1.465.1
Pohronie vs Malzenice, 2. liga, aftrap 16:00. Quoteringen: 1.57 thuis, 4.30 gelijkspel, 4.95 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.57, vertrouwen 8.9/10. Eindstand 0–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Pohronie0
Malzenice0
▾1.57
▴4.30
▴4.95
1
▾1.57
U3.5
▴1.52
Nee
▾2.15
1
▾1.57
8.9
1
▾1.578.9
Malzenice vs Inter Bratislava, 2. liga, aftrap 09:30. Quoteringen: 2.32 thuis, 3.45 gelijkspel, 2.72 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.42, vertrouwen 4.3/10. Eindstand 2–5, tip niet uitgekomen.
Eind
Malzenice2
Inter Bratislava5
▾2.32
▾3.45
▴2.72
X2
▴1.57
U3.5
▴1.42
Nee
▴2.25
U3.5
▴1.42
4.3
U3.5
▴1.424.3
Petrzalka vs Malzenice, 2. liga, aftrap 09:30. Quoteringen: 1.40 thuis, 5.10 gelijkspel, 6.90 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.50, vertrouwen 3.3/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Petrzalka1
Malzenice1
▾1.40
▴5.10
▴6.90
X2
▾2.85
U3.5
▴1.50
Nee
▴1.92
U3.5
▴1.50
3.3
✓ U3.5
▴1.503.3
Malzenice vs Liptovsky Mikulas, 2. liga, aftrap 09:30. Quoteringen: 2.90 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.27 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.47, vertrouwen 7.4/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Malzenice1
L. Mikulas2
▴2.90
3.55
▾2.27
1
▴2.90
U3.5
▴1.47
Nee
▴2.37
U3.5
▴1.47
7.4
✓ U3.5
▴1.477.4
Lokomotiva Zvolen vs Malzenice, 2. liga, aftrap 14:30. Quoteringen: 1.95 thuis, 3.55 gelijkspel, 3.45 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.27, vertrouwen 7.1/10. Eindstand 1–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Zvolen1
Malzenice2
▾1.95
▴3.55
▴3.45
1
▾1.95
U3.5
▴1.45
Nee
▴2.25
1X
▾1.27
7.1
1X
▾1.277.1
Malzenice vs Tatran Presov, 2. liga, aftrap 09:30. Quoteringen: 2.72 thuis, 3.50 gelijkspel, 2.40 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.40, vertrouwen 3.0/10. Eindstand 0–1, tip uitgekomen.
Eind
Malzenice0
Presov1
▴2.72
3.50
▾2.40
1
▴2.72
U3.5
▴1.40
Ja
▾1.60
U3.5
▴1.40
3.0
✓ U3.5
▴1.403.0
Stara Lubovna vs Malzenice, 2. liga, aftrap 16:00. Quoteringen: 2.80 thuis, 3.85 gelijkspel, 2.37 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.43, vertrouwen 2.9/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Lubovna1
Malzenice2
▾2.80
▴3.85
▴2.37
2
▴2.37
O2.5
▾1.80
Ja
▾1.62
X2
▴1.43
2.9
✓ X2
▴1.432.9

Seizoensstatistieken

2. liga Slowakije · Seizoen 2026
15Wedstrijden Winpercentage 27%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden7815
Overwinningen314
Gelijkspelen044
Nederlagen437
Doelpunten voor14721
Doelpunten tegen131023
Gem. doelpunten voor2.00.91.4
Gem. doelpunten tegen1.91.31.5
Clean sheets112
Niet gescoord134
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis3-0
Uit1-2
Zwaarste nederlaag
Thuis2-5
Uit2-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit2
Meeste tegendoelpunten
Thuis5
Uit2
Reeksen
Winst1
Verlies2
Strafschoppen
3/ 5
60.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
1–2
0-15
1–4
16-30
7–3
31-45
3–4
46-60
2–4
61-75
6–7
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0-151
16-305
31-455
46-608
61-759
76-9010
41Geel
2Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.573%
11 Wedstrijden
Over 1.540%
6 Wedstrijden
Over 2.520%
3 Wedstrijden
Over 3.57%
1 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Slowakije - 2. liga
# Team G D P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Malženice voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Malženice voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Malženice op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 77 wedstrijden met Malženice geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 66.2%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige 2. liga-seizoen speelde Malženice 15 wedstrijden, met 4 overwinningen, 4 gelijkspelen en 7 nederlagen. De ploeg scoorde 21 doelpunten (1.4 per wedstrijd), kreeg er 23 tegen en hield 2 keer de nul.

Malženice heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €805.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Malženice blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Malženice is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.